Jan Votřel

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Personální odbor - celý, KoKS Jihočeský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Jan.Votrel
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 16
Registrován: 17 pro 2018, 20:50
Profese: průvodce
Dostal poděkování: 16 poděkování

Jan Votřel

Příspěvek od Jan.Votrel »

Dobrý den,
jmenuji se Jan Votřel a jsem z Českého Krumlova. V tomto městě jsem vyrostl, po gymnáziu pak šel studovat do ČB obor Humanistika a po dokončení bakalářského studia jsem se přesunul do Prahy, kde jsem dostudoval kulturní antropologie na FHS UK. Mezitím jsem cestoval, byl jsem několik měsíců v USA a půl roku na Novém Zélandu.
V ČK jsem založil rodinu a po loňských komunálních volbách jsme byli s kamarádem tak zklamaní z volebních výsledků v našem městě, že jsme se snažili vymyslet cestu, jak to změnit. Pirátská strana byla pro nás jasná volba. Já jsem Piráty vždy volil, jsem demokrat a liberál a líbí se mi pozice někde ve středu politického spektra. Již jsem učinil některé akce, vytvořil kolem sebe tým příznivců Pirátů v ČK a začínáme být politicky aktivní. Rád bych se posunul dál a stal se členem Pirátů.
V ČK bych chtěl pomoci vytvořit kandidátku a program na příští komunální volby a zároveň se podílet i na dalších pirátských akcích jako jsou předvolební kampaně aj.
Umím plynně anglicky, mohl bych pro vás i něco přeložit (ideálně z AJ do ČJ).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Votrel za příspěvky (celkem 5):
Jan.Hosek, Zuzana.Kudlackova, Josef.Spak, Klara.Bidarova, Josef.Soumar
Uživatelský avatar
Klara.Bidarova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 343
Registrován: 24 říj 2018, 11:35
Dal poděkování: 253 poděkování
Dostal poděkování: 237 poděkování

Re: Jan Votřel

Příspěvek od Klara.Bidarova »

Ahoj Honzo,
díky moc za tvé představení.
Jak už víš, v březnu plánujeme krajskou schůzi u Vás v Krumlově. Určitě se tam ukaž, ať se můžeš ostatním přestavit i osobně.
Místo je prý v řešení, díky :) a vše ostatní budeš jistě také hnedle vědět nebo se dozvíš z jihočeského FB.

Ještě jednou díky a těším se na viděnou
Klára Bidařová
Koordinátorka pro Jihočeský kraj
tel: +420 770 199 948
e-mail: klara.bidarova@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Jihočeský kraj“