Zrušení/zoficiálnění skupin na komunikačních sítích

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Celostátní fórum ukládá RP, aby vyřešila problém tajných skupin.

pro
84
36%
proti
133
57%
zdržuiji se
16
7%
 
Celkem hlasujících: 233 - Celkem hlasů: 233

Stanislav.Stipl
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 2067
Registrován: 04 úno 2012, 23:32
Profese: programátor
Dal poděkování: 1584 poděkování
Dostal poděkování: 3193 poděkování

Re: Zrušení/zoficiálnění skupin na komunikačních sítích

Příspěvek od Stanislav.Stipl »

Honza.Hora píše: 08 led 2019, 17:24 Ten chat je dobrej (už ten první by stačil, akorát není tak friendly pro nezdatné uživatele, jako je messenger, ale už je to dostatečně blízko), ale nic to nemění na to, že ty systémy nejsou dostatečně integrované - a dokud nebudeme mít možnost číst forum, dostávat upozornění jen na to, co nás zajímá a u toho chatovat v několika skupinách, tak prostě budou lidi preferovat ten zatrolenej FB.
Zde bych jen uvedl, že od aktualizace fóra na řadu 3.2 je možné mimo jiné dostávat upozornění (formou notifikací na fóru) na sledovaná fóra a vlákna. Dříve to šlo jen e-mailem. To je docela blízko funkcionalitě, po které třeba @Roman.Kucera dlouho volal. Plus jsou upozornění na citaci, nově systém zmínek (že @Martin.Kucera ) atd.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stanislav.Stipl za příspěvky (celkem 5):
Petr.Tkadlec, Andrej.Ramaseuski, Robert.Magni, Vojtech.Pikal, Radek.Simkanic

test

Stanislav.Stipl
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 2067
Registrován: 04 úno 2012, 23:32
Profese: programátor
Dal poděkování: 1584 poděkování
Dostal poděkování: 3193 poděkování

Re: Zrušení/zoficiálnění skupin na komunikačních sítích

Příspěvek od Stanislav.Stipl »

Jinak pokud chcete někomu něco ukládat, tak je to spíš na RV (příprava a schválení nějakého předpisu), než na RP.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stanislav.Stipl za příspěvek:
Rostislav.Reha

test

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení/zoficiálnění skupin na komunikačních sítích

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Stanislav.Stipl píše: 09 led 2019, 12:23 Jinak pokud chcete někomu něco ukládat, tak je to spíš na RV (příprava a schválení nějakého předpisu), než na RP.
Tak ono nejde jen o změnu předpisů, ale hlavně o to, aby to správně fungovalo.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Stanislav.Stipl
Člen KS Královehradecký kraj
Příspěvky: 2067
Registrován: 04 úno 2012, 23:32
Profese: programátor
Dal poděkování: 1584 poděkování
Dostal poděkování: 3193 poděkování

Re: Zrušení/zoficiálnění skupin na komunikačních sítích

Příspěvek od Stanislav.Stipl »

Petr.Tkadlec píše: 09 led 2019, 12:31
Stanislav.Stipl píše: 09 led 2019, 12:23 Jinak pokud chcete někomu něco ukládat, tak je to spíš na RV (příprava a schválení nějakého předpisu), než na RP.
Tak ono nejde jen o změnu předpisů, ale hlavně o to, aby to správně fungovalo.
Tak určitě, a jak to zajistí RP?

test

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení/zoficiálnění skupin na komunikačních sítích

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Robert.Magni píše: 09 led 2019, 12:03 Messenger už lze používat nezávisle na fb.... i bez fb účtu. Tvůj návrh má tu zásadní slabinu,že prostě jeho cíle nelze vynutit. A není důvod - díky lidské povaze je transparence v bezpečí,jelikož i ty nejtajnější skupiny jsou děravý jak řešeto
Klidně si spoléhej na lidskou povahu...

Dokud ale nebude jasně deklarované, jak můžou fungovat oficiální týmy a co se praktikovat nesmí, tak tajné mocenské uskupení vznikat budou moci a to ještě prakticky bez jakéhokoliv postihu, kdyby se na ně náhodou přišlo. Čemu ty říkáš slabina, tak já považuji za příležitost pro ty, co chtějí využívat FB skupiny a mít při tom čisté svědomí, že to dělají vše správně.

A rád bych tě poprosil, aby si mi to tady netrollil tím, že dokola budeš opakovat tu svou tezi. Myslím, že tvůj názor všichni pochopili.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení/zoficiálnění skupin na komunikačních sítích

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Stanislav.Stipl píše: 09 led 2019, 12:38
Petr.Tkadlec píše: 09 led 2019, 12:31
Stanislav.Stipl píše: 09 led 2019, 12:23 Jinak pokud chcete někomu něco ukládat, tak je to spíš na RV (příprava a schválení nějakého předpisu), než na RP.
Tak ono nejde jen o změnu předpisů, ale hlavně o to, aby to správně fungovalo.
Tak určitě, a jak to zajistí RP?
Tak se třeba domluví s AO, TO, PO jak by se nejideálněji zvládla administrace těch skupin a nastaví nějaké pravidla, jak by měli ty skupiny fungovat. Prostě je k tomu třeba přistupovat více komplexněji. Jen samotná změna předpisu prakticky nic nezmění, protože by to dopadlo úplně stejně, jak posledně KK, na kterou všichni kašlali... Proto považuji za důležité i to, že se to bude řešit přes CF zadáním na RP, aby na to dohlédlo.
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5558
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22539 poděkování
Dostal poděkování: 4545 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení/zoficiálnění skupin na komunikačních sítích

Příspěvek od Robert.Magni »

A až to deklarovvané bude,tak to bude hovno platný a sám to dobře víš. A baví mě,jak bys nejraději sám cenzurovaal to,co nechceš slyšet :D
Sděl mi,jak chceš postihnout poslance ? Ve skutečném světě,ne v ideosnu .....

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení/zoficiálnění skupin na komunikačních sítích

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Robert.Magni píše: 09 led 2019, 12:52 A až to deklarovvané bude,tak to bude hovno platný a sám to dobře víš. A baví mě,jak bys nejraději sám cenzurovaal to,co nechceš slyšet :D
Sděl mi,jak chceš postihnout poslance ? Ve skutečném světě,ne v ideosnu .....
Sděl mi, kde píšu něco o tom, že bych chtěl postihovat poslance či kohokoliv jiného? A neodpovídej, byla to řečnická otázka... Jinak mě nebaví se furt opakovat. Tvojim problém je, že za každou cenu musíš být v opozici, a to i v opozici opozice, v opozice na jakékoliv subúrovni, což ti znemožňuje se konstruktivně zapojit do jakéhokoliv podnětu. Navíc si ke všemu skeptický, což taky nikdy neprospěje k žádným posunům...

Prostě si odpověz na tu mou hlavní otázku, jestli je správné, že existují TAJNÉ MOCENSKÉ SKUPINY, místo toho že budeš špekulovat nad tím, jestli jsou odhalitelné nebo ne. Navíc sis sám odpověděl, že i ty tajné skupiny mají díry, tak jsou vlastně transparentní.

Jinak tvůj názor, že to problém není, že kdyby byl, tak se neodhalí, že nikoho nic nedonutíš jsme už slyšeli. Navíc máš možnost si zahlasovat v anketě, tak respektuj názor ostatních a nesnaž se neustále vytvářet dojem, že jakýkoliv jiný názor než tvůj, je hlupácký, děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Robert.Magni
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
ypsilonx
Příznivec Pirátů – Zlínský kraj
Příspěvky: 267
Registrován: 12 říj 2018, 18:17
Profese: kontrola kvality, networker
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 91 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení/zoficiálnění skupin na komunikačních sítích

Příspěvek od ypsilonx »

Petr.Tkadlec píše: 09 led 2019, 13:05
Robert.Magni píše: 09 led 2019, 12:52 A až to deklarovvané bude,tak to bude hovno platný a sám to dobře víš. A baví mě,jak bys nejraději sám cenzurovaal to,co nechceš slyšet :D
Sděl mi,jak chceš postihnout poslance ? Ve skutečném světě,ne v ideosnu .....
Sděl mi, kde píšu něco o tom, že bych chtěl postihovat poslance či kohokoliv jiného? A neodpovídej, byla to řečnická otázka... Jinak mě nebaví se furt opakovat. Tvojim problém je, že za každou cenu musíš být v opozici, a to i v opozici opozice, v opozice na jakékoliv subúrovni, což ti znemožňuje se konstruktivně zapojit do jakéhokoliv podnětu. Navíc si ke všemu skeptický, což taky nikdy neprospěje k žádným posunům...

Prostě si odpověz na tu mou hlavní otázku, jestli je správné, že existují TAJNÉ MOCENSKÉ SKUPINY, místo toho že budeš špekulovat nad tím, jestli jsou odhalitelné nebo ne. Navíc sis sám odpověděl, že i ty tajné skupiny mají díry, tak jsou vlastně transparentní.

Jinak tvůj názor, že to problém není, že kdyby byl, tak se neodhalí, že nikoho nic nedonutíš jsme už slyšeli. Navíc máš možnost si zahlasovat v anketě, tak respektuj názor ostatních a nesnaž se neustále vytvářet dojem, že jakýkoliv jiný názor než tvůj, je hlupácký, děkuji.
Takže jestli to chápu dobře chceš odtajnit tajné skupiny na FB? nebo jak to mám chápat? Jako na FB mohou být jakékoliv skupiny a jakkoliv nazvané a nemůžeš určovat která je nebo není ta správná. Co? (a nemyslím to zle jenom si to chci ujasnit v hlavě)
Tito uživatelé poděkovali autorovi ypsilonx za příspěvek:
Petr.Tkadlec

Mějme se prostě rádi! :fet:
Profesní profil na LinkedIn

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4747
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4369 poděkování
Dostal poděkování: 3706 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zrušení/zoficiálnění skupin na komunikačních sítích

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

ypsilonx píše: 09 led 2019, 13:15
Petr.Tkadlec píše: 09 led 2019, 13:05
Robert.Magni píše: 09 led 2019, 12:52 A až to deklarovvané bude,tak to bude hovno platný a sám to dobře víš. A baví mě,jak bys nejraději sám cenzurovaal to,co nechceš slyšet :D
Sděl mi,jak chceš postihnout poslance ? Ve skutečném světě,ne v ideosnu .....
Sděl mi, kde píšu něco o tom, že bych chtěl postihovat poslance či kohokoliv jiného? A neodpovídej, byla to řečnická otázka... Jinak mě nebaví se furt opakovat. Tvojim problém je, že za každou cenu musíš být v opozici, a to i v opozici opozice, v opozice na jakékoliv subúrovni, což ti znemožňuje se konstruktivně zapojit do jakéhokoliv podnětu. Navíc si ke všemu skeptický, což taky nikdy neprospěje k žádným posunům...

Prostě si odpověz na tu mou hlavní otázku, jestli je správné, že existují TAJNÉ MOCENSKÉ SKUPINY, místo toho že budeš špekulovat nad tím, jestli jsou odhalitelné nebo ne. Navíc sis sám odpověděl, že i ty tajné skupiny mají díry, tak jsou vlastně transparentní.

Jinak tvůj názor, že to problém není, že kdyby byl, tak se neodhalí, že nikoho nic nedonutíš jsme už slyšeli. Navíc máš možnost si zahlasovat v anketě, tak respektuj názor ostatních a nesnaž se neustále vytvářet dojem, že jakýkoliv jiný názor než tvůj, je hlupácký, děkuji.
Takže jestli to chápu dobře chceš odtajnit tajné skupiny na FB? nebo jak to mám chápat? Jako na FB mohou být jakékoliv skupiny a jakkoliv nazvané a nemůžeš určovat která je nebo není ta správná. Co? (a nemyslím to zle jenom si to chci ujasnit v hlavě)
Co se smí a nesmí určovat nechci, to chci aby navrhlo třeba RP či CF. Odtajnit ty skupiny chci a chci, aby ty skupiny měly možnost se nějak zlegalizovat. Nechci to dělat způsobem, že na základě členského podnětu dostanu komando, odposlechy a půjdu to likvidovat... Hlavně chci změnit ten stav, že dneska ani někteří neví, že něco dělají špatně ba si dokonce myslí, že to dělají zcela košér, což je docela brutální problém in my opinion.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 4):
Milan.Dadourek, Giuseppe.Maiello, Irena.Drofova, Jan.Mejsnar
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“