Návrh na přezkoumaní chování Petra Tkadlece

Toto fórum slouží k orientačním průzkumům mezi členy.

Moderátoři: Administrativní odbor, Předsedající

Pravidla fóra
V tomto fóru se zjišťují pomocí anket názory členů na nějakou oblast (např. pokud přijde dotaz zvenku). Odpovídat na otázky zde mohou pouze členové strany.
Chcete-li vyvolat jednání nebo hlasování celostátního fóra, použijte Členské podněty.

Poškozuje Petr Tkadlec svým chováním a vystupováním Piráty?

Pro
14
28%
Proti
26
52%
zržuji se
10
20%
 
Celkem hlasujících: 50 - Celkem hlasů: 50

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na přezkoumaní chování Petra Tkadlece

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Ondrej.Kotas píše: 22 lis 2018, 12:40
Petr.Tkadlec píše: 13 lis 2018, 10:55 (...)Podle mě by měl přestat tolik pít a jít se z toho vyspat.(...)
Členský podnět je mimo, nicméně Petře, sáhni si do svědomí. Přestat pít byste měli obaOFFTOPIC, nepřijde mi totiž normální, aby člen Pirátské strany spal při zasedání Celostátního fóra opilý na chodníku před sálem (od cca 10 ráno).
OFFTOPICMě to taky nepřijde normální, ale za toto nemohl alkohol, ale tráva. Hulil jsem tak 5x v životě a opravdu nejsem zvyklý na ty vaše bomby. Navíc to byl nějaký vzorek přímo od Brno členů, takže se na tomto mém excesu do jisté míry podílíte téže. A rozhodně jsem si na svědomí sáhl a vícekrát to svinsto do papuli nestrčil. Nicméně respektuji, aby si ho mohl konzumovat kdo chce jak, když u toho teda nebude porušovat jiné zákony, zejména řízení za volantem... A bylo to na chodníku před sálem v oploceném areálu, ne na veřejnosti. Jinak bylo mi z toho fakt kurevsky zle a nikdo mi nepomohl...
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Tomas.Svoboda
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 667
Registrován: 22 lis 2014, 08:03
Profese: osvč
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 906 poděkování
Dostal poděkování: 447 poděkování

Re: Návrh na přezkoumaní chování Petra Tkadlece

Příspěvek od Tomas.Svoboda »

Čistě teoretická poznámka. Pokud na sebe vezmu odpovědnost clena Pirátské strany, beru odpovědnost za reprezentaci celé strany. Nejsem už pouze sám za sebe, nese odpovědnost. Pokud se chovám tak, že vzbuzuji v ostatních lidech rozpaky, nebo je dokonce svým chováním odpuzuji, vytvářím v nich obraz Pirátské strany. A poškozuji její dobré jméno. Pokud to sám nechápu, mám problém a spolu se mnou i místní sdružení. Primárně by ten problém měl být řešen v místním ms. Ale dovedu si představit, že si s tím ms nemusí umět poradit. Vyloučení ze strany (předpokládám, ze to je cílem žádosti o prezkoumani) není ideální řešení ani pro stranu, ani pro člověka. Ten člověk zustane být spojován s Piráty a jeho problém nezmizí. Podle mne je řešení jediné. Rozhodnout se změnit. A najít k tomu patřičné nástroje. Pokud se člověk sám nerozhodne se změnit, nic a nikdo v tom nic nezmůže. Pokud člověk nepřijme plnou odpovědnost za vše, co se děje v jeho životě, bude obětí okolností. Chce to na sobě zamakat. A o tom jsou Piráti, ne? Zamakat na změně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Svoboda za příspěvky (celkem 3):
Denis.Rychtar, anonym80555, sery.pavel
Der Mann ohne Eigenschaften

Tomáš Svoboda
733 252 652
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5550
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22510 poděkování
Dostal poděkování: 4541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na přezkoumaní chování Petra Tkadlece

Příspěvek od Robert.Magni »

Tomas.Svoboda píše: 27 lis 2018, 09:14 Čistě teoretická poznámka. Pokud na sebe vezmu odpovědnost clena Pirátské strany, beru odpovědnost za reprezentaci celé strany. Nejsem už pouze sám za sebe, nese odpovědnost. Pokud se chovám tak, že vzbuzuji v ostatních lidech rozpaky, nebo je dokonce svým chováním odpuzuji, vytvářím v nich obraz Pirátské strany. A poškozuji její dobré jméno. Pokud to sám nechápu, mám problém a spolu se mnou i místní sdružení. Primárně by ten problém měl být řešen v místním ms. Ale dovedu si představit, že si s tím ms nemusí umět poradit. Vyloučení ze strany (předpokládám, ze to je cílem žádosti o prezkoumani) není ideální řešení ani pro stranu, ani pro člověka. Ten člověk zustane být spojován s Piráty a jeho problém nezmizí. Podle mne je řešení jediné. Rozhodnout se změnit. A najít k tomu patřičné nástroje. Pokud se člověk sám nerozhodne se změnit, nic a nikdo v tom nic nezmůže. Pokud člověk nepřijme plnou odpovědnost za vše, co se děje v jeho životě, bude obětí okolností. Chce to na sobě zamakat. A o tom jsou Piráti, ne? Zamakat na změně.
Jenže ! Nepanuje shoda na tom,co poškozuje a co tvoří to ,,dobré jméno,,
Naštěstí ještě pořád svazáci stranu plně neovládli a pluralita názorů ještě existuje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Robert.Magni za příspěvky (celkem 2):
Denis.Rychtar, Tomas.Gottwald

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na přezkoumaní chování Petra Tkadlece

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Tomas.Svoboda píše: 27 lis 2018, 09:14 Čistě teoretická poznámka. Pokud na sebe vezmu odpovědnost clena Pirátské strany, beru odpovědnost za reprezentaci celé strany. Nejsem už pouze sám za sebe, nese odpovědnost. Pokud se chovám tak, že vzbuzuji v ostatních lidech rozpaky, nebo je dokonce svým chováním odpuzuji, vytvářím v nich obraz Pirátské strany. A poškozuji její dobré jméno. Pokud to sám nechápu, mám problém a spolu se mnou i místní sdružení. Primárně by ten problém měl být řešen v místním ms. Ale dovedu si představit, že si s tím ms nemusí umět poradit. Vyloučení ze strany (předpokládám, ze to je cílem žádosti o prezkoumani) není ideální řešení ani pro stranu, ani pro člověka. Ten člověk zustane být spojován s Piráty a jeho problém nezmizí. Podle mne je řešení jediné. Rozhodnout se změnit. A najít k tomu patřičné nástroje. Pokud se člověk sám nerozhodne se změnit, nic a nikdo v tom nic nezmůže. Pokud člověk nepřijme plnou odpovědnost za vše, co se děje v jeho životě, bude obětí okolností. Chce to na sobě zamakat. A o tom jsou Piráti, ne? Zamakat na změně.
Jako logiku to má, ale konkrétně tady ten podnět je směšný. Já se cítím být napaden a útočník mě ještě obviňuje, že jsem ho napadal já. Začal trollit na mém FB, pak na mě vymýšlet různé špíny a veřejně mě napadat, tak jsem si ho prostě z FB smazal a on to pak z nasranosti hodí tady a ještě rezignuje jako člen (později to stáhne). Já se snažil ho dlouho klidnit, ale zjevně v zápalu alkoholové vášně se to nedalo a jen svou agresi stupňoval.

Co se týče toho poškozování strany, tak co je jako horší. Ti, kteří mě pomlouvají všude možně a svoji neschopnost hážou na to, že nemůžou nic dělat, kvůli mě, když třeba v minulosti jsem jim prostor dal, ať si vedou kraj, nikde jsem se neangažoval a skončilo to fatálním krachem. Nebyli schopni ani svolat schůzi natož, aby vymysleli, co na ní řešit. Nechci se tady rýpat v minulosti, jsem rád, že to je, jak to je. Pak jsou tady ještě typické argumenty, že někdo kvůli někomu nechce na kandidátku. Většinou jde o nějakého common člověka, který by kandidátce stejně nijak nic nezvrátil a prakticky se prostě jen nechce zapojovat, protože dostal strach. Jo klidně jsme mohli kvůli mě přijít o 2-3 kandidáty, ale na druhou stranu osobně jsem jich sehnal 13 sám. Já nemám nic proti neschopným lidem, nic od nich neočekávám, ale opravdu se mi nelíbí, že svou neschopnost ještě hážou na mě...

A nežijte v iluzi, nikdy nebudeme mít 100% sluníčkový lidi, kteří budou běhat po louce a foukat po sobě chmíří z pampelišek, což je dobře. Pro někoho je nepřijatelné jednání třeba "lození do zadku" nosit kravaty a všem ustupovat, pro druhého že někdo bude křičet na demonstraci. Máme tady předpisy, které platí stejně a jestli někdo nějak stranu poškozuje a přitom neporušuje žádné předpisy, tak jediná možnost je ho nikam nezvolit. Ale stává se, že i takovíto lidé bývají zvoleni a pak je prostě musíte respektovat, nevyčerpávat se nějakými vnitro anti-kampaněmi a prostě se snažit být lepšími než oni sami, aby jste je příště porazili touto cestou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Vojtech.Pikal
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Tomas.Svoboda
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 667
Registrován: 22 lis 2014, 08:03
Profese: osvč
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 906 poděkování
Dostal poděkování: 447 poděkování

Re: Návrh na přezkoumaní chování Petra Tkadlece

Příspěvek od Tomas.Svoboda »

Roberte. Díky za zpochybnění. Já k tomu nepotřebuji mít shodu s kýmkoliv, abych si uvedomil, že když se člověk ožere a běhá po vlaku s vlajkou, nebo podobné věci, tak dané instituci nenarůstají preference. A pokud, tak u občanů, kteří hodlají takto fungovat též. Takoví ale těžko budou schopni obstát ve střetu třeba s Babišem a utvořit lepší vládnutí... Fakt nechápu, proč máš potřebu se vyjadřovat právě k této mé větě (respektive chápu) a opomíjíš kontext, ve kterém vyzní poněkud jinak a opomíjíš to hlavní, co jsem napsal. PS: jsem zodpovědný za to, co říkám. Ne za to, co slyšíš, nebo chceš slyšet.

PS: don't fok with gypsies, svazáku :)
Přeju hezký den Roberte.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Svoboda za příspěvek:
Robert.Magni
Der Mann ohne Eigenschaften

Tomáš Svoboda
733 252 652
Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na přezkoumaní chování Petra Tkadlece

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Tomas.Svoboda píše: 27 lis 2018, 10:13 Roberte. Díky za zpochybnění. Já k tomu nepotřebuji mít shodu s kýmkoliv, abych si uvedomil, že když se člověk ožere a běhá po vlaku s vlajkou, nebo podobné věci, tak dané instituci nenarůstají preference. A pokud, tak u občanů, kteří hodlají takto fungovat též. Takoví ale těžko budou schopni obstát ve střetu třeba s Babišem a utvořit lepší vládnutí... Fakt nechápu, proč máš potřebu se vyjadřovat právě k této mé větě (respektive chápu) a opomíjíš kontext, ve kterém vyzní poněkud jinak a opomíjíš to hlavní, co jsem napsal. PS: jsem odpovědný za to, co říkám. Ne za to, co slyšíš, nebo chceš slyšet.

PS: don't fok with gypsies, svazáku :)
Přeju hezký den Roberte.
Tak jestli někdo ožralý běhá s vlajkou Pirátů po vlaku či jedná ožralý jménem Pirátů je snad rozdíl o proti tomu, kdyby někdo běhal ožralý bez vlajky či nejednal ožralý jménem Pirátů. V těch prvních případech by se to dalo určitě brát jako poškození strany a asi by šlo takové lidi i vyhodit/napomenout. V tom druhém případě je max stáhnout z kandidátky, nikam je nevolit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Ivo.Vlasaty, Vojtech.Pikal
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Uživatelský avatar
Martin.Smida
Republikový výbor
Příspěvky: 4040
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2909 poděkování
Dostal poděkování: 5338 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na přezkoumaní chování Petra Tkadlece

Příspěvek od Martin.Smida »

Tomas.Svoboda píše: 27 lis 2018, 09:14 Čistě teoretická poznámka. Pokud na sebe vezmu odpovědnost clena Pirátské strany, beru odpovědnost za reprezentaci celé strany. Nejsem už pouze sám za sebe, nese odpovědnost. Pokud se chovám tak, že vzbuzuji v ostatních lidech rozpaky, nebo je dokonce svým chováním odpuzuji, vytvářím v nich obraz Pirátské strany. A poškozuji její dobré jméno. Pokud to sám nechápu, mám problém a spolu se mnou i místní sdružení. Primárně by ten problém měl být řešen v místním ms. Ale dovedu si představit, že si s tím ms nemusí umět poradit. Vyloučení ze strany (předpokládám, ze to je cílem žádosti o prezkoumani) není ideální řešení ani pro stranu, ani pro člověka. Ten člověk zustane být spojován s Piráty a jeho problém nezmizí. Podle mne je řešení jediné. Rozhodnout se změnit. A najít k tomu patřičné nástroje. Pokud se člověk sám nerozhodne se změnit, nic a nikdo v tom nic nezmůže. Pokud člověk nepřijme plnou odpovědnost za vše, co se děje v jeho životě, bude obětí okolností. Chce to na sobě zamakat. A o tom jsou Piráti, ne? Zamakat na změně.
jestli je tahle sebereflexe skutečná, tak moc fandím! ;-)
Uživatelský avatar
Martin.Smida
Republikový výbor
Příspěvky: 4040
Registrován: 12 črc 2012, 07:45
Profese: Kompostář
Bydliště: Majetín
Dal poděkování: 2909 poděkování
Dostal poděkování: 5338 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na přezkoumaní chování Petra Tkadlece

Příspěvek od Martin.Smida »

Petr.Tkadlec píše: 27 lis 2018, 10:18 Tak jestli někdo ožralý běhá s vlajkou Pirátů po vlaku či jedná ožralý jménem Pirátů je snad rozdíl o proti tomu, kdyby někdo běhal ožralý bez vlajky či nejednal ožralý jménem Pirátů. V těch prvních případech by se to dalo určitě brát jako poškození strany a asi by šlo takové lidi i vyhodit/napomenout. V tom druhém případě je max stáhnout z kandidátky, nikam je nevolit.
hele, já si celkem dobře pamatuju, jak jsi běhal ožralý po vlaku s vlajkou Pirátů... tuším cesta z CF v Pardubicích? to byl ulet :-D ale taky rok 2013 asi... takže už promlčeno :-D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Smida za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Petr.Tkadlec
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5550
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22510 poděkování
Dostal poděkování: 4541 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na přezkoumaní chování Petra Tkadlece

Příspěvek od Robert.Magni »

to Tomáš Svoboda
Záleží,komu se chceš zalíbit. Místo stranou pro ,,pankáče,, se stáváme stranou pro ,,kavárnu,, Už žádná strana ,,nového typu,, nýbrž pokrytců,kde feťák kritizuje dekriminalizaci,protože ho podělal deaer na zahraniční dovolené....

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

Uživatelský avatar
Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Příspěvky: 4733
Registrován: 30 říj 2013, 07:37
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Bydliště: Štípa
Dal poděkování: 4340 poděkování
Dostal poděkování: 3683 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na přezkoumaní chování Petra Tkadlece

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

Martin.Smida píše: 27 lis 2018, 10:29
Petr.Tkadlec píše: 27 lis 2018, 10:18 Tak jestli někdo ožralý běhá s vlajkou Pirátů po vlaku či jedná ožralý jménem Pirátů je snad rozdíl o proti tomu, kdyby někdo běhal ožralý bez vlajky či nejednal ožralý jménem Pirátů. V těch prvních případech by se to dalo určitě brát jako poškození strany a asi by šlo takové lidi i vyhodit/napomenout. V tom druhém případě je max stáhnout z kandidátky, nikam je nevolit.
hele, já si celkem dobře pamatuju, jak jsi běhal ožralý po vlaku s vlajkou Pirátů... tuším cesta z CF v Pardubicích? to byl ulet :-D ale taky rok 2013 asi... takže už promlčeno :-D
No měl jsem na sobě vlajku, ale to bylo v době, kdy bylo potřeba Piráty vůbec nějak zviditelnit. Kdybych šel pařit dneska, tak si ji u rozhodně nevezmu. Jestli jsem běhal nevím, si jen pamatuji, že jsem se tam bavil s personálem, který si nakonec odnesl náš odznáček. :P Jinak samozřejmě je špatně vystupovat opilý za Piráty teď i před tím, i když dřív to možná neslo i pár plusů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Andrej.Ramaseuski
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete
Odpovědět

Zpět na „Zjišťování názorů členů“