Reporty z Plzně 2

Moderátoři: Komunální zastupitelé, Krajští zastupitelé, Zastupitele - HMP

Pravidla fóra
Toto fórum slouží pro reportování a diskuze o dění na obvodu Plzeň 2.
  • Do Oznámení prosím nic nepište. Případné příspěvky budou přesunuty do vhodného diskusního vlákna.
  • Pro diskuse slouží spodní část, tam si založte nové vlákno.
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Reporty z Plzně 2

Příspěvek od Petr.Vileta »

V neděli 7.10.2018 jsme se sešli k jednání s panem Aschenbrennerem a ještě jedním pánem z ODS (jméno jsem zapomněl) a za Piráty Filip Sequens a Petr Vileta. Nejprve nám ODS nabídla dvě neuvolněná místa v koalici a to pro Filipa místo v radě a pro mě předsedu bezpečnostní komise. Bohužel jsem se jako "starý pardál" zapomněl zmínit, že koaliční smlouva podléhá hlasování celého MS Plzeň a že máme problém s kumulací funkcí pana Aschenbrennera. Načež on vydal prohlášení o koalici, někdo od nás to dost ostře dementoval a bylo po koalici. Pak jsem se mu dodatečně na Facebooku omluvil a on moji omluvu přijal.
https://www.facebook.com/lumir.aschenbr ... 2075275177
Prý i nadále přetrvává jejich ochota podívat se na naše návrhy, co by se dalo na obvodu udělat pro občany. Někdy se musíme sejít (nejraději všech 7 magistrátníků, a každý kdo bude mít zájem) a dát něco na papír.

No a lepší zpráva je, že jsem si zamajloval o jednací řád (na webu obvodu není) a dnes mi dorazil. Dávám ho sem, to není nic tajného. ;)
Přílohy
Jednací řád ZMO P2-2014.docx
(33.74 KiB) Staženo 32 x

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Filip Sequens
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Reporty z Plzně 2

Příspěvek od Filip Sequens »

Děkuji Petru Viletovi za prvotní souhrn informací z prvního vyjednávání ze dne 7.10.2018 a objasnění informací ohledně vydání TZ Lumírem Aschenbrennerem k možné koalici s vítěznou ODS na Slovanech. I nadále trvá zájem vítězné ODS o soupis Pirátských témat na Slovanech. Rád bych tímto jako zvolený zastupitel požádal kolegy zastupitele z magistrátu o společnou diskuzi k tomuto tématu. Filip Sequens ;)
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Reporty z Plzně 2

Příspěvek od Petr.Vileta »

Ustavující zastupitelstvo se bude konat 2.11.2018 od 12:00 (dnes mi přišlo dopisem).

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

anon268
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 187
Registrován: 20 lis 2017, 22:30
Dal poděkování: 485 poděkování
Dostal poděkování: 429 poděkování

Re: Reporty z Plzně 2

Příspěvek od anon268 »

Info z ustavující schůze ZMO 2 ze dne 2.11. 2018:
Profram:
a) Složení slibu členů ZMO 2 - Slovany
b) Stanovení ověřovatelů zápisu
c) Schválení Jednacího řádu ZMO 2 a Volebního řádu
d) Volba návrhové a volební komise (do volební komise byl na návrh Petra Vilety zvolen Filip Sequens)
e) Volba starosty, 3 místostarostů (2 uvolnění, 1 neuvolněný) a ostatních členů Rady městského obvodu Plzeň 2
f) Rozdělení kompetencí místostarostů
g) Stanovení odměn neuvolněným členům zastupitelstva
h) Volná diskuze a závěr

Petr Vileta byl na návrh Filipa Sequense zvolen místopředsedou Finančního výboru.

Další schůze je na programu dne 4.12. 2018. Zde bude pokračovat volba předsedy kontrolního výboru (bylo odhlasováno, že předseda KV bude uvolněný), volba místopředsedů KV, volba členů FV a KV, volba předsedů a členů komisí.
V listopadu bude probíhat kontaktování ostatních z kandidátky na Slovanech ohledně obsazení pozic členů výborů a komisí.

Bc. Filip Sequens
Zamčeno

Zpět na „Zastupitelstvo - Plzeň 2“