KF LiK 30+31/2018 - Jan Tempel - kandidátská řeč

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Liberecky kraj

Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.Vyhnal
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 883
Registrován: 08 kvě 2009, 20:57
Profese: IT specialista
Bydliště: Smržovka
Dal poděkování: 51 poděkování
Dostal poděkování: 488 poděkování

KF LiK 30+31/2018 - Jan Tempel - kandidátská řeč

Příspěvek od Petr.Vyhnal » 29 říj 2018, 00:44

Prosím kandidáta na (místo-)předsedu, aby přednesl svou kandidátskou řeč.
2. místopředseda KS LiK

Uživatelský avatar
Jan.Tempel
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 187
Registrován: 15 říj 2016, 08:53
Profese: IT specialista
Dal poděkování: 71 poděkování
Dostal poděkování: 129 poděkování

Re: KF LiK 30+31/2018 - Jan Tempel - kandidátská řeč

Příspěvek od Jan.Tempel » 15 lis 2018, 17:06

Nominaci na místopředsedu s radostí přijímám (nominací na předsedu, ač jich bylo opravdu hodně a děkuji za ně, se s dovolením zříkám - máme dost kvalitnějších kandidátů, než jsem já, stále ještě zelenáč)

Předně se vyjádřím k samotné volbě, až poté uvedu svou kandidátskou řeč. Jelikož náš kraj je dosti rozsáhlý (byť druhý nejmenší v republice, ale terénem si to tu prodlužujeme) a mezi Piráty jsou tu značné mezery, byl bych rád, abychom ctili geografické rozložení předsednictva tak, jak jsem ho navrhoval v členském podnětu na rozšíření PKS. Vím, že tento diskurz nelze vyžadovat žádnými řády, přesto věřím a doufám v racionalitu naší pirátské základny a v to, že se nestane, že by většina předsednictva byla z Jablonce, byť by to mocensky mohl uhlasovat. Zamysleme se všichni nad úlohou PKS a potřebou jeho rozložení v kraji.

Teď přecházím ke své kandidátské řeči:
Pokud mě zvolíte, budu prosazovat zapojování co nejvíce členů do rozhodování a řízení celého KS, jelikož to nejde dělat v 5, natož 3 lidech. Na každém z vás záleží a tak bychom, dle odborností, měli ustavit expertní týmy a odbory, které v tom všem pomohou. Jako další přední bod vidím rozšiřování naší základny. Sám aspiruji na tzv. místopředsedu pro východ, tudíž bych chtěl pirátství rozvíjet hlavně tam, to ale neznamená, že budu opomíjet západní a severní část našeho kraje, kam také rád zavítám. Chtěl bych častěji pořádat posezení tak, jako jsem to dělal před volbami do PS a nadále v tom pokračuji a reprezentovat tak PKS navenek zájemcům, byť jako zastupitel města ŽB chci zvýšit hlavně frekvenci posezení u nás, jelikož jsem to dal voličům jako závazek a vedení města se s nimi setkávat nechce. V neposlední řadě bych chtěl jasně stanovit administrativu a podmínky všeho, jelikož mi u nás často chybí jasně daný podklad některým jednáním a rozhodováním, i proto vedle těchto nominací běží můj návrh našeho jednacího řádu.
Děkuji všem, kteří se dočetli až sem a věřím, že mě v mém úsilí podpoříte, jelikož vám ho slibuji i v případě, že zvolen nebudu :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Tempel za příspěvky (celkem 2):
Tomas.Martinek, Ondrej.Kolek
1. místopředseda KS LiK
Zastupitel a předseda Kontrolního výboru - Železný Brod

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Liberecký kraj“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů