Nominace Patricka Zandla do RV

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Podporuješ nominaci Patricka Zandla do RV?

Nominaci podporuji
40
91%
Nominaci nepodporuji
3
7%
Zdržuji se
1
2%

Celkem hlasujících: 44 - Celkem hlasů: 44

Patrick.Zandl
Republikový výbor
Profese: projektový manažer
Dal poděkování: 86 poděkování
Dostal poděkování: 341 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Patricka Zandla do RV

Příspěvek od Patrick.Zandl » 21 led 2019, 21:55

Ahoj všem zde,

Rád bych se ucházel o vaši důvěru a podporu při nominaci do Republikového výboru.

Proč já?

Protože jsem mladý Pirát a přiměřeně starý člověk :) Formálně jsem členem rok (registrovaný příznivec od 2016) a za tu dobu jsem si ještě nevypěstoval slepotu k bolístkám Pirátů. Celý profesní život řeším týmovou komunikaci, spolupráci a přenosy informací - a to je podle mne pro rostoucí Piráty nesmírně důležité. Aby stranu chápali nejenom "ti staří", ale aby se v ní dobře a efektivně zapojovali i ti noví a zároveň neproměnili jejího ducha. K tomu (soudím) umím dobře přispět. Mým záměrem je přispět k tomu, aby se Piráti efektivně etablovali v regionech a následně i uspěli v krajských volbách ještě před tím, než usednou do vlády.

Druhou mou výhodou je silná reálná znalost okolního prostředí. Jsem zběhlý v komunikaci se státní správou i eurosprávou, velmi dobře se orientuji v telekomunikacích, internetu, médiích, technologiích, financích a energetice (to všechno jsou propojené obory), publikuji (cca 10 knih, spíše tisíce článků, kdo si to má pamatovat...)

Mou určitou nevýhodou je menší znalost historie administrativních a procedurálních postupů ve straně, na vyplňování formulářů se výrazně nehodím.

K mé dosavadní práci u Pirátů: koncem roku 2017 jsem začali pracovat na založení místního sdružení v Brandýse-Staré Boleslavi, což se nám na jaře 2018 podařilo a v podzimních komunálních volbách jsme získali 21%, což nás sice usadilo v zastupitelstvu, ale ne v radě města. Od té doby jsme opoziční zastupitelé a naši práci můžete posoudit online na piratibrandys.cz
Do chodu strany jsem se dlouho formálně nezapojoval, považoval jsem své stranické "mládí" za překážku, ale na CF2019 mi bylo "vyčítáno", že se práce straním a ten dojem bych budil nerad. A zrovna moje téma komunikace mi přijde velmi důležité ... Takže rozhodnete vy :)

Další profesní informace najdete na profilu https://wiki.pirati.cz/lide/patrick_zandl nebo na Wikipedii.

Pokud vás něco zajímá, ptejte se :)

Jan.Licka
Místní předsednictvo
Profese: Projektant logistiky
Dal poděkování: 325 poděkování
Dostal poděkování: 327 poděkování

Re: Nominace Patricka Zandla do RV

Příspěvek od Jan.Licka » 21 led 2019, 22:21

Díky žes to vzal :) Tyhle provozní funkce jsou důležité, ale někdy nevděčná řehole ... což mě vede k prvnímu dotazu: jsi jako člověk se širokým spektrem zájmů připraven obětovat vnitrostranické koordinaci část už tak vzácného volného času? Čeho bys rád ve funkci RV dosáhl?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Licka za příspěvky (celkem 6):
Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora, Patrick.Zandl, Jan.Korbel, Nadezda.Jureckova, Zbynek.Janoska
Dávat druhým vyrůst

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22047 poděkování
Dostal poděkování: 18943 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 21 led 2019, 22:51

Patrick.Zandl píše:
21 led 2019, 21:55
... na vyplňování formulářů se výrazně nehodím.
Jenže v RV je budeš vymýšlet ;) (obrazně řečeno).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 4):
Rudolf.Spotak, Dalibor.Zahora, sery.pavel, Patrick.Zandl
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Patrick.Zandl
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrick.Zandl » 22 led 2019, 08:58

Jan.Licka píše:
21 led 2019, 22:21
Díky žes to vzal :) Tyhle provozní funkce jsou důležité, ale někdy nevděčná řehole ... což mě vede k prvnímu dotazu: jsi jako člověk se širokým spektrem zájmů připraven obětovat vnitrostranické koordinaci část už tak vzácného volného času? Čeho bys rád ve funkci RV dosáhl?
Díky, dobrá otázka převlečená za dvě :)
S časem počítám. Ve městě nejsme v radě, takže je trochu víc času, než kolik bylo nutné si původně vyhradit. Zároveň vidíme, že minimálně středočeský města bez napojení na "velkou politiku" mají těžký život a tím i lidi v nich.

U RV je řada věcí, ve kterých nebudu dobrý, třeba stanovování členských příspěvků. Víc prospěšný budu v oblasti hospodaření, tomu rozumím. A pak organizační věci. Chtěl bych přispět ke sdílení a transferu zkušeností mezi jednotlivými KS a MS, abychom neustále vynalézali kolo, ale budovali na zkušenostech, které už jsou. Chtěl bych zjednodušit procesy, které dnes už ani nevnímáme a které vedou k tomu, že noví členové se nezapojují tak rychle a snadno, jak bychom potřebovali. A nakonec přispět k tomu, aby pirátský program byl pochopitelný lidem, aby se pořád do kola neobjevovaly takové ty hlášky "piráti jsou názorově neukotvení a vůbec nevím, co si myslí".

To je na jednoho člověka a jednu maličkou pozici dost :)
hezký den, Patrick Zandl

Patrick.Zandl
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Patrick.Zandl » 22 led 2019, 09:06

Petr.Vileta píše:
21 led 2019, 22:51
Jenže v RV je budeš vymýšlet ;) (obrazně řečeno).
Vymýšlení formulářů mi nevadí. Vadí mi, když jsou nesmyslné. Vadí mi administrativa, která nedává smysl. Na CF2019 se také před každou volbou pro jistotu nevyplňuje tvoje bydliště, pohlaví a rodné číslo, ačkoliv by to samozřejmě v hlasovacím formuláři mohlo být a kdyby to byl normální úřad, tak by tam ty údaje jistě chtěli :)

Pointa je, udělat ty věci tak jednoduché, jak je pro jejich funkčnost možné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Patrick.Zandl za příspěvky (celkem 9):
Vaclav.Fortik, Dalibor.Zahora, Jiri.Snizek, Vit.Jurasek, Jan.Korbel, Petr.Vileta, Marek.Necada, Jan.Hora, Nadezda.Jureckova
hezký den, Patrick Zandl

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 22196 poděkování
Dostal poděkování: 10415 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 22 led 2019, 09:17

Jsem rád, že do toho Patrick jde. V Sčk měli asi nejlepší komunální kampaň a nejlepší výsledek.
(výsledky v Sčk zde https://stredocesky.pirati.cz/aktuality ... adili.html)

Podle mě bude cenná posila a může RV velmi kvalitně posunout.
Také na něm oceňuji, jeho postupné zapojování k pirátům. Srovnejte si to třeba, s jedním nejmenovaným marketingovým mágem, který se proslavil hlasováním na Facebooku, kterou ze dvou stran si má vybrat ke svému vstupu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 9):
Patrick.Zandl, Jiri.Snizek, Jan.Prokop, David.Wagner, Vit.Jurasek, Marek.Rebicek, Stepan.Drtina, Vojtech.Ertl, Vaclav.Fortik
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Milan.Krch
Člen KS Středočeský kraj
Profese: IT manager
Dal poděkování: 43 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Příspěvek od Milan.Krch » 22 led 2019, 10:28

Patriku jsem rád, že do toho jdeš...taky jsem si po CF uvědomil, že není "krátká" přitomnost v Pirátech problémem. Cítil jsem to osobně u sebe, podobně.V RV tvoje hodnoty a zkušenosti budou za náš kraj SčK strašně přínosné.

Moje otázka je na propojování "starších" a "mladších" pirátů. Jak konkrétně bys k tomu chtěl přistoupit popř. jaké nástroje k tomu zvolit? Máš v tom už nějaký směr? díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Krch za příspěvky (celkem 5):
Jiri.Snizek, Stepan.Drtina, Marek.Rebicek, Dalibor.Zahora, Tereza.Hubackova

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 22196 poděkování
Dostal poděkování: 10415 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 22 led 2019, 13:51

Bez dovolení jsem si dovolil nominaci Patricka doručit CF. A gratuluji, máš o 4 hlasy víc. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Patrick.Zandl
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Marek.Necada
Republikový výbor
Profese: silozpytec
Dal poděkování: 8278 poděkování
Dostal poděkování: 5584 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek.Necada » 23 led 2019, 06:21

Nominace zaznamenána.
jednatel republikového výboru Pirátů
7ЗО 845 З7З
Долой царя!