KF SčK 1/2019 - Volba 4. místopředsedy/kyně

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Středočeský kraj, Předsedající, Krajsti predsedajici

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KF SčK 1/2019 - Volba 4. místopředsedy/kyně

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Vážené krajské forum,

vzhledem ke tomu, že 3. ledna 2019 došlo k rezignaci 3. místopředsedkyně Petry Smutné, zahajují tímto po konzultaci s PKS jednání o dovolbě na tuto funkci. Na základě přijatého návrhu postupu, došlo k posunu pozic místopředsedů. Původní 4. místopředseda Michal Trešl se posunuje na pozici 3. místopředsedy a tato volba rozhodne o pozici 4. místopředsedy.

Rozprava i lhůta pro přihlášení kandidátů byla 2x prodloužena, naposledy do čtvrtka 31. ledna. 2019 10.00 hodin. Hlasování tedy začne v pátek 1. února 2019 cca v 10:00 bude probíhat elektronicky na internetovém fóru a bude končit v pondělí 4. února 2019 v cca 22.00.

starý původní, již neaktuální text
OFFTOPICje stanovena do 16. 1. 2019 10.00 hodin 24. 1. 2019 10.00 hodin. Do tohoto data zároveň potrvá rozprava. Hlasování započne v pátek 18. 1. 2019 v cca 10.00 v pátek 25. 1. 2019 v cca 10.00 , bude probíhat elektronicky na internetovém fóru a bude končit v pondělí 21. 1. 2019 v cca 22.00 v pondělí 28. 1. 2019 v cca 22.00. Hlasování bylo posunuto na základě přijátého návrhu na prodloužení rozpravy.

Informace o zahájení jednání KF bude byla odeslána členstvu v rámci pravidelného nedělního newsletteru.
Nyní prosím kandidáty o přihlášení a předložení kandidátských řečí.

Hlasování bude dvoukolové. V prvním kole budeme volit přípustnost kandidátů. Ve druhém kole bude místopředsedou zvolen ten, kdo obdrží nejvyšší počet hlasů. Hlasování bude tajné.
Druhé kolo hlasování by mělo proběhnout od pátku 6. února 2019 cca od 10:00 a trvat do pondělí 9. února 2019 do 22:00.
Přihlášení kandidáti:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 8):
Stepan.Drtina, Jiri.Snizek, Jan.Korbel, Jana.Skopalikova, Hana.Chalusova, Mrakomor, Martin.Polak, Milan.Krch

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1800
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4182 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 1/2019 - Volba 3. místopředsedy/kyně

Příspěvek od Jan.Korbel »

A prosím nenechte to na poslední chvíli ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Korbel za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora, Hana.Chalusova
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1728
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2737 poděkování

Re: KF SčK 1/2019 - Volba 3. místopředsedy/kyně

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Nechci přímo říct, že vznáším námitku, ale spíše připomínku :) Nemělo by se pořadí místopředsedů posunout? Mám za to, že by se Michal měl stát 3. místopředsedou a tím pádem se dovolit 4. místopředseda.

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 1/2019 - Volba 3. místopředsedy/kyně

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Upřímně z hlavy nevím, musel bych se zeptat na vyšších místech. Osobně mi to nepřijde zásadní (pořadí místopředsedů na 3. a 4. místě), takže pokud to někdo nepodá jako procedurální návrh, řešit to a komplikovat nebudu.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Petra.Smutna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 19 led 2017, 17:05
Profese: ekonomka
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Re: KF SčK 1/2019 - Volba 3. místopředsedy/kyně

Příspěvek od Petra.Smutna »

Ahoj, Michal se automaticky posunuje na treti pozici a vy volite ctvrtou ci ctvrteho.
Takze ano, vznasim namitku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Smutna za příspěvky (celkem 4):
Dalibor.Zahora, Stepan.Drtina, David.Rejha, Martin.Martin
Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 232
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 560 poděkování
Dostal poděkování: 231 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 1/2019 - Volba 3. místopředsedy/kyně

Příspěvek od Hana.Chalusova »

Vážené krajské fórum,

rozhodla jsem se kandidovat na uvolněné místo 3. resp 4. místopředsedkyně v této dovolbě.

Je mi 44 let, jsem vdaná a mám 4 děti. Žiju ve Vidlákově Lhotě u Benešova. Jsem jedna z iniciátorek založení MS Benešov. Profesí jsem psychoterapeutka a lektorka, pracuji s lidmi většinu svého profesního života. Mám zkušenosti s vedením komunitních, osobnostně - sociálně rozvojových a vzdělávacích projektů a jsem aktivní v organizaci Fórum rodičů. Ve své profesi při práci s lidmi jsem získala řadu zkušeností s leadershipem a koordinací aktivit v oblasti vzdělávání, občanské participace a osobnostního rozvoje.
Chtěla bych nabídnout své osobní i profesní zkušenosti a dovednosti pro optimálně dobré fungování SČK v rámci PS.

Nabízím tyto body progrqmu a vize svého fungování s tím, že vzhledem k tomu, že současné PKS již nějakou dobu funguje, zpočátku bych preferovala být více upozaděná a spíše pozorovat a naslouchat, a pomoci, kde je třeba. Později bych chtěla být aktivní po dohodě a ve spolupráci s ostatními členy PKS v těchto oblastech.

1. Podpora, Facilitace a Komunikace
Ćhtěla bych podpořit dobrou komunikaci mezi členy PKS vzájemně a mezi členy PKS a členy a příznivci. Nabízím facilitaci diskuse a podporu evaluace práce PKS. Chtěla bych podpořit aktivní účast členů a příznivců, např. práci expertních týmů. A také bych se chtěla zaměřit na komunikaci s veřejností pro dobrý obraz SČK a PS.

2. Kontinuita a rozvoj
Chtěla bych navázat na činnosti, které jsou ověřené a rozvíjet více potenciál, kterým jsou kromě členů zejména příznivci a zájemci o členství v PS. Chtěla bych podpořit činnosti jednotlivých MS tak, aby SČK se všemi MS usiloval o svébytnost v rámci stanov, nadruhé straně aby fungoval v synergii s ostatními kraji a PS jako celkem. Chtěla bych nastavit srozumitelnou komuikaci a distribuci informací pro všechny členy tak, aby se každý mohl aktivně zapojovat do aktivit a strategických rozhodování tak, jak je uvedeno ve stanovách.

2. Krajské volby, Eurovolby
Chtěla bych vytvořit co nejširší zázemí pro všechny, kteří budou ve volbách za SČK kandidovat a podpořit týmy aktivní v těchto kampaních. Chtěla bych podpořit dialog a spolupráci s experty a dalšími dobrovolníky pro program v kampani a pro realizaci kampaně.

Politické angažování vnímám jako službu a pokud mi dáte své hlasy, budu usilovat v souladu se svým přesvědčením o rozvoj PS ve prospěch veřejnosti. Děkuji za pozornost a budu ráda reagovat na vaše otázky. Hanka

Respektuji Petro tvé rozhodnutí, i když mě osobně to mrzí. Díky za tvé dosavadní nasazení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Chalusova za příspěvky (celkem 6):
Dalibor.Zahora, Petr.Prochazka, Petra.Smutna, Dominika.Michailidu, Vaclav.Kubaljak, Radek.Cernohous
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 1/2019 - Volba 3. místopředsedy/kyně

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Petra.Smutna píše: 06 led 2019, 10:11 Ahoj, Michal se automaticky posunuje na treti pozici a vy volite ctvrtou ci ctvrteho.
Takze ano, vznasim namitku.
Petro, konzultoval jsem to s Martinem Kučerou, jeho odpověď:
od Martin.Kucera
Standardně se dovoluje její 3. místo, ale můžete se i usnést, že ta 4. postoupí a budete dovolovat 4. místo.
Chci se ujistit, zda i po jeho sdělení trváš na svém návrhu postupu. Pokud ano a nikdo nebude proti, bude akceptován tento tvůj návrh, že se pozice místopředsedy posune a budeme volit 4. místopředsedu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Hana.Chalusova, Lenka.Kozlova

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2824
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7356 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 1/2019 - Volba 3. místopředsedy/kyně

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Ahoj Hano, co ti brání v tom, abys to, co píšeš, dělala už teď?

Například pomoc s KET vítám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Snizek za příspěvky (celkem 2):
Hana.Chalusova, David.Rejha

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 232
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 560 poděkování
Dostal poděkování: 231 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF SčK 1/2019 - Volba 3. místopředsedy/kyně

Příspěvek od Hana.Chalusova »

Jiri.Snizek píše: 06 led 2019, 16:26 Ahoj Hano, co ti brání v tom, abys to, co píšeš, dělala už teď?

Například pomoc s KET vítám.
Nebrání mi v podstatě nic Jiří, ale ani nemotivuje :) v tuto chvíli. Prošla jsem si zatím v PS (MS a SČK) komunikačně složitou cestou, a nabírám dech. I pokud nebudu zvolená, ráda podpořím činnost KET a pomohu ti. Jsem zapsaná do týmu v oblasti vzdělávání. Jistě mohu být aktivní jako členka MS, a také jsme dlouho byla. Teď mám pauzu.
Děkuju za otázku
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Republikový výbor
Příspěvky: 1283
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Radní Středočeského kraje
Dal poděkování: 1586 poděkování
Dostal poděkování: 2047 poděkování

Re: KF SčK 1/2019 - Volba 3. místopředsedy/kyně

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Já podporuji návrh Petry Smutné, aby se 4. místopředseda posunul na 3. místo, pakliže k tomu dá Michal svůj souhlas.
V Olomouci to tak taky dělali - posouval se 2. místopředseda na pozici 1., ale až po souhlasu.
Takže... Michale, jaký je tvůj názor? :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Skopalikova za příspěvky (celkem 7):
Dalibor.Zahora, Jiri.Snizek, Hana.Chalusova, Stepan.Drtina, Jan.Korbel, Jan.Licka, David.Rejha
Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Středočeský kraj“