Zřízení Picolo týmu

Pirátská kajuta Olomouc - 8. května 522/5, Olomouc.


Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Republikové předsednictvo, @picolo.tym

Uživatelský avatar
Jakub.Nepejchal
Člen KS Praha
Příspěvky: 1360
Registrován: 26 bře 2014, 14:12
Profese: Vedoucí sociální služby
Bydliště: Praha-Petrovice
Dal poděkování: 2426 poděkování
Dostal poděkování: 1730 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Jakub.Nepejchal »

Vážené PKS,

v poslední době nám debaty o Picolu zabírají velké množství prostoru na krajských i místních schůzích a myslím, že často bez nějakého znatelného výsledku nebo posunu.
Proto navrhuji, aby byl zřízen Picolo tým, který bude mít na starosti prezentaci Picola, jeho program a také spolupráci s poslaneckou kanceláří.
Předsednictvo krajského sdružení Olomouckého kraje ustavuje Picolo tým.
Úkolem Picolo týmu je zajistit fungování Pirátského centra Olomouc po programové stránce, jeho prezentaci, a spolupráci s Poslaneckou kanceláří, která sídlí ve společných prostorách. Případně další úlohy související s chodem Picola dle zadání předsednictva Olomouckého kraje či krajského fóra Olomouckého kraje.
Pojďme do diskuze :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Nepejchal za příspěvky (celkem 5):
Vojtech.Pikal, Jan.Bednarik, Jana.Skopalikova, Martin.Elias, Hynek.Melichar

Člen KS Praha
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O

Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2788
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6105 poděkování
Dostal poděkování: 7195 poděkování

Re: Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Oznámení moderátora:
Z dovolením jsem přesunul do sekce Picola, ať se nám k tomu mohou vyjádřit také členové a příznivci.

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2788
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6105 poděkování
Dostal poděkování: 7195 poděkování

Re: Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Děkuji Jakubovi za vykopnutí. Prosím jestli má někdo zájem být v Picolo týmu, napište jak si představujete fungování Picola a jak se na tom chcete podílet. Díky.

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26151
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36906 poděkování
Dostal poděkování: 30039 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Chtěl bych se přihlásit, vzhledem ke sdílení prostor, se s PKS domluvit na tom, že já do týmu nominuju nějaké lidi a PKS nominuje nějaké lidi a bude to fungovat jako jeden tým (třeba i hospodařící tým) s jasnými pravomocemi.

Navrhuji formát 2 a 2. (Což nebrání dalším lidem se účastnit jednání s hlasem poradním.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Milos.Zmeskal, Viktor.Tichak

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Antonin.Stepan
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 290
Registrován: 06 úno 2018, 23:33
Profese: muzikant,pedagog
Dal poděkování: 313 poděkování
Dostal poděkování: 247 poděkování

Re: Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Antonin.Stepan »

Ahojte,
jelikož se zde nikdo zatím nepřihlásil tak bych se rád nabídl. V Picolu jsem skoro každý den takže pro mě žádná změna. Propagace jde stejně přes mou osobu a na spolupráci s poslaneckou kanceláří se budu rád podílet. Záměrně se hlásím až po tak dlouhé době neb jsem chtěl nechat prostor jiným ale jak koukám tak se do toho nikdo moc nehrne :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Stepan za příspěvky (celkem 3):
Hynek.Melichar, Vojtech.Pikal, Jan.Bednarik
OFFTOPICTel : 733147625
Uživatelský avatar
Daniel.Halamicek
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 244
Registrován: 25 zář 2016, 09:41
Profese: Podnikatel,galanterní výroba,merchandise
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 186 poděkování

Re: Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Daniel.Halamicek »

Milé Pirátky milí Piráti.
Když už jsme se kdysi jednou rozhodli Picolo jako prostor vybudovat, měli bychom i dokonšit díl b, to znamená jeho smyslplné nemateriální naplnění. Tím neříkám, že se dosud nepořádají znamenité akce, ostatně sám už mám taky svůj zářez na pažbě.
Jelikož se zde do toho nikdo nehrne, asi mi nezbývá (aspoň z pozice starého parda) angažovat se minimálně dočasně i na tomto poli. Svou roli tady vidím především na pozici dramaturgicko-organizační, zkušenosti v tomto, myslím. dostatečné mám a soustředit se samozřejmě taky budu chtít na PR, dnes největší slabinu.
P. S. Neměli bychom se spokojit s řešením, že tým zaflikujeme Tondou Štěpánem, mediální odbor je prvotním a přirozeným partnerem a podporovatelem Picola, tedy není nutno tyto pozice spojovat
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Halamicek za příspěvky (celkem 3):
Milos.Zmeskal, Vojtech.Pikal, Jan.Bednarik
Daniel Halamíček

"Nikdy jsem nechtěl žít nezajímavý život, proto si na jeho útrapy zajisté stěžovat nemůžu"
Uživatelský avatar
Nela.Melicharova
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Příspěvky: 268
Registrován: 25 led 2018, 00:00
Profese: Junior project manager a živnostník
Dal poděkování: 539 poděkování
Dostal poděkování: 345 poděkování

Re: Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Nela.Melicharova »

Omlouvám se, že se vyjadřuji až nyní, leč poslední měsíc jsem plně vytížena svým dobročinným neziskovým vánočním projektem (www.vanocevsem.cz), práci pro Vojtu a školou, proto se k odpovědi dostávám až nyní.

1) Díky Kubo za Tvou iniciativu. Rozhodně si myslím, že by bylo fajn mít někoho jako "správce Picola" (ve smyslu zodpovědné osoby) a tým, který bude mít k ruce. Někdo, kdo bude zajišťovat provedení akcí, které v Picolu v probíhají, především když nejsou přímo naše (zpřístupnění Picola, kontrola úklidu po akci, uzamčení Picola atd.).

2) Je pravda, že spoustu věcí dělám já s Milošem, ale děláme to podle mě tak nějak bez konceptu a já bych měla ráda jasno v tom, kdo dělá co. A následně v tom budu mileráda pokračovat, pravděpodobně za část PK, Vojto? :)

3) Koneckonců i plánování akcí děláme již dohromady s Toníčkem (a nemyslím si, že to děláme špatně, sic propagace pokulhává-ale propagace není jen o nás!).

Díky za pozornost a hezky si užijte první adventní víkend!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Nela.Melicharova za příspěvky (celkem 5):
Hynek.Melichar, Antonin.Stepan, Vojtech.Pikal, Jan.Bednarik, Milos.Zmeskal
Uživatelský avatar
Hynek.Melichar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 300
Registrován: 24 led 2018, 11:13
Profese: odborný asistent na FF UP
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 309 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Hynek.Melichar »

Připomínám dohodu z poslední schůze MS - schůzka PMS a PKS + zainteresovaných osob ve věci zřízení a fungování Picolo týmu ve čtvrtek 10. 1. 2019 od 19:00 v Picolu. Připomenu ještě zítra na schůzi KS.
"But I tried, didn't I? Goddamnit, at least I did that." Randle P. McMurphy, One Flew Over the Cuckoo's Nest

předseda MS Olomouc
předseda zastupitelského klubu Piráti a Starostové Olomouc
člen KMČ 18 Olomouc - západ
Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2788
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6105 poděkování
Dostal poděkování: 7195 poděkování

Re: Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Předpokládám že 10.1. už budeme mít Picolo tým jmenovaný. Vojta už nahodil konkrétní návrh na zřízení týmu. Mělo bysme to dořešit bez zbytečných odkladů. Ideálně zítra na schůzi dořešit detaily a pak tým jmenovat.

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2788
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6105 poděkování
Dostal poděkování: 7195 poděkování

Re: Zřízení Picolo týmu

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Zahájil jsem jednání KP OlK 1/2019 Zřízení Picolo týmu. Vím že tam členové a RegP psát nemůžou, tak pište případné dotazy a podněty sem. A kdo jste se ještě nevyjádřili a měli byste zájem být součástí Picolo Týmu, tak se přihlaste zde.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bednarik za příspěvek:
Vojtech.Pikal

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Odpovědět

Zpět na „Olomouc - Pirátské Centrum Olomouc (PiCOlo)“