Nominace Dalibora Záhory do RV

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Podporuji nominaci Dalibora Záhory do Republikového výboru?

Ano
62
75%
Ne
14
17%
Zdržuji se
7
8%
 
Celkem hlasujících: 83 - Celkem hlasů: 83

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Dalibora Záhory do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Zdravím ctěné pirátstvo!

Rád se zapojím do práce v Republikovém výboru, pokud získám vaši důvěru. Nějak si říkám, že po deseti letech je ten správný čas si troufnout na nějakou tu vyšší funkci. :) Zatím jsme byl jen členem přípravného výboru v roce 2009 ;) , který stranu zakládal. Momentálně jsem šéf MO Sčk (v roce 2017 jsem byl krátce v KK).

Účastnil jsem se posledního zasedání RV v Ústí n/L jako host a dění v RV se snažím kontinuálně sledovat. Je skvělé, jak se RV po letech rozjel a funguje na velmi dobré úrovni. K tomu chci v budoucnu přispět i osobně.

Co mohu nabídnout?
Především dlouhodobou znalost strany, jejich stálých členů, znalost jejího historického vývoje, jejich předností i slabin.
Současně jsem předsedajícím ve Středočeském kraji, takže mám i kontakt s předpisy a dalšími náležitostmi při provozu strany.

Motivace
Chci přispět k tomu, aby se Pirátská stran stala stabilní a významnou politickou silou v ČR. A aby nakopala zadek všem politickým šíbrům, kteří se nám tu za těch 30 let demokracie urodili a s kterými společně už deset let bojujeme.

Nevýhody
Jsou to aktuálně paradoxně eurovolby, protože do května jsou pro mě prioritou, jak ve Středočeském kraji a tak i jako support Nině Špitálníkové, která se bude ucházet v nejbližších dnech o pozici na eurokandidátce a se kterou se plánujeme zapojit do kampaně v tomto kraji. Takže naplno se do RV mohu zapojit až po těchto volbách.

Pokud chcete vědět více, ptejte se a díky za vaši případnou podporu.
Další info o mě na profilu https://wiki.pirati.cz/lide/dalibor_zahora

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2825
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7356 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do RV

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Podporuju Dalibora. Podpořte ho taky. Je s ním super spolupráce, je na něj spoleh. Je schopen racionální debaty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 8):
Dalibor.Zahora, Marek.Rebicek, Michael.Polak, Stepan.Drtina, Jan.Licka, Milan.Krch, Nadezda.Jureckova, Martin.Polak

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Michael.Polak
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4106
Registrován: 21 dub 2009, 17:19
Profese: programátor, poskytovatel Internetu
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 2897 poděkování
Dostal poděkování: 6677 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do RV

Příspěvek od Michael.Polak »

Sleduju postupnou větší integraci Dalibora do strany už dlouho a moc dobře vím jak to pro něj bylo těžké - léta např. z osobních důvodů zůstával pouze registrovaným příznivcem, i když jeho přínos byl na úrovni lecjakého člena. Nominaci mohu jedině doporučit. I když si tím nejsem úplně přesně jistý, tak myslím, že zastupuje určitý názorový proud či možná skupinu témat, které by Piráti určitě neměli zanedbávat (a tvorba programu a idejí je právě v kompetenci RV).

BTW, co se týče zmínky na profilu https://wiki.pirati.cz/lide/dalibor_zahora ... z toho, že je agent, jsem ho možná podezíral i já :-) Myslím, že ve straně bylo období, kdy se hodně řešilo, že v každé politické straně je někdo, kdo podává hlášení BIS, protože tak je u nás prý systém prostě nastaven, alespoň co se týče začínajících stran. Nevím, jestli se mezitím kontrarozvědné schopnosti Pirátů (či status strany z hlediska státního aparátu) zlepšily natolik, že už minimálně kompetentní osoby (předsednictvo?) ví, kdo to byl - nebo jestli to byla paranoia od začátku celé :-) Osobně si myslím, že to byla spíš pocta, protože zcela neschopné a nekompetentní jedince myslím nepodezíral nikdo (leda by šlo o "agenty provokatéry" :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.Polak za příspěvky (celkem 4):
Vaclav.Zidek, Dalibor.Zahora, Vaclav.Fortik, Nadezda.Jureckova

@xChaos@f.cz | @xChaos@mastodon.pirati.cz | nyx.cz XCHAOS | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
zakládající člen | člen MS P6 | pozorovatel TO a KETů doprava/energetika | maloburžoazní centrista | zdání kompetence se vytváří absencí viditelné nekompetence

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Děkuji všem za podporu, nominaci doručuji CF.
Šlo to teda rychle, tipnu si, že jsou ještě všichni nažhavení z vydařeného CF. ;)

K agentům se vyjádřím ještě později. ;) Tak prosím nezamykat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 3):
Milan.Krch, Patrick.Zandl, Marek.Necada

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Milan.Krch
Krajský zastupitel
Příspěvky: 164
Registrován: 06 dub 2018, 10:09
Profese: IT manager
Dal poděkování: 497 poděkování
Dostal poděkování: 328 poděkování

Re: Nominace Dalibora Záhory do RV

Příspěvek od Milan.Krch »

Dalibore podporuji tě a super že jsi ten krok udělal...tvůj přístup se mi líbí...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Krch za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Patrick.Zandl
Uživatelský avatar
Marek.Necada
Administrativní odbor
Příspěvky: 3425
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9678 poděkování
Dostal poděkování: 6754 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do RV

Příspěvek od Marek.Necada »

Nominace zaznamenána (stav 37–9–5), na výslovnou žádost zatím nezamykám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do RV

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Ahoj Dalibore. Můžeš mi prosím říct tvůj názor, jak by si hlasoval při tomto jednání, kdyby si byl členem?
viewtopic.php?f=248&t=45643
Znění navrhovaných změn:
V Pravidlech hospodaření § 11 odst. 2:
v písm. a) se částka 10 000 Kč mění na částku 20 000 Kč
v písm. b) se částka 100 000 Kč mění na částku 200 000 Kč
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“