Představení - s čím můžete pomoci

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.
Odpovědět
Milan.Krch
Člen KS Středočeský kraj
Profese: IT manager
Dal poděkování: 26 poděkování
Dostal poděkování: 18 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Milan.Krch » 23 lis 2018, 19:30

Ahoj můžu pomoci především s IT projekty, s projektovými metodikami, vedením lidí, nastavováním projektů, vývojem SW, implementací velkých IT řešení apod. ... to vše na poli IT techonologií...cca 18let zkušeností a praxe. Jinak jsem také úspěšný manažer, leader, inovátor, myslitel ... a hlavně skvělý parťák do nepohody :-) lokalita Praha a SčK...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Krch za příspěvky (celkem 3):
Lenka.Kozlova, Jan.Licka, Stepan.Drtina

Dvorson
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: student hospodářské politiky

Příspěvek od Dvorson » 04 led 2019, 19:27

Zdravím, jmenuji se Petr. Mám maturitu z Ekonomiky, aktuálně studuji Hospodářskou politiky na Masarykově univerzitě v Brně. Můj život do vysoké školy byla jedna velká prokrastinace. Teď, na vysoké škole, celkem aktivně hledám do čeho bych mohl píchnout a co nového se naučit, to mě zavedlo až sem, ale tohle fórum je pro mě jedna velká španělská vesnice, ale nepřestávám se snažit :) . V poslední době celkem rád čtu, dost mě baví například četba o Masarykovi. Vlastně většina mých knih jsou buď politického, nebo filozofického ražení, jediná vyjímka, která potvrzuje pravidlo, je plně dočtená sága zaklínač na mé polici :) . Jinak hraji hry a dosti sarkasticky diskutuji na profilu Tomia Okamury s jeho voliči, nejzajímavější část na tomhle je, že voliči Tomia sarkasmus nepoznají a tak ikdyž se ho snažím zvýraznit capslockem a patřičnou dávkou vykřičníků, oni mě stále berou seriózně.

dan.dy.k
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Profese: Video editor , expert YouTube
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Příspěvek od dan.dy.k » 16 led 2019, 23:03

Ahoj, rád bych nabídl pomoc ohledně editu a střihu videa na Youtube a další sociální sítě FB ,Instagram.........S pozdravem D
Tito uživatelé poděkovali autorovi dan.dy.k za příspěvek:
Lenka.Kozlova

Odpovědět

Zpět na „Nabídky pomoci“