Jan Suchánek

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jan.Suchanek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 114
Registrován: 15 dub 2012, 17:51
Profese: webmaster
Dal poděkování: 237 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jan Suchánek

Příspěvek od Jan.Suchanek »

Ahoj, jmenuji se Jan Suchánek přáteli zvaný Jenda nebo Ikex, žiju na Praze 11 a je mi strašně moc let asi 42 a na Praze 11 bydlím od roku 1984. Věnuji se programování a neustálému vzdělávání (PHP, Nette, Symfony, OOP, VueJs, Postgres, MySQL, Javascript, Linux, OSX, ssh, bash, Git, brew), aktivně se tomu v práci věnuji od roku 1996. Hodně rád jezdím na kole (žádný štreky) nebo na výlety s hafanama nejen kolem Prahy. Taky mě zajímají aktivity skupiny Trash Hero, ale zatím jsem nebyl až tak moc aktivní (málo úklidů), jak bych chtěl. Jednou sem pomálhal i na trošku takovém větší clean-up na Nových Butovicích. Určitě, doporučuju všem :)

Zajímám se o politiku, (ne)aktivně, Pirátům fandím od roku 2012 jako registrovaný příznivec a jsem aktivní dobrovolník. Webky jsem nedávno zprovoznil MS na Praze 11, Praze 9 a Praze 1. Jediné co mě drtí je forum, to nerad používám, rači Slack. Aktivně pomáhám Pirátům na Praze 11 svým aktivismem (nejen na Facebooku a webu), chodím pravidelně na členské schůze apod.

Léta podporuji Hnutí na Praze 11, které si myslím, že stálo u zrodu nás dobrovolníků a nejen v dobrém i v tom horším, ale rozhodně lidi probudilo. Jsem stále přesvědčen, že bylo velmi významným krokem k tomu, aby se u nás na Jižáku něco vůbec začalo dít proti zákulisním praktikám, které probíhali nejen u nás na Jižáku, ale také po celé Praze vůbec.

Na Jižním Městě je u Pirátů dobrá parta lidí, co má tah na branku. Myslím si, že bych mohl být dobrým členem Pirátů a nejen příznivcem.

Díky, že se snažíme něco s Jižákem a Českou republikou provést, má to rozhodně smysl!

Honza
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Suchanek za příspěvky (celkem 9):
Ondrej.Profant, Josef.Kocourek, Ladislav.Kos, Milan.Minarik, Jan.Mejsnar, Michal.Jokes, Martin.Sterba, Lucie.Vadkerti, Pavel.Hajek
Uživatelský avatar
Josef.Kocourek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 127
Registrován: 10 úno 2018, 09:49
Profese: Provozní dispečer
Bydliště: Konstantinova Praha 4
Dal poděkování: 253 poděkování
Dostal poděkování: 156 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Suchánek

Příspěvek od Josef.Kocourek »

Jenda je náš, o tom žádná :-) :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kocourek za příspěvky (celkem 3):
Ladislav.Kos, Milan.Minarik, Jan.Suchanek
Uživatelský avatar
Ladislav.Kos
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 210
Registrován: 07 zář 2017, 08:47
Profese: konzultant online marketingu
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 506 poděkování
Dostal poděkování: 365 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Suchánek

Příspěvek od Ladislav.Kos »

Honzo, tvé členství u Pirátů maximálně podporuji. Jsi s námi od začátku založení MS Praha 11, jsi pracant a je na tebe spolehnutí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ladislav.Kos za příspěvky (celkem 2):
Milan.Minarik, Jan.Suchanek
Uživatelský avatar
Milan.Minarik
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 42
Registrován: 19 dub 2018, 22:47
Profese: pracující
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 54 poděkování

Re: Jan Suchánek

Příspěvek od Milan.Minarik »

Honzo, jsi člen našeho týmu už od začátku, kdy jsme se začali formovat. Tvé přijetí do PS beru jako formalitu. Ty jsi Pirát tělem i duší už teď!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Minarik za příspěvky (celkem 2):
Jan.Suchanek, Ladislav.Kos
Uživatelský avatar
Jan.Suchanek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 114
Registrován: 15 dub 2012, 17:51
Profese: webmaster
Dal poděkování: 237 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Suchánek

Příspěvek od Jan.Suchanek »

Díkes :) i kdyby to nevyšlo dit je t fuk
Naposledy upravil(a) Jan.Suchanek dne 12 pro 2018, 13:26, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Suchanek za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Dohnal, Milan.Minarik
Uživatelský avatar
Jiri.Dohnal
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 98
Registrován: 10 kvě 2017, 21:18
Profese: Projektový manažer
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 572 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Suchánek

Příspěvek od Jiri.Dohnal »

Ahoj Jendo, jsem rád, že jsi se finálně rozhodl rozšířit naší "jihoměstskou základnu". Lidi, jako jsi ty, Piráti potřebují 👍
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Dohnal za příspěvky (celkem 3):
Jan.Suchanek, Ladislav.Kos, Milan.Minarik
Uživatelský avatar
Jan.Suchanek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 114
Registrován: 15 dub 2012, 17:51
Profese: webmaster
Dal poděkování: 237 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Suchánek

Příspěvek od Jan.Suchanek »

Děkuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Suchanek za příspěvky (celkem 2):
Jiri.Dohnal, Milan.Minarik
Uživatelský avatar
Simona.Mikusova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 286
Registrován: 29 dub 2017, 10:38
Dal poděkování: 1047 poděkování
Dostal poděkování: 428 poděkování

Re: Jan Suchánek

Příspěvek od Simona.Mikusova »

Ahoj Jendo,

děkuji za Tvé představení se, jsi zapojen tak, že o moc víc už asi nejde, tak pojďme k otázkám od PKS, na které asi netrpělivě čekáš:
1) Přečetl/a sis poslání Pirátů vyplývajících ze stanov a program? Co považuješ za nejdůležitější, s čím naopak nesouhlasíš, co tě moc nezajímá?
2) Konkrétní programové dotazy pro zajímavost:
a) Cítíš se jako Evropan? Je pro tebe zásadní, aby ČR zůstala v EU?
b) Podporuješ legalizaci konopí i pro rekreační účely?
c) Podporuješ manželství stejnopohlavních párů a adopci dětí stejnopohlavními páry?
3) Jak dlouho Piráty znáš, jak dlouho nás podporuješ a jakým způsobem?
4) Koho jsi volil/a předtím, než jsi volil/a Piráty? Proč? Pokud si to chceš nechat pro sebe, respektujeme to.
5) Byl jsi v minulosti členem nějaké jiné politické strany nebo hnutí? Pokud ano, co tě přimělo ji opustit?
6) Co byl pro tebe rozhodující impuls pro vstup do Pirátů? Proč chceš vstoupit zrovna teď? Co dalšího očekáváš od statusu člena oproti statusu registrovaného příznivce?
7) Na jaké úrovni by ses u Pirátů chtěl/a angažovat? Na úrovni městské části, celopražské nebo celostátní? Máš už představu o tom, jakým způsobem bys nám chtěl pomáhat (odborná pomoc s programem, organizační, analytické či administrativní práce, technická výpomoc, medializace činnost, rozdávání volebních materiálů...)?
8) Spojuješ si ve svých dlouhodobějších plánech s členstvím u Pirátů i možnost realizace vlastních politických cílů? Budeš chtít někam kandidovat?

Děkujeme za odpovědi a krásné svátky:)

Simona
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simona.Mikusova za příspěvky (celkem 4):
Jan.Suchanek, Jiri.Snizek, Jiri.Dohnal, Milan.Minarik
Uživatelský avatar
Jan.Suchanek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 114
Registrován: 15 dub 2012, 17:51
Profese: webmaster
Dal poděkování: 237 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jan Suchánek

Příspěvek od Jan.Suchanek »

Děkuji také a přeji také pěkné svátky :)

Odpovědi budou ještě doplňované a upravované, zatím je to pouze transparentní koncept, který si zde ladím:

1) Přečetl/a sis poslání Pirátů vyplývajících ze stanov a program? Co považuješ za nejdůležitější, s čím naopak nesouhlasíš, co tě moc nezajímá?

https://www.pirati.cz/o-nas/stanovy.html
https://www.pirati.cz/program/

Doplním.

2) Konkrétní programové dotazy pro zajímavost:
a) Cítíš se jako Evropan? Je pro tebe zásadní, aby ČR zůstala v EU?
-> Cítíš se jako Američan? Nebo Angličan, tyhle otázky fakt nechápu. Ale ano rozhodně si myslím, že ČR musí zůstat v EU, protože jí asi těžko přestěhujeme někam jinam a že obecně státy lidi pouze rozdělují.

b) Podporuješ legalizaci konopí i pro rekreační účely?
-> Ano, ale musí být jasné mantinely a také aby to nebyla malá domů pro pár vyvolených firem, jako byla třeba akce se solárními panely nebo Agrofert s jeho šílenou řepkou.

c) Podporuješ manželství stejnopohlavních párů a adopci dětí stejnopohlavními páry?
-> Ano, diskriminace není řešením.

3) Jak dlouho Piráty znáš, jak dlouho nás podporuješ a jakým způsobem?
-> Od roku 2012, po petici kolem parku Litochlebského náměstí, jsem hledal i alternativy k HPP11,
ale vlastně mě o Pirátech řekl Ondra Profant.

4) Koho jsi volil/a předtím, než jsi volil/a Piráty? Proč? Pokud si to chceš nechat pro sebe, respektujeme to.
Na celostátní úrovni jsem volil ODS, Unii Svobody, TOP09, Zelené, Piráty. Na komunální úrovni Zelené a HPP11, Piráty.

5) Byl jsi v minulosti členem nějaké jiné politické strany nebo hnutí? Pokud ano, co tě přimělo ji opustit?
-> Ne nebyl jsem nikdy členem politické strany, aspoň v to doufám, mohu to někde ověřit?

6) Co byl pro tebe rozhodující impuls pro vstup do Pirátů? Proč chceš vstoupit zrovna teď? Co dalšího očekáváš od statusu člena oproti statusu registrovaného příznivce?
-> Od statusu člena očekávám, že budu moci jako dlouhodobý příznivec také moci hlasovat a to nenjen v naší MS.

7) Na jaké úrovni by ses u Pirátů chtěl/a angažovat? Na úrovni městské části, celopražské nebo celostátní? Máš už představu o tom, jakým způsobem bys nám chtěl pomáhat (odborná pomoc s programem, organizační, analytické či administrativní práce, technická výpomoc, medializace činnost, rozdávání volebních materiálů...)?
-> Zvažoval jsem to již na jaře, ale nebyl na to vůbec čas, rád pomohu svými radami i podněty, technickými, hlasování, proto mi vstup do Pirátské strany dává smysl. Vpodstatě tato otázka nedává smysl, já už dávno pomáhám/l.

8) Spojuješ si ve svých dlouhodobějších plánech s členstvím u Pirátů i možnost realizace vlastních politických cílů? Budeš chtít někam kandidovat?
-> Mediální a technická pomoc, doprava, hledání cest jak by mohlo naše fungování jít daleko lépe.

Ještě vše budu upravovat!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Suchanek za příspěvky (celkem 4):
Ladislav.Kos, Simona.Mikusova, Jiri.Dohnal, Jan.Mejsnar
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“