Vánoční večírek

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Chci vánoční večírek v Praze společně s KS Praha v http://prostorzeme.cz/ za 5 000 Kč?

Anketa končí za 16 lis 2018, 23:57

Chci
12
50%
Nechci
12
50%
 
Celkem hlasujících: 24 - Celkem hlasů: 24

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Jan.Korbel píše: 15 lis 2018, 12:16 Podpořil bych návrh Vojtěcha, kdyby to nevypadalo, že uděláme něco vlastního.
A ty dovolíš, aby většina válcovala menšinu? Asi bychom měli hlasovat aklamací, co když někdo hlasoval a pak nepůjde ani s Pražáky, ani se středočechy?

Kolik těch metrů má PKS ještě v rukávu?

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Jan.Korbel
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1800
Registrován: 03 úno 2012, 19:04
Profese: IT
Bydliště: Jílové u Prahy
Dal poděkování: 4182 poděkování
Dostal poděkování: 3068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od Jan.Korbel »

Lenko vystihla jsi to přesně, na vánoční večírky mám úplně jiný metr než na výběr dne, na který bychom měli plánovat krajské schůze.

Jinak bych tě rád požádal, aby ses vyjadřovala více k tématům a méně k lidem. Pokud ti v PKS vadím, víš určitě sama, jak vyvolat hlasování o mém odvolání. Já si dovolím dále nereagovat na tvoje komentáře k mé osobě. Pokud tedy chceš kritizovat, klidně pokračuj, nebudu se bránit. Ale nezapomeň, že bys těmi komentáři mohla špinit i sama sebe. OFFTOPICNěco na čtení.
Středočeský profil | "Systémy, kterých se týká tato dohoda, jsou účty majitelky." -- NDA Pirátů
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Já se jen ptám, abych věděla, kde tě prosím špiním, cituj.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Petra.Smutna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 19 led 2017, 17:05
Profese: ekonomka
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od Petra.Smutna »

Heleďte, zrovna toto je jeden z příkladů hlasování spíše úsměvných než vypovídajících - vánoční večírek se týká všech členů našeho kraje, což je aktuálně něco málo pod šedesát. 56 členů? Z nichž 19 lidí hlasovalo tak, že výsledek je prakticky půl na půl...
Asi bych to rozdělila na dvě samostatná témata:
1. Co nejrychleji zorganizovat SčK vánoční večírek (tzn. odsouhlasit rozpočet, dohodnout se s maximem členů na termínu, najít vhodné místo, zarezervovat termín a připravit/zajistit pohoštění).
2. Odhlasovat, krajským forem, zda se budeme finančně podílet na vánočním večírku Pražáků, nebo necháme na SčK členech, kteří se jej zúčastní, aby mezi sebou vybrali nějakou částku, kterou následně pošlou Romaně Klimešové.
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Demokracie nefunguje, aspoň o vánocích :D

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Martin.Polak
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1057
Registrován: 09 srp 2010, 20:51
Dal poděkování: 676 poděkování
Dostal poděkování: 1358 poděkování

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od Martin.Polak »

Dominika.Michailidu píše: 15 lis 2018, 11:46 Já teda vůbec nevím, jestli se na ten večírek dostanu, ale jak to tu tak čtu, tak se chci asi potkat jenom s vámi. Ovšem s podmínkou, že se zúčastní Martin Polák, aby to bylo aspoň tak veselé jako toto vlákno. Hlasuju teda NE.
Veselosti si se mnou moc neužiješ. :-( Humor je nejdůstojnější projev smutku.
Normální člověk by rozpouštěl smutek třeba v alkoholu, ale ani ten mi nechutná a proto jsem dvojnásob smutný.
Konec roku pro mne znamená bilancování o tom, co jsem za rok dokázal a udělal. A ani letos nevidím nic pozitivního. :/
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1728
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2737 poděkování

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Petra.Smutna píše: 15 lis 2018, 14:05 Heleďte, zrovna toto je jeden z příkladů hlasování spíše úsměvných než vypovídajících - vánoční večírek se týká všech členů našeho kraje, což je aktuálně něco málo pod šedesát. 56 členů? Z nichž 19 lidí hlasovalo tak, že výsledek je prakticky půl na půl...
Asi bych to rozdělila na dvě samostatná témata:
1. Co nejrychleji zorganizovat SčK vánoční večírek (tzn. odsouhlasit rozpočet, dohodnout se s maximem členů na termínu, najít vhodné místo, zarezervovat termín a připravit/zajistit pohoštění).
2. Odhlasovat, krajským forem, zda se budeme finančně podílet na vánočním večírku Pražáků, nebo necháme na SčK členech, kteří se jej zúčastní, aby mezi sebou vybrali nějakou částku, kterou následně pošlou Romaně Klimešové.
Nejdřív se přeci musím vypořádat s nabídkou, kterou nám poslala Romana a pak řešit další věci. Pokud dopadne hlasování PRO návrh, tak je irelevantní řešit samostatný večírek SčK. Teď je to přesně půl na půl. A pokud se přidáme k večírku v Praze, tak to pro nás znamená téměř nulové zajišťování čehokoliv.

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Jiri.Snizek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2824
Registrován: 19 lis 2017, 10:01
Profese: školitel software pro veřejnou správu
Bydliště: Kolín
Dal poděkování: 7356 poděkování
Dostal poděkování: 3543 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od Jiri.Snizek »

Napsal jsem Marcele Šroubkové, pražské KoKS, smsku. Pokusím se vyjednat slevu na 3000 Kč.

721 356 719, jiri.snizek@pirati.cz, středočeský radní pro regionální rozvoj a územní plánování, náměstek hejtmanky Středočeského kraje https://stredocesky.pirati.cz/lide/jiri-snizek/

Cílem politiky Pirátů je svobodná, vzdělaná a digitálně propojená společnost. Protože jedině ta vede k moderní, udržitelné a prosperující ekonomice, která umožní vysokou kvalitu života v budoucnosti.

https://swarmwise.pirati.cz/

Uživatelský avatar
Marek.Rebicek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 665
Registrován: 11 úno 2018, 12:21
Profese: dřevařství
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1266 poděkování
Dostal poděkování: 1291 poděkování

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od Marek.Rebicek »

Cau, byl jsem v zahraničí, pokud by to pro vás bylo zajímavé, což asi dopravně moc nebude, můžete k nám do restaurace na zámek na středočeský večírek.
Máme v zimě otevřeno pa-ne, takže přes týden je prostor...
Uživatelský avatar
Hana.Chalusova
Člen KS Praha
Příspěvky: 232
Registrován: 12 bře 2018, 22:56
Profese: psychoterapeutka, lektorka
Dal poděkování: 560 poděkování
Dostal poděkování: 231 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vánoční večírek

Příspěvek od Hana.Chalusova »

ať už s Prahou nebo bez, večírek má potenciál už nyní, že bude vydařený, každá varianta má svoje, tak když mi to vyjde, ráda dorazím
Je to co je, a není to co není.
+420 774 414 213
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“