Milan Němec

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí vstoupit.

Moderátoři: Odbor - personalni, PKS Liberecky kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Milan.Nemec
Člen KS Liberecký kraj
Profese: Projektant
Bydliště: Zámecký vrch 1398, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
Dal poděkování: 36 poděkování
Dostal poděkování: 25 poděkování

Milan Němec

Příspěvek od Milan.Nemec » 17 lis 2018, 19:51

Milý Piráti,
zdravím Vás, mé jméno je Milan Němec, je mi 30 let, pocházím z Nového Boru a v současnosti žiju v Liberci ve Vratislavicích nad Nisou, a to již přes 4 roky. Ve Vratislavicích také pracuji a to v Severočeškých vodovodech a kanalizací, a.s. na pozici projketanta pro vodní stavby a zařízení. Byl bych prospěsný v oblasti životního prostředí, jelikož jsem na České zemědělaské univerzitě v Praze vystudoval faklutu Životního prostředí obor Vodní hospodářství. Tento obor mě zajímá a pracuji v něm. Jsem členem Sportovní klubu stolního tenisu Liberec. Ve svém volném čase sportuju, vodákuju, výletím a navštěvuji různé přednášky na téma cestování, politika a historie. Mám zájem se stát členem, protože mně vadí současná politická situace a chtěl bych přispět k její zlepšení, o což se právě Piráti snaží. Pirátům věřím, fandím a sympatizuji s nima. Piráty "okukuji" od parlamentních voleb 2017, obsolvoval jsem několik pirátských akcí a při nich jsem jich pár stačil poznat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Nemec za příspěvky (celkem 3):
Jana.Schlegelova, Jan.Tempel, Helena.Vondrakova

Helena.Vondrakova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: koordinátorka LiK
Dal poděkování: 168 poděkování
Dostal poděkování: 155 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Milan Němec

Příspěvek od Helena.Vondrakova » 20 lis 2018, 12:22

Milan byl na schůzce PKS s uchazeči o členství 16.11.2018.
Mgr. Helena Vondráková, krajská koordinátorka za LBK, volební výbor, zastupitelka v Pulečným

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Liberecký kraj“