Nominace Patricka Zandla do RV

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Podporuješ nominaci Patricka Zandla do RV?

Nominaci podporuji
40
91%
Nominaci nepodporuji
3
7%
Zdržuji se
1
2%
 
Celkem hlasujících: 44 - Celkem hlasů: 44

Uživatelský avatar
Patrick.Zandl
Republikový výbor
Příspěvky: 278
Registrován: 25 říj 2016, 21:24
Profese: místostarosta
Bydliště: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Dal poděkování: 295 poděkování
Dostal poděkování: 835 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Patricka Zandla do RV

Příspěvek od Patrick.Zandl »

Ahoj všem zde,

Rád bych se ucházel o vaši důvěru a podporu při nominaci do Republikového výboru.

Proč já?

Protože jsem mladý Pirát a přiměřeně starý člověk :) Formálně jsem členem rok (registrovaný příznivec od 2016) a za tu dobu jsem si ještě nevypěstoval slepotu k bolístkám Pirátů. Celý profesní život řeším týmovou komunikaci, spolupráci a přenosy informací - a to je podle mne pro rostoucí Piráty nesmírně důležité. Aby stranu chápali nejenom "ti staří", ale aby se v ní dobře a efektivně zapojovali i ti noví a zároveň neproměnili jejího ducha. K tomu (soudím) umím dobře přispět. Mým záměrem je přispět k tomu, aby se Piráti efektivně etablovali v regionech a následně i uspěli v krajských volbách ještě před tím, než usednou do vlády.

Druhou mou výhodou je silná reálná znalost okolního prostředí. Jsem zběhlý v komunikaci se státní správou i eurosprávou, velmi dobře se orientuji v telekomunikacích, internetu, médiích, technologiích, financích a energetice (to všechno jsou propojené obory), publikuji (cca 10 knih, spíše tisíce článků, kdo si to má pamatovat...)

Mou určitou nevýhodou je menší znalost historie administrativních a procedurálních postupů ve straně, na vyplňování formulářů se výrazně nehodím.

K mé dosavadní práci u Pirátů: koncem roku 2017 jsem začali pracovat na založení místního sdružení v Brandýse-Staré Boleslavi, což se nám na jaře 2018 podařilo a v podzimních komunálních volbách jsme získali 21%, což nás sice usadilo v zastupitelstvu, ale ne v radě města. Od té doby jsme opoziční zastupitelé a naši práci můžete posoudit online na piratibrandys.cz
Do chodu strany jsem se dlouho formálně nezapojoval, považoval jsem své stranické "mládí" za překážku, ale na CF2019 mi bylo "vyčítáno", že se práce straním a ten dojem bych budil nerad. A zrovna moje téma komunikace mi přijde velmi důležité ... Takže rozhodnete vy :)

Další profesní informace najdete na profilu https://wiki.pirati.cz/lide/patrick_zandl nebo na Wikipedii.

Pokud vás něco zajímá, ptejte se :)
Uživatelský avatar
Jan.Licka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 377
Registrován: 28 dub 2017, 14:15
Profese: Manufacturing Engineer
Bydliště: Benešov
Dal poděkování: 1001 poděkování
Dostal poděkování: 839 poděkování

Re: Nominace Patricka Zandla do RV

Příspěvek od Jan.Licka »

Díky žes to vzal :) Tyhle provozní funkce jsou důležité, ale někdy nevděčná řehole ... což mě vede k prvnímu dotazu: jsi jako člověk se širokým spektrem zájmů připraven obětovat vnitrostranické koordinaci část už tak vzácného volného času? Čeho bys rád ve funkci RV dosáhl?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Licka za příspěvky (celkem 6):
Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora, Patrick.Zandl, Jan.Korbel, Nadezda.Jureckova, Zbynek.Janoska

Dávat druhým vyrůst
:idea: infrastruktura / automatizace / logistika

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34639
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31594 poděkování
Dostal poděkování: 25703 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Patricka Zandla do RV

Příspěvek od Petr.Vileta »

Patrick.Zandl píše: 21 led 2019, 21:55 ... na vyplňování formulářů se výrazně nehodím.
Jenže v RV je budeš vymýšlet ;) (obrazně řečeno).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 4):
Rudolf.Spotak, Dalibor.Zahora, sery.pavel, Patrick.Zandl

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Patrick.Zandl
Republikový výbor
Příspěvky: 278
Registrován: 25 říj 2016, 21:24
Profese: místostarosta
Bydliště: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Dal poděkování: 295 poděkování
Dostal poděkování: 835 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Patricka Zandla do RV

Příspěvek od Patrick.Zandl »

Jan.Licka píše: 21 led 2019, 22:21 Díky žes to vzal :) Tyhle provozní funkce jsou důležité, ale někdy nevděčná řehole ... což mě vede k prvnímu dotazu: jsi jako člověk se širokým spektrem zájmů připraven obětovat vnitrostranické koordinaci část už tak vzácného volného času? Čeho bys rád ve funkci RV dosáhl?
Díky, dobrá otázka převlečená za dvě :)
S časem počítám. Ve městě nejsme v radě, takže je trochu víc času, než kolik bylo nutné si původně vyhradit. Zároveň vidíme, že minimálně středočeský města bez napojení na "velkou politiku" mají těžký život a tím i lidi v nich.

U RV je řada věcí, ve kterých nebudu dobrý, třeba stanovování členských příspěvků. Víc prospěšný budu v oblasti hospodaření, tomu rozumím. A pak organizační věci. Chtěl bych přispět ke sdílení a transferu zkušeností mezi jednotlivými KS a MS, abychom neustále vynalézali kolo, ale budovali na zkušenostech, které už jsou. Chtěl bych zjednodušit procesy, které dnes už ani nevnímáme a které vedou k tomu, že noví členové se nezapojují tak rychle a snadno, jak bychom potřebovali. A nakonec přispět k tomu, aby pirátský program byl pochopitelný lidem, aby se pořád do kola neobjevovaly takové ty hlášky "piráti jsou názorově neukotvení a vůbec nevím, co si myslí".

To je na jednoho člověka a jednu maličkou pozici dost :)
Uživatelský avatar
Patrick.Zandl
Republikový výbor
Příspěvky: 278
Registrován: 25 říj 2016, 21:24
Profese: místostarosta
Bydliště: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Dal poděkování: 295 poděkování
Dostal poděkování: 835 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Patricka Zandla do RV

Příspěvek od Patrick.Zandl »

Petr.Vileta píše: 21 led 2019, 22:51 Jenže v RV je budeš vymýšlet ;) (obrazně řečeno).
Vymýšlení formulářů mi nevadí. Vadí mi, když jsou nesmyslné. Vadí mi administrativa, která nedává smysl. Na CF2019 se také před každou volbou pro jistotu nevyplňuje tvoje bydliště, pohlaví a rodné číslo, ačkoliv by to samozřejmě v hlasovacím formuláři mohlo být a kdyby to byl normální úřad, tak by tam ty údaje jistě chtěli :)

Pointa je, udělat ty věci tak jednoduché, jak je pro jejich funkčnost možné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrick.Zandl za příspěvky (celkem 9):
Vaclav.Fortik, Dalibor.Zahora, Jiri.Snizek, Vit.Fux, Jan.Korbel, Petr.Vileta, Marek.Necada, Jan.Hora, Nadezda.Jureckova
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Patricka Zandla do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Jsem rád, že do toho Patrick jde. V Sčk měli asi nejlepší komunální kampaň a nejlepší výsledek.
(výsledky v Sčk zde https://stredocesky.pirati.cz/aktuality ... adili.html)

Podle mě bude cenná posila a může RV velmi kvalitně posunout.
Také na něm oceňuji, jeho postupné zapojování k pirátům. Srovnejte si to třeba, s jedním nejmenovaným marketingovým mágem, který se proslavil hlasováním na Facebooku, kterou ze dvou stran si má vybrat ke svému vstupu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 9):
Patrick.Zandl, Jiri.Snizek, Jan.Prokop, David.Wagner, Vit.Fux, Marek.Rebicek, Stepan.Drtina, Vojtech.Ertl, Vaclav.Fortik

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Milan.Krch
Krajský zastupitel
Příspěvky: 164
Registrován: 06 dub 2018, 10:09
Profese: IT manager
Dal poděkování: 497 poděkování
Dostal poděkování: 328 poděkování

Re: Nominace Patricka Zandla do RV

Příspěvek od Milan.Krch »

Patriku jsem rád, že do toho jdeš...taky jsem si po CF uvědomil, že není "krátká" přitomnost v Pirátech problémem. Cítil jsem to osobně u sebe, podobně.V RV tvoje hodnoty a zkušenosti budou za náš kraj SčK strašně přínosné.

Moje otázka je na propojování "starších" a "mladších" pirátů. Jak konkrétně bys k tomu chtěl přistoupit popř. jaké nástroje k tomu zvolit? Máš v tom už nějaký směr? díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Krch za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Snizek, Stepan.Drtina, Marek.Rebicek, Dalibor.Zahora, Tereza.Hubackova
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Patricka Zandla do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Bez dovolení jsem si dovolil nominaci Patricka doručit CF. A gratuluji, máš o 4 hlasy víc. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Patrick.Zandl

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Marek.Necada
Administrativní odbor
Příspěvky: 3425
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9678 poděkování
Dostal poděkování: 6754 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Patricka Zandla do RV

Příspěvek od Marek.Necada »

Nominace zaznamenána.
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“