Představení

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, PMS Kroměříž

Odpovědět
Dominik.Zavadil
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 36
Registrován: 28 lis 2018, 00:04
Profese: Strojvedoucí
Dal poděkování: 74 poděkování
Dostal poděkování: 23 poděkování

Představení

Příspěvek od Dominik.Zavadil »

Ahoj,
Přeji Vám všem hezký den a dovolte se mi představit. Jmenuji se Dominik Zavadil a je mi 26 let. Bydlím v krásné vesnici kousek od Kroměříže jménem Těšnovice, kterou myslím většina z Vás dobře zná, ať už dobrým fotbalem či obci předsedy nebo hodně známým prasečákem. Do Pirátské strany bych se rád přihlásil z důvodu sympatie a rád bych i připojil ruku k dílu. Jsem typ člověka co když se do něčeho pustí pevně chytne a jdu si za svým cílem.
Moc nemám zkušenosti s takovýmto představením, takže ani nevím co všechno napsat. Například to, že nikdo z mé rodiny nikdy nebyl v parlamentu ani jinak za KSČ a ani mamka nikdy nebyla mistryní ČR ve výchově lachtanů :D
Takže jsem úplně z normální rodiny a zatím já osobně bezdětný.
Co se týče mého povolání tak dělám u Českých drah, taky známých jako Času dost :D na pozici strojvedoucího. Takže kdyby bylo potřeba v oboru problematiky železnice, infrastruktura jsem k dispozici, protože moc dobře víme jak je Kroměříž s železnici propojena a to se nebavím o krajském městě Zlin :(
Co se týče mých koníčku tak aktivně hraji fotbal a jezdím na kole. Jsem typický neposeda, rad cestuji a poznávám nové místa. Miluji hory a co se sportu tyče není co by mě nebavilo, kromě krasobruslení, i když moje piruety na ledě určitě taky nejsou k zahození 😀...
Toto by asi bylo všechno k mému představení. Doufám, že bylo aspoň trochu dostačující a že jste se aspoň trochu pousmály 🙃 A budu doufat, že se s Vámi setkám brzo i osobně a budeme držet kurz.
Přeji Všem hezký i když mrazivý den
Dominik
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominik.Zavadil za příspěvky (celkem 3):
Vratislav.Krejcir, Yveta.Martinkova, V__
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Kroměříž“