Lukáš Denk

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Plzensky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
lukasdenk
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 10 poděkování

Lukáš Denk

Příspěvek od lukasdenk » 26 lis 2018, 09:07

Dobrý den / ahoj,

o Piráty jsem se začínal zajímat před poslaneckými volbami v loňském roce, protože jsem chtěl změnu. Pirátská strana mne oslovila nejvíce. Líbila se mi možnost navštívit otevřené setkání KS v Plzni. Této možnosti jsem využil vícekrát. Více než rok (byť letmo) sleduji dění na politické scéně, a Piráti mě (na republikové úrovni) nezklamali (zatímco jiné strany, které v minulosti deklarovaly změnu, mě - voliče - zklamaly na plné čáře). Setkal jsem se také s Piráty v Klatovech, nyní mám možnost (a minulý týden jsem jí využil) setkávat se i v Domažlicích. Jsem časově vytížený člověk, na druhou stranu nechci jen dál "sedět u piva a jenom nadávat" (jako většina o(v)bčanů; btw. pivo nepiji). Rád přispěji do diskuze svými názory, a bude-li možnost, i rukou k dílu.

Mám vystudovanou obchodní akademii a vyšší odbornou školu sociální (Domažlice). Studoval jsem na VŠ TF JČU - sociální práce, ale nedostudoval. Při škole jsem pracoval jako metodik primární prevence HIV/AIDS, protidrogové prevence, krátce i jako vychovatel ve středisku výchovné péče. Poté jsem si na pár let "odskočil" do bussinesu - finančního poradenství. Vrátil jsem se ale do sociální oblasti - nyní 10 let pracuji jako sociální pracovník v domově pro seniory.
V průběhu celého "dospěláckého" života jsem se věnoval mládeži - např. jako trenér karate, nyní v pozici rozhodčího. Od školy se věnuji doplňkově účetnictví, mám tak "blízko" k drobným živnostníkům. V rámci sportu jsem se dostal i činnostem "funkcionářů" - předseda a hospodář TJ Sokol Kdyně, hospodář Svazu karate Plzeňského kraje, předseda revizní komise Sportovní unie okresu Domažlice.
K zájmům patří sport, příroda (vandry), turistika, počítače. Aktivně využívám PC k práci (Office, programování, střih filmu).

Nesnáším lidskou hloupost a podrazy. Bohužel, potkávám se s tím každý den. Stejně jako mi vadí někdy tristní úroveň některých úředníků, zastupitelů a veřejných orgánů (chybějící základy slušného chování, arogance, ale i počítačová negramotnost). Věřím, že spoustu věcí lze pozitivně změnit. Věřím, že slušnost je stále hodnota (i když ve vrcholné politice se asi už moc "nesluší" být slušný). Naštěstí já o vrcholnou politiku ale (zatím) zájem nemám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi lukasdenk za příspěvky (celkem 4):
Rudolf.Spotak, Petr.Vileta, YjM, Lukas.Barton

Miroslav.Masek
Koordinátor krajského sdružení
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 109 poděkování

Re: Lukáš Denk

Příspěvek od Miroslav.Masek » 26 lis 2018, 19:26

Ahoj, díky za představení. Přijmi pozvání na nejbližší krajskou schůzi, která se bude konat 17. 12. od 18:00. Je super, že jsi byl na setkání v Klatovech a v Domažlicích. Určitě jsi poznal v Domažlicích i místní piráty/zastupitele.
Kdyby si chtěl nějaké bližší info ohledně členství, napiš mi na e-mail: miroslav.masek@pirati.cz

Měj se,
Míra
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslav.Masek za příspěvek:
lukasdenk

Rudolf.Spotak
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: Personalista
Dal poděkování: 202 poděkování
Dostal poděkování: 146 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rudolf.Spotak » 27 lis 2018, 07:44

Ahoj,
setkali jsme se s Lukášem na naší diskuzi minulý týden. Jelikož je to již dlouhodobý příznivec, dodli jsme se, že ho budeme navrhovat za Piráty do některého z výborů nebo komisí v rámci Domažlic.
Díky Ruda
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rudolf.Spotak za příspěvek:
lukasdenk
S pozdravem

Rudolf Špoták

GSM: +420 731 125 087
email: rudolf.spotak@pirati.cz

lukasdenk

Příspěvek od lukasdenk » 27 lis 2018, 14:35

Se schůzí v Plzni počítám a těším se, snad mi do toho nic nevleze :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi lukasdenk za příspěvky (celkem 2):
Miroslav.Masek, Lukas.Barton

lukasdenk

Příspěvek od lukasdenk » 22 led 2019, 15:15

Jsem rád, že jsem schváleným kandidátem na člena. Z důvodu transparentnosti zveřejňuji zprávu, kterou jsem Mírovi posílal začátkem ledna:

Aktuálně řeším, resp. nechvátám na členství ze 2 důvodů:
a) osobní rovina - musím ještě s manželkou a rodinou vykomunikovat mé členství ve straně, žena o tom moc přesvědčená není a má obavy z dopadů (víceméně iracionálních, avšak Domažlice jsou malé město...) - je to jen otázkou si o tom v klidu popovídat (a přes vánoční svátky jsem to fakt nechtěl rozebírat)...

b) "politická" rovina - jsem nominovaný za Piráty do výboru města Domažlic, dle posledních informací (před svátky) i schválen; rád bych se členstvím počkal na ustanovující zasedání komise - částečně alibisticky, částečně politicky - chci tam být zapsaný jako nezávislý (byť navržený Piráty), dalo by se říct odborník, nikoliv jako politický člen. Ono by se to mohlo hodit, že jsem se přihlásil jako "odborník" a a teprve následně se stal členem. Že jsem se nedal jsem se k Pirátům, abych dělal politiku a měl místečko (i když u komise tomu tak není, ale ne všichni to pochopí), ale chci podpořit oblast, která je mi blízká, ze své odbornosti, praxe, zkušeností.. Členská příslušnost je v tomto pohledu druhotná.

Možná to zveličuji, ale mám své důvody. Prosím o trpělivost, věřím, že do konce ledna to bude vyřešené. :) Každopádně jsem v kontaktu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi lukasdenk za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Sramek, Miroslav.Masek, Petr.Vileta, YjM

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Plzeňský kraj“