Rozprava - rozpočet MS Jablonec nad Nisou pro rok 2019

Moderátoři: Ondrej.Kolek, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni, PMS Jablonec nad Nisou

Odpovědět
Uživatelský avatar
Veronika.Drapalikova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 256
Registrován: 27 říj 2013, 16:29
Profese: konzultant O2 Guru, rodičovská dovolená
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 76 poděkování
Dostal poděkování: 189 poděkování

Rozprava - rozpočet MS Jablonec nad Nisou pro rok 2019

Příspěvek od Veronika.Drapalikova »

Zahajuji rozpravu nad rozpočtem pro naše místní sdružení pro příští rok. Rozpravu necháváme do neděle 22:00, už bysme měli mít hotovo, takže není prostor na dlouhé debaty. Průběžně už jsme se o rozpočtu bavili na schůzích, něco málo proběhlo na krajském fóru a dnes jsme se (předsednictvo MS) krátce pobavili s naším krajským předsedou Petrem Vyhnalem. Shodli jsme se, že přestože není volební rok, bude dobré si nechat přidělit částku, ze které případně budeme moci něco ušetřit a převést si tak něco do dalšího roku. Navrhla se rezerva předsednictva 20000,- a pak částka na propagaci a akce, která by měla být 30-50000,-. Určitě budeme dělat alespoň 2 akce typu Piráti na Tajvanu, uvažujeme nad tričkama jen pro jablonecké, akci s občerstvením pro příznivce apod. Děkuji za veškeré vaše nápady a návrhy. :-)

Veronika Drápalíková

Uživatelský avatar
Filip.Mastnik
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 67
Registrován: 27 říj 2013, 20:28
Profese: OSVČ, autodopravce
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: Rozprava - rozpočet MS Jablonec nad Nisou pro rok 2019

Příspěvek od Filip.Mastnik »

Máme nějakej "business plán" MS na rok 2019? Myslim něco jako seznam plánovanejch akcí. (Osobně jsem PRO držet již zaběhlé akce - ukliďme česko, Tajvan a další - jako stálice. Je mi proti srsti něco konat jen před volbami...). Kdyby byl takovejto plán, je daleko jednodušší vymýšlet rozpočet na danej rok. Myslim, že by debata o tom, jaké akce uspořádáme a kde všude se budeme angažovat, měla předcházet debatě o rozpočtu. Informace jakože "nás tlačí čas" jednoznačně odmítám. Pokud ten rozpočet dodáme později, nic zásadního se jistě nestane... Jo a rozprava o tak zásadní věci jako jsou finance na celej rok pouze a jen 3 víkendové dny mi přijde z nepochopitelných důvodů velice krátká. Je po volbách a opravdu nás NIC netlačí k nějakejm ukvapenejm závěrům!.. Pac a pussy :-)
Uživatelský avatar
Veronika.Drapalikova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 256
Registrován: 27 říj 2013, 16:29
Profese: konzultant O2 Guru, rodičovská dovolená
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 76 poděkování
Dostal poděkování: 189 poděkování

Re: Rozprava - rozpočet MS Jablonec nad Nisou pro rok 2019

Příspěvek od Veronika.Drapalikova »

Filip.Mastnik píše: 13 pro 2018, 22:31 Máme nějakej "business plán" MS na rok 2019? Myslim něco jako seznam plánovanejch akcí. (Osobně jsem PRO držet již zaběhlé akce - ukliďme česko, Tajvan a další - jako stálice. Je mi proti srsti něco konat jen před volbami...). Kdyby byl takovejto plán, je daleko jednodušší vymýšlet rozpočet na danej rok. Myslim, že by debata o tom, jaké akce uspořádáme a kde všude se budeme angažovat, měla předcházet debatě o rozpočtu. Informace jakože "nás tlačí čas" jednoznačně odmítám. Pokud ten rozpočet dodáme později, nic zásadního se jistě nestane... Jo a rozprava o tak zásadní věci jako jsou finance na celej rok pouze a jen 3 víkendové dny mi přijde z nepochopitelných důvodů velice krátká. Je po volbách a opravdu nás NIC netlačí k nějakejm ukvapenejm závěrům!.. Pac a pussy :-)
Jako já bych to zase právě vůbec nehrotila. Protože právě není nutné mít přesný soupis, ale pribliznou představu. A jak jsem psala, určitě budou aspoň 2 akce typu Tajvan, pak nějaké větší setkání s příznivci k diskuzi, ukliďme Česko samozřejmost, na to finance nepotřebujeme, max na buřty. Takže jde jen o to, aby jsme si nastřelili, kolik budeme po kraji chtít. Jedna velká akce je cca 10000,- Tajvan byl prý 12000,-. Nás teď zajímá, jestli někoho napadá ještě něco jiného, než právě tyto akce a propagace. PIXEL má rozpočet vlastní. Tak abysme to zahrnuli do té představy výše rozpočtu. Nás nic jiného nenapadlo. A 14 dní se dohadovat o korunách fakt není třeba, rozpoložkovávat nic nebudeme. Jde jen o tu výši 30-50 tis., zda si s tím vystačíme. Osobně jsem pro si vyžádat aspoň 40 tis. plus 20 tis. rezervu předsednictva. To by akce mělo pokrýt a ještě zbyde kdyby náhodou cokoliv.

Veronika Drápalíková

Uživatelský avatar
Filip.Mastnik
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 67
Registrován: 27 říj 2013, 20:28
Profese: OSVČ, autodopravce
Dal poděkování: 72 poděkování
Dostal poděkování: 98 poděkování

Re: Rozprava - rozpočet MS Jablonec nad Nisou pro rok 2019

Příspěvek od Filip.Mastnik »

No mně jen přijde divný házet okolo sebe číslama a vůbec nevědět proč. Je nějakej důvod, proč bysme nemohli mít dopředu vymyšlenej plán akcí na celej rok, podle něj se již dopředu orientovat v termínech a podle něj taky žádat peníze na realizaci?? Jinak s množstvím příspěvků v týhle diskuzi to vypadá, že 3 dny budou na diskuzi asi dost málo...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Mastnik za příspěvek:
Jana.Schlegelova
Uživatelský avatar
Martin.Rejman
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 558
Registrován: 29 říj 2013, 15:08
Profese: magician
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 384 poděkování
Dostal poděkování: 1163 poděkování

Re: Rozprava - rozpočet MS Jablonec nad Nisou pro rok 2019

Příspěvek od Martin.Rejman »

Ahojka, a je někde tedy ten návrh rozpočtu pro MS (a asi i KS ) ?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Rejman za příspěvek:
Ida.Chuchlikova
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Jablonec nad Nisou“