Vlákno děkovné

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 11537
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 4985 poděkování
Dostal poděkování: 17423 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno děkovné

Příspěvek od Jakub.Michalek » 14 srp 2018, 15:46

Děkuji Davidu Bodečkovi, členovi Pirátů a Prahy 1 a vytrvalému opozičnímu bojovníkovi za poctivé poměry na této nejbohatší české radnici, za fenomenální organizaci letošní Pirátské výpravy na Prague Pride! Letos jsme měli alegorický vůz s Pirátskou lodí a posádkou. Díky všem, kdo nás přišli podpořit a pomohli s organizací / plný repost Davidova příspěvku níže. Pride koráb po úspěšné plavbě Prahou na trvalo zakotvil v ZŠ a MŠ Nučice.
38949138_2726837620675570_6261262298304741376_o.jpg
David Bodeček píše:P R A G U E P R I D E 2 0 1 8 - P O D Ě K O V Á N Í

Navazuji na včerejší děkování Pirátům, kteří mi umožnili splnit si jedno ze svých dlouholetých přání. Při pražském průvodu hrdosti prezentovat politickou stranu, která ukáže lichotivou tvář, v níž bude sklouben respekt a zábava.

Ochota přijmout mezi sebe i báječné kolegy z konkurenčních stran bylo něčím, co bylo nad rámec tohoto plánu. Ve světových metropolích, kde se již dlouhá léta průvody hrdosti organizují, je toto běžné. Poprvé se tak stalo i v Praze. Věřím, že se brzy z pražského Prague Pridu právem stane jedna z největších pražských kulturních a společenských akcí roku. Stačí málo. Aby noví, v říjnu zvolení, zastupitelé na pražském Magistrátu zjistili, že akce není o "buznisu", ale o businessu pro místní podnikatele a občany, že jsou zde excelentní možnosti prezentovat v pozitivním světle naše hlavní město a že se jedná o akci, která začne v Česku odstraňovat, a to zejména u střední generace, předsudky.

Všichni pirátští poslanci, kteří přišli podpořit Prague Pride, tj. Jakub Michálek, František Kopřiva, Ondřej Kedrigern Profant, stejně tak pirátský kandidát na primátora Zdeněk Hřib s manželkou Aničkou, dali pirátské lodi ten nejlepší punc, jaký loď v průvodu mohla mít.

Na tom, že do Prahy vplula pirátská loď taková, jakou měli někteří možnost vidět, má největší podíl Oldrich Gattaca Bures, který čtvrt roku musel snášet mé otravné představy a zadání a tyto v krátkém čase realizovat. Maximum možného i nemožného mi Olda splnil, včetně toho, že nám na lodi "plující" Prahou zpívala z reproduktorů Ilča Csaková své Tornerro.

Realizace lodi má na svědomí Bára Strejcová (nikoli naše senzační tenistka Bára Strycová), která zastupuje společnost 3D Factory, s.r.o. z Rudné. Profesionálové nejenom v samotné realizaci, ale i v komunikaci. Nic nebylo problémem a vždy splnili to, na čem jsme se domluvili. Díky perfekcionalismu Oldy a Báry jsem byl přesvědčen, že akce může být úspěšná.

Víťa Gaja je majitelem společnosti INPARTY.CZ, která nám zajistila konfetové dělo a bublinkovač. Předloni Víťa, kdy jsem ho poprvé oslovil a najal, přistupoval k průvodu s despektem. Včera, po dvou letech, si pobyt na lodi s námi ostatními fantasticky užil, i když musel po celou dobu jízdy alegorického vozu pracovat.

DJ byl pro mne největší neznámou. O to hůř, že ten původně domluvený pár dnů před akcí odmítnul hrát na našem voze z důvodu zachování své apolytické neutrality. Olda Bureš zajistil DJ Kubu Součka, který během průvodu hrál popré. Byl naprosto geniální!

Děkuji “otci zakladateli” Prague Pride Czeslaw Walek a jeho polovičce Willem van der Bas, kteří pokaždé mé představy a plány podporují a vždy mne vycházejí vstříc. Kluci, moc si toho vážím. Celému týmu Prague Pride, jménovitě pak Bohdana Rambousková, a Martinu Lykemu, kteří jsou pro mne vždy TOP partnery, se kterými je baječné spolupracovat. Martin dnes sepsal nádhernou reportáž z pohledu diváka při sledování našeho pirátského vozu a atmosféry v něm.

Velké poděkování směruji Tomovi Lénárdovi, který byl ochoten zajistit fotografie (nejedná se o tyto, nyní zde zvěrejněné) a ještě jedno prekvapení, které zajistí, že na akci ani vizuálně nikdy nezapomeneme.

Určitě jsem zapomněl na další jména, která se mi při tom množství hned nevybaví (zejmána se skláním nad velkým složením diváků z Pirátů z Prahy 8 - těch si typuji bylo ze všech pražských pirátských místních sdružení nejvíce - Alice Hamalova, Jitka Novotná, aj. Neviděl jsem však Karel Ptáček, ale doufám, že byl přitomen. Dále Kornélia Gottmannová, a Terka Vovesová, super vlajkonošky. Martin Arden zajistil doprovod našemu vozu složeného z členů a sympatizantů Pirátů. Marťas ma podíl i na prezentaci strany na Letné.

Na závěr děkuji touto cestou Hana Kordová Marvanová ze STANu, neboť po několikáté, nyní v souvislosti s Prague Pride, mne přesvědčila, že se nebojí prezentovat ne vždy populární názor. Je smutné, že její kolega ze společné magistrátní kandidátky TOP 09 x STAN x KDU-ČSL mlčí. Právě od něj bych očekával větší angažovanost a jasnější stanoviska v podpoře podobných akcí. JUDr. Hanka Marvanová tak opět prokázala, že ona měla být lídryní pro říjnové pražské magistrátní volby a potenciální kandidátkou na pražského primátora. Přeju si i tam, aby JUDr. Hanka Marvanová s pirátským adeptem na pražský "trůn" Zdeňkem Hřibem vytvořili tým, který společně s Prahou Sobě změní po říjnových volbách naši Prahu. Myslím si, že mnozí byli nedávno k Jan Čižinský přehnaně tvrdí a já věřím - spíše si přeju, že dojde alespoň trochu ke změně jeho názoru. Jeho kolegyně Hanka Třeštíková, pravidelná účastnice a podporovatelka Prague Pride nám zajisté pomůže, aby názor Jana Čižinského byl přeci jen trošku pozměněn. 😉

Abych neskončil politikou, díky všem, kteří pirátský vůz během průvodu hrdosti zaznamenali a byli ochotni ho i prezentovat. Díky za zpětné, vesměs pozitivní reakce. Děkuji i za to, že na rozdíl od některých novinářů, které nezajímaly při sledování průvodu alegorické vozy ani radost lidí, ale excesy v průvodu, se dokážete povznést nad některými účastníky průvodu, a respektujete jejich způsob prezentace, pro někoho možná nevhodný.

Třeba na viděnou za rok, při Prague Pride 2019.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 5):
Michaela.Krausova, Jana.Kolarikova, Jiri.Ulip, Jan.Hora, Ivor.Kollar
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a místopředseda strany

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 9048
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 22141 poděkování
Dostal poděkování: 10364 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno děkovné

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 28 srp 2018, 15:09

Díky týmu co vytváří pirátská animovaná videa, skvělá práce!

Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 7):
Jiri.Ulip, Jan.Hora, Jana.Kolarikova, Josef.Spak, klivan, Jakub.Nepejchal, Ales.Sura
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Uživatelský avatar
Josef.Soumar
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 171
Registrován: 30 kvě 2014, 10:10
Profese: finančník, zastupitel
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 210 poděkování
Dostal poděkování: 189 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno děkovné

Příspěvek od Josef.Soumar » 28 srp 2018, 15:45

Díky za vytváření podobných návodů a manuálů s propojením odkazů na wiki Pirátů.

Dobrá práce, jen tak dál ;)

https://drive.google.com/file/d/1bYsUCz ... caFzE/view
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Soumar za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, Jiri.Ulip, Petr.Vileta, Josef.Spak
Josef Soumar, místopředseda Jihočeského kraje, zastupitel města Písku

Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 11537
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 4985 poděkování
Dostal poděkování: 17423 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno děkovné

Příspěvek od Jakub.Michalek » 04 říj 2018, 16:29

Děkuju vedoucímu technického odboru Martinu Rejmanovi za tvorbu a nasazení aplikace Piroplácení.
Tato aplikace by měla podstatně zjednodušit podávání žádostí o proplacení, zrychlit čas, který platby trvají a ušetřit mnoho hodin práce finančnímu odboru. :)
Těším se, že ji budeme dále rozvíjet, aby nám poskytla další analytický vhled do příjmů a výdajů Pirátů.

Piroplacení   česká pirátská strana.png
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a místopředseda strany

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Příspěvky: 12956
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 17645 poděkování

Re: Vlákno děkovné

Příspěvek od Martin.Kucera » 18 říj 2018, 09:16

Děkuji Standovi Štiplovi za úpravu Heliosu, díky níž se nyní přímo u výsledků hlasování zobrazuje počet hlasujících a také datum a čas zveřejnění výsledku.
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 9048
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 22141 poděkování
Dostal poděkování: 10364 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno děkovné

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 23 lis 2018, 15:43

Tak abych tu Plzeň taky za něco pochválil :) palec nahoru!
Plzeňské Oponoviny
https://www.facebook.com/pirati.plzen/p ... ater&ifg=1
Obrázek Obrázek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 5):
Lenka.Kozlova, Jan.Hora, Jakub.Dedek, Petr.Vileta, Ondrej.Profant
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 9048
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 22141 poděkování
Dostal poděkování: 10364 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno děkovné

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 15 pro 2018, 18:00

PO za zatím nejvtipnější newsletter roku, napjatě čekám na vánoční. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Jana.Kolarikova, Jakub.Dedek
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 9048
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 22141 poděkování
Dostal poděkování: 10364 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno děkovné

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 05 led 2019, 09:44

Chtěl bych poděkovat Honzovi Lipavskému, že se nebál jít na ruskou ambasádu. :)

https://www.novinky.cz/domaci/493594-pi ... ovany.html
21. 11. 2018
Schůzka s velvyslancem Ruské federace
Dne 21.11.2018 jsme se sešel J.E. p. Alexandrem Vladimirovičem Zmejevským na půdě ruské ambasády.

Probírali jsme problematiku plánované stavby nových jaderných zdrojů, jak z hlediska ekonomického, tak i bezpečnostního.

přijaté výhody:
žádné
poskytnuté výhody:
žádné
naši účastníci:
Jan Lipavsky, Petr Fojtík
ostatní účastníci:
Alexandr Vladimirovič Zmejevský, Alexej Kolmakov
Jan Lipavsky
upraveno: 2. 1. 2019 15:30
publikováno: 2. 1. 2019 15:23
https://evidence.pirati.cz/report/2314/
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Uživatelský avatar
Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Příspěvky: 12956
Registrován: 23 dub 2009, 16:41
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 17645 poděkování

Re: Vlákno děkovné

Příspěvek od Martin.Kucera » 20 led 2019, 09:53

Děkuju všem, kteří odmakali svůj díl na organizaci zasedání CF (jehož jsem se bohužel nakonec nemohl zúčastnit osobně).
A ohledně mé agendy děkuju zejména trustees, kteří museli od poledne až do půl osmé večer mnohokrát nahrávat své šifrovací a dešifrovací klíče, aby hlasování probíhalo co nejplynuleji.
tel.: +420 778 702 711
NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM.

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Poslanec Parlamentu ČR
Příspěvky: 19724
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: poslanec, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 25689 poděkování
Dostal poděkování: 18626 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vlákno děkovné

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 20 led 2019, 15:04

Já bych chtěl poděkovat těm, co mi pomohli vytvořit tým činovníků a odmakali to prakticky za mě, takže jmenovitě
1) Martin Kučera, který z dálky odřídil hlasování, sehnal volební komisi i trustees a všechno to zvládl řešit i když servery padaly pod náporem odesílaných majlů
2) Šárka Altmanová, která dala dohromady tým zapisovatelek, který všechno dobře zvládl
3) Olga Richterová, která převzala skvěle dotazování kandidátů a já se na tom mohl jen svézt.

Samozřejmě i všem ostatním co se na organizaci podíleli.
člen RV, AO, ZO, FT a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb| Tel: 776635258

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host