Volba předsednictva MS Praha 2 (rozprava)

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 2

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dino.Arnautovic
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 07 srp 2017, 10:19
Profese: pirát
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování

Volba předsednictva MS Praha 2 (rozprava)

Příspěvek od Dino.Arnautovic »

Vážené Místní fórum,

tímto zahajuji jednání ve věci volby předsednictva MS Praha 2, všichni členové současného předsednictva nabídli své fukce k dispozici a rezignovali. Viz. viewtopic.php?f=986&t=44977

Lhůta pro přihlášení kandidátů a pro podání kandidátské řeči je stanovena do 8.1.2019 do 23.59 hodin. Do tohoto data zároveň potrvá rozprava.

Prosím zájemce o členství (z řad členů PS) v předsednictvu, aby zde ohlásili svou kandidaturu, představili se a uvedli, zda chtějí kandidovat na předsedu nebo jen do předsednictva. Volíme tři členy předsednictva (předseda, 1. místopředseda a 2. místopředseda).

Hlasování o předsedovi začne 11.1. 2019 v 21:00 a bude trvat 72 hodin. Hlasování bude dvoukolové. Druhé kolo bude vyhlášeno bezprostředně po skončení kola prvního.


V prvním kole volíme přípustnost kandidátů a každý hlasující má tolik hlasů, kolik je kandidátů. Do druhého kola postoupí kandidáti, kteří obdrží nadpoloviční podporu. Pokud bude takový kandidát jen jeden, je zvolen a druhé kolo se nekoná. Ve druhém bude mít každý tolik hlasů, kolik je volených pozic.V prvním kole volíme přípustnost kandidátů a každý hlasující má tolik hlasů, kolik je kandidátů. Do druhého kola postoupí kandidáti, kteří obdrží nadpoloviční podporu. Pokud bude takový kandidát jen jeden, je zvolen a druhé kolo se nekoná. Ve druhém bude mít každý tolik hlasů, kolik je volených pozic.
Uživatelský avatar
Lydie.Bartosova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 556
Registrován: 29 led 2012, 01:43
Profese: vychovatelka
Bydliště: Praha 2
Dal poděkování: 940 poděkování
Dostal poděkování: 1388 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Praha 2 (rozprava)

Příspěvek od Lydie.Bartosova »

Ahoj,
kandiduji na předsedkyni MS Praha 2. Jsem sedm let členkou strany, v současné chvíli součástí republikového výboru a zastupitelkou na Praze 2. Profesně knihovničím v univerzitní knihovně při studiu knihovnictví a informační vědy. Společně s dvanáctiletou dcerou se starám o křečka.
Před minulým létem, kdy se naše sdružení vznikalo, nás bylo sotva dost k jeho založení. Máme za sebou úspěšné komunální volby, početně jsme se rozrostli téměř trojnásobně. Teď potřebujeme vyrůst z týmu, který se dal dohromady před volbami, ve fungující živou buňku. Od února budu mít zkrácený úvazek v knihovně a tedy více času na práci dovnitř strany a pro obec a tak se mi bude lépe dařit přispět k naplnění této vize. Ptejte se, odporujte mi, kandidujte!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lydie.Bartosova za příspěvky (celkem 4):
Jaroslav.Nemec, Magdalena.Valdmanova, Filip.Smoljak, viliam.jager
Uživatelský avatar
Radek.Oborny
Člen KS Praha
Příspěvky: 29
Registrován: 13 úno 2017, 07:43
Profese: Inženýr
Dal poděkování: 16 poděkování
Dostal poděkování: 45 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Praha 2 (rozprava)

Příspěvek od Radek.Oborny »

Ahoy!
Kandiduji do předsednictva MSP2. Chci se podílet na funkci a rozvoji naší buňky a dodávat ji svou energii a nápady. I když v Praze nebudu pravidelně až do počátku března, potom budu připraven věnovat jí více pozornosti. Věřím, že předsednictvo by neměli tvořit jen zastupitelé, protože ti potřebují dostatek času na výkon své hlavní funkce. Těším se na vaše dotazy a hlasy. Radek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Oborny za příspěvky (celkem 2):
Jaroslav.Nemec, Magdalena.Valdmanova
Uživatelský avatar
Filip.Smoljak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 270
Registrován: 10 dub 2018, 20:19
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 273 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Praha 2 (rozprava)

Příspěvek od Filip.Smoljak »

Loď ahoj,
kandiduji do předsednictva MS Praha 2. Rád bych přispěl svoji moudrostí, veselou povahou a nebojácností před politickými šíbry. Bylo by dobré, kdyby v předsednictvu MS byl někdo dřívějšího data narození, se zkušenostmi s vedením týmů (momentálně jsem zaměstnavatelem 16 lidí) a vztahem k Praze dvě, kde jsem se sice nenarodil, ale žiji zde od pěti let.
Užitečnou vlastností místopředsedy, kterým bych se případně mohl stát, je mimo jiné loajalita k pirátskému hnutí, které podporuji čtvrtým rokem, k místní buňce, kterou pokládám za personálně nejlepší v Praze a k předsedovi, resp. předsedkyni. Pokud mohu odbočit od sebe, tak vřele doporučuji volbu Lydii jako předsedkyně, protože se nejen osvědčila dovnitř, ale je skvělým trnem v oku ženám političkám z ODS.
Takovým trnem bych chtěl být také.
Ach...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Smoljak za příspěvky (celkem 2):
Magdalena.Valdmanova, Jaroslav.Nemec
Romana.Klimesova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 146
Registrován: 04 kvě 2015, 12:55
Profese: herečka
Dal poděkování: 136 poděkování
Dostal poděkování: 356 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Praha 2 (rozprava)

Příspěvek od Romana.Klimesova »

Ahoj kolegové, přátelé, Piráti a příznivci :-)

Dovolím si tímto kandidovat na pozici místopředsedkyně MS Prahy 2

Stručná data : Táhnu pirátskou káru tři roky, přesedlala jsem z aktivistických počinů svých, aktivistkou se cítím býti pořád. Z Budějovic Českých dostala jsem se do Prahy a po roce působení na KS rozhodla jsem se jít tam ,kde je mi dobře, neboli na MS Prahy 2 :-) Do chumlu báječných lidí,které mám ráda a které okamžikem,kdy se stanu místopředsedkyní, umořím vymýšlením a realizací všemožných akcí, na kterých necháme všechny své síly...a díky kterým budou Piráti stále vidět :-) Je tedy pravdou, že do realizace těchto akcí se pustím, i když se tou místopředsedkyní nestanu, protože to je "můj šálek čaje" :-)
Když chci, umím být i hodná na lidi, takže se s potěšením ujmu nováčků no a do toho mám to naše Pirátské divadlo, které kudy chodím,tudy propaguju :-)
A jelikož mě všichni znáte, nebudu vás trápit dalším.

Těším se...na cokoliv s vámi :-)

Nuna
Tito uživatelé poděkovali autorovi Romana.Klimesova za příspěvky (celkem 3):
Magdalena.Valdmanova, Jaroslav.Nemec, Filip.Smoljak
Uživatelský avatar
Dino.Arnautovic
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 59
Registrován: 07 srp 2017, 10:19
Profese: pirát
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 38 poděkování

Re: Volba předsednictva MS Praha 2 (rozprava)

Příspěvek od Dino.Arnautovic »

Ahoj piráti,
kandiduji do předsednictva MS Praha 2. Jsem členem strany od půlky roku 2017, místopředsedou Prahy 2 od května minulého roku a rád bych v této pozici pokračoval. Během studia jsem pracoval pro pirátský strategický tým, který začatkem letošního roku podle plánu ukončil většinu svých aktivit, budu tedy mít víc času na Prahu 2.

Prosím hlavně všechny piráty co nejsou v zastupitelstvu na P2, aby se i oni přihlásili do předsednictva, usilujeme o rozložení sil a týmovou spolupráci :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dino.Arnautovic za příspěvek:
Jaroslav.Nemec
Ivan.Bartos
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 10308
Registrován: 11 čer 2009, 09:44
Profese: Senior Oracle Database Engineer / Functi
Bydliště: U Botiče 1390/3, Praha 4 - Michle, 14000
Dal poděkování: 4199 poděkování
Dostal poděkování: 18242 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volba předsednictva MS Praha 2 (rozprava)

Příspěvek od Ivan.Bartos »

Čus nejde mi hlasovat...
předseda Pirátů
ivan.bartos@pirati.cz
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 2“