KF KvK 3/2019 NOMINACE - náhrada člena ve Výboru pro vzdělávání, výchovu a zaměstnanost

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Karlovarský kraj, PKS Karlovarský kraj

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lucie.Trckova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 376
Registrován: 29 srp 2017, 08:49
Profese: Obchodní manažerka, produkční
Dal poděkování: 152 poděkování
Dostal poděkování: 282 poděkování

KF KvK 3/2019 NOMINACE - náhrada člena ve Výboru pro vzdělávání, výchovu a zaměstnanost

Příspěvek od Lucie.Trckova »

Vážené Krajské fórum,

na základě žádosti o rezignaci Jana Hluchého v krajském Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost, tímto zahajuji ropzravu k nominaci náhradníka.

Prosím nominujte sebe či vhodné kandidáty z řad členů nebo příznivců. Každý nominovaný by se měl krátce představit proč a z jakého postu by tento výbor rád obsadil, jaké k tomu má zkušenosti a kompetence.

Rozprava potrvá týden - tedy 7 dní, skončí 22. 1. 2019 ve 12:00 hod. Po rozpravě bude následovat hlasování, dle počtu přihlášených, předpokládám, že bude min. dvoukolové.

Děkuji za účast, Lucka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Trckova za příspěvky (celkem 2):
Nikola.Kassl, Daniela.Bila

Lucie Trčková

  1. Místopředsedkyně KS KvK
  2. Místopředsedkyně MS Sokolov

Email: lucie.trckova@pirati.cz
Tel.: 724 027 444

Uživatelský avatar
Nikola.Kassl
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 265
Registrován: 29 čer 2014, 11:27
Profese: osvč a regionální koordinátorka projektu
Dal poděkování: 228 poděkování
Dostal poděkování: 167 poděkování

Re: KF KvK 3/2019 NOMINACE - náhrada člena ve Výboru pro vzdělávání, výchovu a zaměstnanost

Příspěvek od Nikola.Kassl »

Ráda bych nominovala Jana Havla (Cheb) a Petra Adamce (Loket).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Nikola.Kassl za příspěvky (celkem 2):
Daniela.Bila, Tomas.Trcka
Uživatelský avatar
Lucie.Trckova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 376
Registrován: 29 srp 2017, 08:49
Profese: Obchodní manažerka, produkční
Dal poděkování: 152 poděkování
Dostal poděkování: 282 poděkování

Re: KF KvK 3/2019 NOMINACE - náhrada člena ve Výboru pro vzdělávání, výchovu a zaměstnanost

Příspěvek od Lucie.Trckova »

Ráda bych nominovala Nikolu Indrovou (Valeč).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Trckova za příspěvky (celkem 3):
Daniela.Bila, Jiri.Metod.Kassl, Tomas.Trcka

Lucie Trčková

  1. Místopředsedkyně KS KvK
  2. Místopředsedkyně MS Sokolov

Email: lucie.trckova@pirati.cz
Tel.: 724 027 444

Jan.Havel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 57
Registrován: 14 lis 2017, 10:52
Profese: Učitel na gymnásiu
Bydliště: Cheb
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 44 poděkování

Re: KF KvK 3/2019 NOMINACE - náhrada člena ve Výboru pro vzdělávání, výchovu a zaměstnanost

Příspěvek od Jan.Havel »

Zdravím,
velmi děkuji za nominaci, ale obávám se, že vzhledem k rodině a dalším aktivitám bych časově nebyl schopen se této funkci plně věnovat (víte jak to vypadá s mou účastí na schůzích :-) ).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Havel za příspěvky (celkem 2):
Ondrej.Topinka, Daniela.Bila
Petr.Adamec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 7
Registrován: 03 črc 2018, 22:18
Profese: Ekolog
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: KF KvK 3/2019 NOMINACE - náhrada člena ve Výboru pro vzdělávání, výchovu a zaměstnanost

Příspěvek od Petr.Adamec »

Hezký den,
nominaci přijímám, i když časově jsem zaneprázdněn víc než dost:-( . Jinak co se týká zkušeností se školstvím, tak jsem absolventem Pedagogické fakulty, s tím, že jsem 5 let působil na pozici učitele ZŠ, v posledních 6 letech jsem působil na pozici zástupce ředitele ISŠ Cheb a byl jsem členem několika expertních skupin a projektových týmů pro oblast školství. Mnoho jsem pro různé školy poskytoval dotační poradenství a to jak pro vzdělávací měkké projekty tak projekty investiční, zároveň jsem působil jako hodnotitel vzdělávacích projektů.
Petr Adamec
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Adamec za příspěvky (celkem 8):
Nikola.Kassl, Daniela.Bila, Vitezslav.Adamec, Lucie.Trckova, Ondrej.Spendlicek, Zdenek.Kops, Tomas.Trcka, YjM
Uživatelský avatar
Nikola.Kassl
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 265
Registrován: 29 čer 2014, 11:27
Profese: osvč a regionální koordinátorka projektu
Dal poděkování: 228 poděkování
Dostal poděkování: 167 poděkování

Re: KF KvK 3/2019 NOMINACE - náhrada člena ve Výboru pro vzdělávání, výchovu a zaměstnanost

Příspěvek od Nikola.Kassl »

Děkuji za nominaci, kterou přijímám. V oblasti vzdělávání, výchovy a zaměstnanosti jsem spíše teoretička, než praktik. Vystudovala jsem obor sociální a kulturní antropologie, ale již ve své bakalářské práci jsem se zabývala problematikou tehdy celkem nového označení dětí jako soc.znevýhodněných a používáním tohoto termínu v praxi základního vzdělávání. Zájem o vývoj (či spíše stagnaci) v přístupech k formálnímu vzdělávání od raného věku dítěte až po dospělost u mě pramení i z vlastních zkušeností s využitím nových možností v tomto přístupu, a vůbec otevřenějšímu přístupu ke studentům, z dob mých středoškolských studií. Později jsem také byla zakládající členkou plzeňské odnože platformy Za svobodné vysoké školy. Dneska jako matka dvou dětí objevuji i praktickou stránku této problematiky z pohledu rodiče. Jsem zastáncem nutné reformy ve vzdělávání a přístupu k dětem obecněji (výchova), jelikož zkostnatělost, která v systému vzdělávání panuje už přespříliš dlouhou dobu ovlivňuje nás i naše děti na celý život, a to nejen v otázce zaměstnanosti. Snažím se kriticky nahlížet možné alternativní přístupy ve vzdělávání a podporuji jejich zavedení v praxi. Nemyslím si však, že celý tento problém má jednoduché řešení, ani že by snad byl černo-bílý tak, že viníci by stáli pouze na jedné straně. Je ale nutné do diskuze přinést i trochu svěžího vzduchu, přiznat si chyby a otevřít se i novým možnostem.

Díky, Nikola
Tito uživatelé poděkovali autorovi Nikola.Kassl za příspěvky (celkem 5):
Vitezslav.Adamec, Lucie.Trckova, Ondrej.Spendlicek, Zdenek.Kops, Tomas.Trcka
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Karlovarský kraj“