Schůze MS Karvinsko, 15.11.2018

Moderátoři: KoKS Moravskoslezský kraj, PKS Moravskoslezský kraj, PMS Karvinsko

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy místního sdružení nebo registrovanými příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Martin.Redr
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 530
Registrován: 06 čer 2012, 23:32
Profese: sociální pracovník, pedagog
Bydliště: Havířov
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 371 poděkování

Re: Schůze MS Karvinsko, 15.11.2018

Příspěvek od Martin.Redr »

Daniel.Galuszka píše: 18 lis 2018, 11:37 U nás jsou ke schůzi vhodné zejména víkendy. Pátky taky, ale to jsou většinou návratové dny.
Tak tento "ořech" musíme nějak rozlousknout. U mě zas víkendy nejsou vhodným termínem a domnívám se, že nejsem sám. Ale příležitostně, jednou za čas, bych mohl akceptovat i termín víkendový. Jak je to u vás s nedělí? Já mám problém spíš pátek-sobota, ale neděli bych dal...
A pak mě napadá, někdy jsi tu i v týdnu, ne? Když maj poslanci volný týden, nebo když máš v Bohumíně zasedání Zastupitelstva či Kontrolního výboru... Co ty na to? A co ostatní?
Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Schůze MS Karvinsko, 15.11.2018

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Tak tento "ořech" musíme nějak rozlousknout. U mě zas víkendy nejsou vhodným termínem a domnívám se, že nejsem sám. Ale příležitostně, jednou za čas, bych mohl akceptovat i termín víkendový. Jak je to u vás s nedělí? Já mám problém spíš pátek-sobota, ale neděli bych dal...
A pak mě napadá, někdy jsi tu i v týdnu, ne? Když maj poslanci volný týden, nebo když máš v Bohumíně zasedání Zastupitelstva či Kontrolního výboru... Co ty na to? A co ostatní?
[/quote]

zastupitelstvo míváme v pondělky od 14 hodin, pak většinou jezdím do Prahy. V poslaneckých týdnech jsem taky v Praze, i když tu není Lukáš, protože pracuju pořád a potřebuju k tomu aparát Sněmovny. Já si myslím, že řešení je rozkopnout Karvinsko do městských sdružení (tam kde to má smysl), zvláště poté, co jsme získali mandáty. Nevím, jestli je to pro všechny dobrá časová investice poslouchat nebo řešit něco z Bohumína, když je člověk z Havířova nebo z Těšína a vice versa. Organizační stranické věci se mohou řešit na plénu KS.
Odpovědět

Zpět na „Karvinsko“