[členská anketa] Den konání schůzí MS

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK, Krajsti predsedajici, PMS Olomouc

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
    • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
    • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
    • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Zamčeno

Jste pro jiný termín poslední letošní schůze MS? Jste pro změnu dne konání schůzí?

Anketa končí za 07 pro 2018, 23:23

Ano, jsem pro mimořádnou změnu termínu poslední letošní schůze MS a jsem pro změnu dne konání pravidelných schůzí na jiný den než čtvrtek.
3
23%
Ano, jsem pro mimořádnou změnu termínu poslední letošní schůze MS, ale nejsem pro změnu dne konání pravidelných schůzí na jiný den než čtvrtek.
9
69%
Ne, nejsem pro mimořádnou změnu termínu poslední letošní schůze MS, ale jsem pro změnu dne konání pravidelných schůzí na jiný den než čtvrtek.
0
Žádná hlasování
Ne, nejsem pro mimořádnou změnu termínu poslední letošní schůze MS a nejsem ani pro změnu dne konání pravidelných schůzí na jiný den než čtvrtek.
1
8%
 
Celkem hlasujících: 13 - Celkem hlasů: 13

Uživatelský avatar
Hynek.Melichar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 300
Registrován: 24 led 2018, 11:13
Profese: odborný asistent na FF UP
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 309 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

[členská anketa] Den konání schůzí MS

Příspěvek od Hynek.Melichar »

Milí přátelé,

poslední pravidelná schůze MS v letošním roce nám vychází na čtvrtek 13. 12. Je to termín "firemních večírků" a jiných předvánočních aktivit (ostatně Tonda navrhnul, aby naše schůze byla také spojena s "vánočním večírkem"). Proto se na vás obracím s následující anketou - vyhovuje vám čtvrtek 13. 12.? Já bych měl být například v tu stejnou dobu se svými kolegy z práce právě na vánočním "firemním" večírku. A jelikož je katedra a) stále mým zdrojem obživy a b) s kolegy se za celý semestr vídáme jen sporadicky, považuji za slušnost, abych tam šel. Zároveň ovšem chci být samozřejmě účasten schůze a "vánočního večírku" s vámi. A věřím, že v tento mimořádný předvánoční čas může mít podobný problém i více z vás. Proto první část anketní otázky.

Současně s tím otevírám téma neformálně otevřené v rámci MS už dříve - den konání pravidelných schůzí MS obecně. Termínem je dle tradice v tuto chvíli každý třetí čtvrtek v měsíci. Nicméně MS se nám v poslení době výrazně rozrostlo a více lidí se vyjádřilo, že by jim jiný den než čtvrtek vyhovoval více. Proto druhá část anketní otázky.

Hlasování bude probíhat týden.

Děkuji

Hynek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hynek.Melichar za příspěvky (celkem 2):
Viktor.Tichak, Marika.Rehova
"But I tried, didn't I? Goddamnit, at least I did that." Randle P. McMurphy, One Flew Over the Cuckoo's Nest

předseda MS Olomouc
předseda zastupitelského klubu Piráti a Starostové Olomouc
člen KMČ 18 Olomouc - západ
Uživatelský avatar
Viktor.Tichak
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1091
Registrován: 04 úno 2018, 20:55
Profese: odborný asistent na FF UK
Dal poděkování: 1231 poděkování
Dostal poděkování: 1561 poděkování

Re: Anketa - den konání schůzí MS

Příspěvek od Viktor.Tichak »

Hlasuji pro poslední možnost (protože se mi to hodí :) ). Ale jsem ochoten se přizpůsobit.

Jen abychom měli jasno ve dnech v týdnu.
Část objektivní:
- pokud zachováme třítýdenní interval, nepřipadá v úvahu středa, kvůli krajským schůzím, navíc se pomalu ustaluje středa jako "jednací den" zastupitelského klubu.
- pátek, sobota a neděle, myslím, by vyvolaly velkou nevoli, případné demonstrace bych se zúčastnil s transparentem "nechte nám víkend".

Část subjektivní:
- myslím, že je dobré zachovat stálý interval i neměnný den.
- v pondělí nejsem nikdy v Olomouci, musel bych jezdit z Ostravy na otočku.
- úterý a čtvrtek jsou za mě OK.

Wenn dir ein Vogel aufs T-Shirt kackt, ärgere dich nicht. Freue dich, dass Kühe nicht fliegen können...

dosluhující předseda XOLKu (v rezignaci)
zastupitel v Olomouci
viktor.tichak(at)pirati.cz, OFFTOPIC777 152 528

Uživatelský avatar
Hynek.Melichar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 300
Registrován: 24 led 2018, 11:13
Profese: odborný asistent na FF UP
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 309 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: Anketa - den konání schůzí MS

Příspěvek od Hynek.Melichar »

Úterý mi právě přijde dobré.
"But I tried, didn't I? Goddamnit, at least I did that." Randle P. McMurphy, One Flew Over the Cuckoo's Nest

předseda MS Olomouc
předseda zastupitelského klubu Piráti a Starostové Olomouc
člen KMČ 18 Olomouc - západ
Uživatelský avatar
Vlastimil.Bednarik
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 425
Registrován: 10 bře 2018, 12:28
Profese: Sabatikl
Dal poděkování: 396 poděkování
Dostal poděkování: 420 poděkování

Re: Anketa - den konání schůzí MS

Příspěvek od Vlastimil.Bednarik »

Ve čtvrtek 13. 12. má ustavující (a současně i ukončující) schůzku KMČ Tabulový vrch.
Rozpis termínů schůzí KMČ pro příští rok ještě nemám, jistou pravidelnost předpokládám. To se však bude týkat všech našich zástupců a to i v komisích odborných.
Proto souhlasím s mimořádným přesunem ze dne 13. 12., ale dosud pravidelný třítýdenní čtvrtek bych zatím neměnil.

Přesun pirátské schůze navrhuji na týden 17. - 20. 12.
Bo:
10. 12. školení v Picolu
11. 12. závěrečná schůze Mensy
12. 12. schůze KPOZ a potom Picolo
13. 12. schůze KMČ
14. 12. ...konečně punč na náměstí :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vlastimil.Bednarik za příspěvky (celkem 2):
Hynek.Melichar, Jakub.Nepejchal
Uživatelský avatar
Antonin.Stepan
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 290
Registrován: 06 úno 2018, 23:33
Profese: muzikant,pedagog
Dal poděkování: 313 poděkování
Dostal poděkování: 247 poděkování

Re: Anketa - den konání schůzí MS

Příspěvek od Antonin.Stepan »

Prosim prosim kdy ma tato ankata uzaverku? Brzdi mi to program Picola. Popr tam tu schuzi nedamam.
OFFTOPICTel : 733147625
Uživatelský avatar
Hynek.Melichar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 300
Registrován: 24 led 2018, 11:13
Profese: odborný asistent na FF UP
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 309 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: Anketa - den konání schůzí MS

Příspěvek od Hynek.Melichar »

Antonin.Stepan píše: 01 pro 2018, 18:41 Prosim prosim kdy ma tato ankata uzaverku? Brzdi mi to program Picola. Popr tam tu schuzi nedamam.
Je to tam napsané. Týden čili sedm dní (od včerejška).
"But I tried, didn't I? Goddamnit, at least I did that." Randle P. McMurphy, One Flew Over the Cuckoo's Nest

předseda MS Olomouc
předseda zastupitelského klubu Piráti a Starostové Olomouc
člen KMČ 18 Olomouc - západ
Uživatelský avatar
Antonin.Stepan
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 290
Registrován: 06 úno 2018, 23:33
Profese: muzikant,pedagog
Dal poděkování: 313 poděkování
Dostal poděkování: 247 poděkování

Re: Anketa - den konání schůzí MS

Příspěvek od Antonin.Stepan »

Ja to prehlid. Promin :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Stepan za příspěvek:
Hynek.Melichar
OFFTOPICTel : 733147625
Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2789
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6106 poděkování
Dostal poděkování: 7198 poděkování

Re: Anketa - den konání schůzí MS

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Dovolil jsem si udělat doplňující anketu, která by měla lépe vyjasnit případné změny dne schůzí.

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Hynek.Melichar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 300
Registrován: 24 led 2018, 11:13
Profese: odborný asistent na FF UP
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 309 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: Anketa - den konání schůzí MS

Příspěvek od Hynek.Melichar »

Jan.Bednarik píše: 03 pro 2018, 15:07 Dovolil jsem si udělat doplňující anketu, která by měla lépe vyjasnit případné změny dne schůzí.
Zatím to vypadá, že jednoznačně vítězí varianta změnit termín předvánoční schůze, ale čtvrtek jako den schůzí neměnit, ale ok. Zahlasujme.
"But I tried, didn't I? Goddamnit, at least I did that." Randle P. McMurphy, One Flew Over the Cuckoo's Nest

předseda MS Olomouc
předseda zastupitelského klubu Piráti a Starostové Olomouc
člen KMČ 18 Olomouc - západ
Uživatelský avatar
Hynek.Melichar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 300
Registrován: 24 led 2018, 11:13
Profese: odborný asistent na FF UP
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 309 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: Anketa - den konání schůzí MS

Příspěvek od Hynek.Melichar »

Anketa skončila. 69 % z vás se vyslovilo pro možnost změnit termín poslední letošní schůze, ale neměnit stávající čtvrtek jako schůzový den. Schůze MS tedy nebude 13. 12., jak to původně vycházelo, ale v náhradním termínu. Můj návrh je posunout schůzi o týden na čtvrtek 20. 12., ale už je to poměrně blízko Vánoc, což nemusí každému vyhovovat. Vypíšu tedy další anketu o náhradním dni schůze.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hynek.Melichar za příspěvky (celkem 2):
Martin.Elias, Vlastimil.Bednarik
"But I tried, didn't I? Goddamnit, at least I did that." Randle P. McMurphy, One Flew Over the Cuckoo's Nest

předseda MS Olomouc
předseda zastupitelského klubu Piráti a Starostové Olomouc
člen KMČ 18 Olomouc - západ
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Olomouc“