Doplňující volba předsednictva KS PLK

Moderátor: PKS Plzensky kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Lukas.Barton
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Konstruktér
Dal poděkování: 508 poděkování
Dostal poděkování: 1665 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Doplňující volba předsednictva KS PLK

Příspěvek od Lukas.Barton » 09 led 2019, 16:41

Na základě žádosti skupiny členů OFFTOPICviewtopic.php?f=415&t=45354&start=10 zahajuji jednání o doplňující volbě předsednictva KS PLK a vyzývám zájemce o to být místopředsedkyní či místopředsedou, aby se přihlásili. Předsednictvo má v současné době 3 členy, není nutné nikoho zvolit. Předsednictvo může mít až 5 členů, je tedy možnost dovolit až 2 členy. Volíme tedy 0 až 2 nové členy předsednictva.

Termín pro přihlášení kandidátů a tedy i pro sehnání podpory skupiny členů je 14 dní, tedy do 23.1. včetně. Vzhledem k tomu, že máme ve zvyku před volbou provést grilování kandidátů, prodlužuji termín pro přihlášení do začátku první schůze kraje, na kterou bude grilování zařazeno a která bude probíhat po termínu 23.1. (zatím je ohlášená taková schůze na 4.2.).

Prosím tedy aby se přihlásili ti, kteří mají o tuto funkci zájem, za skupinu členů budu počítat i palce pod příspěvkem s úvodním slovem či přihlášením se. Počet skupiny členů v zahájeném jednání je 6 členů kraje. Přihlášené kandidáty prosím i o úvodní slovo a o případné reakce na dotazy členů.

Přihlášení kandidáti s podporou skupiny členů:
Josef Kubát
Michal Ertl
Pavel Bosák
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Barton za příspěvky (celkem 8):
Miroslav.Masek, Frantisek.Hagara, Martin.Holzman, Petr.Vileta, Tomas.Pastircak, Jindriska.Sramkova, Michal.Ertl, Josef.Kubat

Josef.Kubat
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: student archeologie, sekretář na MHMP
Dal poděkování: 142 poděkování
Dostal poděkování: 117 poděkování

Re: Doplňující volba předsednictva KS PLK

Příspěvek od Josef.Kubat » 14 led 2019, 16:56

Ahoj,
dovolím si tímto kandidovat na pozici místopředsedy krajského sdružení.

Členem strany jsem od května 2018, příznivcem strany a žadatelem o členství jsem byl již od srpna 2017. Po tu dobu jsem se aktivně podílel na nejrůznějších pirátských aktivitách (psaní a rozdávání Pirátských listů, účast na Pirateconu, sezení s nováčky - jak v pozici zájemce, tak pak v pozici moderátora, sezení s poslanci na pivo...), největší zkušeností pro mě byla účast na volbách v Klatovech. V současné době pracuji pro Piráty v Praze na magistrátu jako tajemník předsedů Výboru pro IT a SMART CITY a Výboru pro správu majetku, majetkové podíly a rozvoj podnikání. Získávám tak přehled o dalších způsobech jak straně přispět i v našem kraji nově nabytými zkušenostmi. Mým stálým kontaktem se západočeskou Šumavou a rodným Pošumavím si zároveň udržuji informovanost z první ruky o tom, co členům v těchto částech chybí, a jaká je jejich vize strany do budoucna. Na základě toho si myslím, že bych dokázal pozici zastávat důstojně k její váze ze stranického pohledu.

Studuji archeologii. Spolupracuji též s Plzeňským památkovým ústavem, teď dokončuji archeologickou nálezovou zprávu z Kláštera Plasy. Všeobecně jsem se již podílel na víc jak desítce archeologických výzkumech a mám tak i víceletou praxi jako kopáč a dokumentátor. V tomto oboru se chci nadále profesionalizovat a podílet se na památkové ochraně, mnou zajišťovaným komunálním tématem byla i sociální politika. Jsem aktivní i ve spolkovém životě. Na základě toho si myslím, že bych dokázal pozici zastávat důstojně k její váze i z pohledu osobnostních aspektů.

Koordinovanost stranických složek mimoplzeňských oblastí v kraji s Plzní může být dle mého názoru i do budoucna v našem sdružení zaručena zastoupením těchto složek v předsednictvu. K tomu navíc nabízím i zkušenosti z komunální politiky nejexponovanější a pro Piráty naprosto klíčové oblasti v ČR - Magistrátu hl. m. Prahy.
prac. mob.: 777 365 381

"Kolem mě se děje hodně věcí, ale listí nepadá..." Já - někdy mezi lety 2012 a 2016.

Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: dělník
Dal poděkování: 15039 poděkování
Dostal poděkování: 2826 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert.Magni » 20 led 2019, 20:39

Já bych si dovolil navrhnout pana Michala Ertla - pokud by měl zájem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 2):
Josef.Kubat, Michal.Ertl
Robert Magni
zabzicek@gmail.com
704051696
799796575
Rokycansko

Michal.Ertl
Krajské předsednictvo
Profese: IT s SŠ učitel
Dal poděkování: 332 poděkování
Dostal poděkování: 161 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Ertl » 20 led 2019, 21:23

Ahoj,
dovolím si Vám předložit svou kandidaturu na pozici místopředsedy krajského sdružení.
Odjakživa jsem liberál s pravicovým myšlením a sociálním cítěním pro potřebné.

Byl jsem 10 let vojákem z povolání - technik přes výzbroj.
V současnosti podnikám v IT a učím na SŠ a Gymnáziu.

Nebyl jsem v KSČ ani čímkoliv v STB, nevlastním Agrofert ani svěřenecký fond.

V minulosti jsem byl dva roky členem US, to byla liberálně konzervativní strana vzniklá odtržením od ODS, jako pravicová protikorupční alternativa.
Byl jsem svědkem morálního rozkladu této strany.
Chci Vám nabídnout svoji zkušenost a ostražitost.

Chtěl bych se věnovat rozšíření naší organizační struktury do úrovně bývalých okresů po vzoru jiných pirátských KS.
Dále bych chtěl provádět součinnost s předáváním zkušeností na úrovni KS formou víkendových workshopů.
Tyto dvě oblasti jsem intenzivně konzultoval na CF.

Z odborného hlediska mě zajímají oblasti obrany a školství.

Další info o mé osobě na mém profilu,možné kandidátské řeči a následném grilování.

Díky za Vaši podporu
ime
608 473 460
WhatsApp

Milus.Kotisova
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: překladatelka
Dal poděkování: 428 poděkování
Dostal poděkování: 582 poděkování

Příspěvek od Milus.Kotisova » 21 led 2019, 20:08

Zastupitelnost je King, takže pokud možno mít plný stav... Ať se práce víc rozdělí. Ať se zvládne VÍCE PRÁCE. 'A lépe. Ať dojde na "činnosti", které se doteď nedělaly - a jsou potřeba jako sůl. Třeba výroční zprávička. Nějaký ten strategický plán atp. Systematický rozvoj členské základny. Nejen PR za 60 000 Kč.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milus.Kotisova za příspěvek:
Radek.Krejci
"Jednej, jako by svobodný a plný rozvoj kteréhokoli člověka závisel na tvém jednání." (Agnes Hellerová)

* * *
milus.kotisova@pirati.cz, 778 111 455
zakladatelka, kurátorka Pirátské putovní univerzity

* * *
O PPU: https://drive.google.com/file/d/1q8zyNS ... sp=sharing
Akce PPU: viewtopic.php?f=75&t=48598
FB skupina: https://www.facebook.com/groups/Piratsk ... Univerzita

Pavel.Bosak
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: grafik
Dal poděkování: 58 poděkování
Dostal poděkování: 277 poděkování

Příspěvek od Pavel.Bosak » 22 led 2019, 20:49

Ahoj,

Chtěl bych se tímto přihlásit ke kandidatuře na pozici místopředsedy KS Plzeňského kraje. Čekal jsem co nejdéle, abych se za každou cenu necpal tam, kde je mnoho uchazečů. Vzhledem k tomu, že tu tlačenice zrovna není, rád bych v této funkci byl k užitku.

Informace o mě najdete na https://wiki.pirati.cz/lide/pavel_bosak

Členem Pirátské strany jsem teprve od r. 2018. V loňských komunálních volbách jsem vedl kandidátku na plzeňský magistrát. V současné době jsem zastupitelem města Plzně a vykonávám funkci předsedy zastupitelského klubu. Jsem rovněž členem kontrolního výboru ZMP a majetkové komise RMP. V minulosti jsem 8 let vykonával funkci zastupitele 6. plzeňského obvodu.

Kdo mě znáte, víte, že nejsem v jádru straník ani politik. Duší jsem spíše aktivista. Zárověň vidím, že Pirátská strana není oním klasickým výtahem k moci, jako ČSSD nebo ODS, ale že jejím členům jde o skutečnou transformaci naší země. To mě láká a tomu jsem ochoten obětovat část života. Jsem emotivní a někdy z principu nerespektuji autority - zvláště tam, kde chybí autorita osobnosti a jen se odvolává na fukci či úřad. Nicméně věřím, že dokážu nadále v rámci Pirátských systémů fungovat a přispěji k posílení našich pozic v kraji.

Jako člověk od reklamy a marketingu jsem celý život zaměřen na komunikaci. Ta by měla být mou specializací i pro práci v předsednictvu KS. Mým cílem bude pomáhat zpopularizovat Pirátské myšlenky i mimo ovyklé cílové skupiny v našem z velké části venkovském kraji. Chci, abychom se v nadcházejících krajských volbách stali významným faktorem, se kterým naši oponenti budou muset počítat. Po zkušenostech ze samosprávy vím, že program se nejlépe prosazuje, máte-li k tomu mandát od voličů. Na jeho získání se chci soustředit.

Důležitou zkouškou budou i letošní volby do Europarlamentu, kde úspěch může strhnout další vlnu nadšení a registrace příznivců. Tu je třeba maximálně využít k růstu. A my porosteme, budeme sílit, a nakonec všem vyrazíme dech. Metaforicky, samozřejmě :-) . Politická změna bude následovat. Tomu věřím.

Díky za podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Bosak za příspěvky (celkem 10):
Michal.Ertl, Tomas.Pastircak, Daniel.Kus, Pavel.Sramek, Petr.Vileta, Robert.Magni, Martin.Ptacek, Josef.Kubat, Jiri.Rezek, YjM

Odpovědět

Zpět na „Plzeňský kraj“