Zadost o clenstvi MS Hranicko

Moderátor: Administrativní tým - OlK

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Peklansky
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 12
Registrován: 09 črc 2018, 18:09
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 35 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zadost o clenstvi MS Hranicko

Příspěvek od Lukas.Peklansky »

Jmenuji se Lukas Peklansky je mi 31 let a pracuji jako procozni technik ve firme Henniges. Mezi me zaliby patri sport hlavne cyklistika.Zadam o clenstvi MS Hranicko
Uživatelský avatar
Milos.Zmeskal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 976
Registrován: 11 črc 2012, 21:31
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 986 poděkování
Dostal poděkování: 952 poděkování

Re: Zadost o clenstvi MS Hranicko

Příspěvek od Milos.Zmeskal »

Ahoj, děkuji za zájem o vstup do Pirátské strany. Chtěl bych Tě poprosit o odpověď na následující otázky:

1) Která partaj Vám byla nejsympatičtější než ses dozvěděl/a o Pirátech? Proč Piráti?
2) Četl/a jste program Pirátů do PS 2017? Který bod Vám přijde nejdůležitější a se kterým nesouhlasíte?
3) Jaký je Váš názor na svobodu Internetu? Chápete obsah pojmů jako např. blokování stránek, síťová neutralita, šifrování, digitální podepisování, kryptoměny, apod.?
4) Víte, co je to všeobecný základní příjem? Jak se k němu stavíte a z čeho by se měl financovat?
5) Co si myslíte o migraci do ČR?
6) Jak se stavíte k otázce rovnoprávnosti partnerského soužití gay a lesbických párů a možnosti adopce dětí takovými páry?
7) Co si myslíte o autorském zákonu a společnostech OSA nebo Intergram?
8) Jaké vnímáte největší problémy v otázce zahraniční politiky? Co si myslíš o EU, o NATO o anexi Krymu nebo o režimu KLDR?
9) Jaký je Váš názor na legalizaci drog? Lze legalizovat všechny drogy, nebo jenom některé?
10) Kdo všechno by dle Vás měl zveřejňovat svá daňová přiznání, které instituce by měly zveřejňovat výši odměn svých zaměstnanců?
11) Co vnímáte osobně jako největší prioritu, kterou byste se z pozice člena Pirátů snažil/a prosadit?
12) Sledoval jste/slyšel jste o aktivitách Aarona Swartze ? Co si myslíte o činnosti Juliana Assange/Wikileaks ?
"Společnost mě nenávidí a já nenávidím ji. Její pravidla mě omezují, hodlám je porušit." James Cole
XOLK! XOLK! XOLK!

OFFTOPIC
73I 464 9IO
fb.com/milhauzz18
Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Hranicko“