Nominace Dalibora Záhory do RV

Místo pro členské podněty, podporu změn stanov, žádosti o nominaci členstvem a návrhy na mimořádný přezkum.

Moderátor: Predsedajici

Pravidla fóra
Do tohoto fóra vkládají členové strany písemné návrhy, které chtějí předložit celostátnímu fóru k projednání. Celostátní fórum může projednat například návrhy předpisů, programových dokumentů, návrh na odvolání nebo mimořádně přezkoumat rozhodnutí libovolného orgánu do 14 dnů od jeho právní moci. Dále zde lze sbírat podporu pro projednání návrhů změn stanov nebo pro nominaci (návrh kandidáta) členskou základnou. Více informací naleznete v jednacím řádu.
Podrobný návod
  • U každého podnětu založte zvláštní vlákno s textem návrhu, zdůvodněním a dalšími náležitostmi a anketní otázkou s možnostmi "Pro", "Proti" a "zdržuji se". (Anketa se zadává v záložce "Anketa" pod příspěvkem, u ankety neomezujte trvání, nastavte viditelnost výsledků a možnost změny hlasu.)
  • Členský podnět, který získá aspoň stanovený počet hlasů, rozešle na žádost navrhovatele administrativní odbor všem členům strany v e-mailu jako členskou iniciativu s odkazem na dané vlákno, a to nejpozději do jednoho měsíce od žádosti. Stanovený počet hlasů se pro účely tohoto pravidla vypočítá jako odmocnina z počtu členů strany zaokrouhlená nahoru na celé číslo. (pro 870 členů je to 30 hlasů)
  • Celostátní fórum bude svoláno, požádá-li o to nejméně dvě odmocniny počtu členů. (pro 870 členů je to 59 hlasů) Přičemž nesmí být více členů proti svolání, než pro svolání.
  • Do již svolaného jednání budou začleněny další návrhy, které získaly podporu alespoň odmocniny členů. (Platí i pro návrh kandidáta do funkce volené celostátním fórem.)
Seznam členů naleznete zde. Aktuální počet je vpravo dole.
Představitele strany prosíme, aby návrhy na svolání, informace o rezignacích a další úkony k fóru směřovali do podatelny.

Doporučujeme nastavit si Sledování fóra Členských podnětů.
Odpovědět

Podporuji nominaci Dalibora Záhory do Republikového výboru?

Ano
62
75%
Ne
14
17%
Zdržuji se
7
8%

Celkem hlasujících: 83 - Celkem hlasů: 83

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 21412 poděkování
Dostal poděkování: 9893 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nominace Dalibora Záhory do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 21 led 2019, 13:40

Zdravím ctěné pirátstvo!

Rád se zapojím do práce v Republikovém výboru, pokud získám vaši důvěru. Nějak si říkám, že po deseti letech je ten správný čas si troufnout na nějakou tu vyšší funkci. :) Zatím jsme byl jen členem přípravného výboru v roce 2009 ;) , který stranu zakládal. Momentálně jsem šéf MO Sčk (v roce 2017 jsem byl krátce v KK).

Účastnil jsem se posledního zasedání RV v Ústí n/L jako host a dění v RV se snažím kontinuálně sledovat. Je skvělé, jak se RV po letech rozjel a funguje na velmi dobré úrovni. K tomu chci v budoucnu přispět i osobně.

Co mohu nabídnout?
Především dlouhodobou znalost strany, jejich stálých členů, znalost jejího historického vývoje, jejich předností i slabin.
Současně jsem předsedajícím ve Středočeském kraji, takže mám i kontakt s předpisy a dalšími náležitostmi při provozu strany.

Motivace
Chci přispět k tomu, aby se Pirátská stran stala stabilní a významnou politickou silou v ČR. A aby nakopala zadek všem politickým šíbrům, kteří se nám tu za těch 30 let demokracie urodili a s kterými společně už deset let bojujeme.

Nevýhody
Jsou to aktuálně paradoxně eurovolby, protože do května jsou pro mě prioritou, jak ve Středočeském kraji a tak i jako support Nině Špitálníkové, která se bude ucházet v nejbližších dnech o pozici na eurokandidátce a se kterou se plánujeme zapojit do kampaně v tomto kraji. Takže naplno se do RV mohu zapojit až po těchto volbách.

Pokud chcete vědět více, ptejte se a díky za vaši případnou podporu.
Další info o mě na profilu https://wiki.pirati.cz/lide/dalibor_zahora
kandidát do eRVé - Piráti Středočeský kraj, t. 773 993 465 twitter @daliborzz FB fb.com/dlbrz https://stredocesky.pirati.cz (zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz)

Jiri.Snizek
Krajské předsednictvo
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Dal poděkování: 1977 poděkování
Dostal poděkování: 864 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Dalibora Záhory do RV

Příspěvek od Jiri.Snizek » 21 led 2019, 13:45

Podporuju Dalibora. Podpořte ho taky. Je s ním super spolupráce, je na něj spoleh. Je schopen racionální debaty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 8):
Dalibor.Zahora, Marek.Rebicek, Michael.xChaos.Polak, Stepan.Drtina, Jan.Licka, Milan.Krch, Nadezda.Jureckova, Martin.Polak

Michael.xChaos.Polak
Člen KS Praha
Profese: programátor, podnikatel v oboru telekomu
Dal poděkování: 2174 poděkování
Dostal poděkování: 5269 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michael.xChaos.Polak » 21 led 2019, 15:51

Sleduju postupnou větší integraci Dalibora do strany už dlouho a moc dobře vím jak to pro něj bylo těžké - léta např. z osobních důvodů zůstával pouze registrovaným příznivcem, i když jeho přínos byl na úrovni lecjakého člena. Nominaci mohu jedině doporučit. I když si tím nejsem úplně přesně jistý, tak myslím, že zastupuje určitý názorový proud či možná skupinu témat, které by Piráti určitě neměli zanedbávat (a tvorba programu a idejí je právě v kompetenci RV).

BTW, co se týče zmínky na profilu https://wiki.pirati.cz/lide/dalibor_zahora ... z toho, že je agent, jsem ho možná podezíral i já :-) Myslím, že ve straně bylo období, kdy se hodně řešilo, že v každé politické straně je někdo, kdo podává hlášení BIS, protože tak je u nás prý systém prostě nastaven, alespoň co se týče začínajících stran. Nevím, jestli se mezitím kontrarozvědné schopnosti Pirátů (či status strany z hlediska státního aparátu) zlepšily natolik, že už minimálně kompetentní osoby (předsednictvo?) ví, kdo to byl - nebo jestli to byla paranoia od začátku celé :-) Osobně si myslím, že to byla spíš pocta, protože zcela neschopné a nekompetentní jedince myslím nepodezíral nikdo (leda by šlo o "agenty provokatéry" :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michael.xChaos.Polak za příspěvky (celkem 4):
Vaclav.Zidek, Dalibor.Zahora, Vaclav.Fortik, Nadezda.Jureckova
604 282398 | Jabber: x@j.cz | http://twitter.com/MxChaosP | http://twitter.com/PiratiBrevnov | http://www.pirati.cz/lide/michael_polak
@xchaos@mastodon.social | člen MS Praha 6 | A liberal is a man too broadminded to take his own side in a quarrel

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 21412 poděkování
Dostal poděkování: 9893 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 22 led 2019, 13:53

Děkuji všem za podporu, nominaci doručuji CF.
Šlo to teda rychle, tipnu si, že jsou ještě všichni nažhavení z vydařeného CF. ;)

K agentům se vyjádřím ještě později. ;) Tak prosím nezamykat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 3):
Milan.Krch, Patrick.Zandl, Marek.Necada
kandidát do eRVé - Piráti Středočeský kraj, t. 773 993 465 twitter @daliborzz FB fb.com/dlbrz https://stredocesky.pirati.cz (zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz)

Milan.Krch
Člen KS Středočeský kraj
Profese: IT manager
Dal poděkování: 42 poděkování
Dostal poděkování: 37 poděkování

Příspěvek od Milan.Krch » 22 led 2019, 16:43

Dalibore podporuji tě a super že jsi ten krok udělal...tvůj přístup se mi líbí...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Krch za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Patrick.Zandl

Marek.Necada
Republikový výbor
Profese: silozpytec
Dal poděkování: 8023 poděkování
Dostal poděkování: 5340 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek.Necada » 23 led 2019, 06:19

Nominace zaznamenána (stav 37–9–5), na výslovnou žádost zatím nezamykám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvek:
Dalibor.Zahora
jednatel republikového výboru Pirátů
7ЗО 845 З7З
Долой царя!

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 2274 poděkování
Dostal poděkování: 1915 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 23 led 2019, 16:18

Ahoj Dalibore. Můžeš mi prosím říct tvůj názor, jak by si hlasoval při tomto jednání, kdyby si byl členem?
viewtopic.php?f=248&t=45643
Znění navrhovaných změn:
V Pravidlech hospodaření § 11 odst. 2:
v písm. a) se částka 10 000 Kč mění na částku 20 000 Kč
v písm. b) se částka 100 000 Kč mění na částku 200 000 Kč
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Odpovědět

Zpět na „Členské podněty“