Nominace do výborů Zastupitelstva města Liberce

Moderátoři: Předsedající, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
ivan.dumek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 30
Registrován: 08 srp 2017, 21:07
Profese: obchodní zástupce Telco
Bydliště: Liberec
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Nominace do výborů Zastupitelstva města Liberce

Příspěvek od ivan.dumek »

Ahoj Liberečáci, prosím pozorně čtěte dále. Dle nové koaliční smlouvy podepsané v Liberci mezi SLK, ANO a ODS se počítá ve výborech mj. i s účastí zástupců stran, které se do Zastupitelstva nedostali. Počítá se i s Piráty. Máme tedy jedinečnou šanci pustit se do práce a mít aspoň minimální podíl na řešení věcí ve městě a přístup k materiálům. Znění smlouvy je zde: https://www.starostoveproliberec.cz/wp- ... -final.pdf. Dle článku VII je v Liberci 10 míst ve výborech pro strany mimo Zastupitelstvo nebo nestranné odborníky. Nebudou probíhat žádná oficiální jednání, je jen na zastupitelích, koho do výborů navrhnou a schválí. Prosím zvažte tedy, kdo by měl zájem se zapojit. Jednání výborů se konají 1x měsíčně, není to nic hrozného. Zájemci by měli především být občané Liberce a měli by mít o danou problematiku zájem. Pojďte tedy diskutovat o tom, zda máme nabídku přijmout a prosím všichni, kdo to myslí s Libercem vážně a chtějí se zapojit, pište o práci v jakém výboru byste uvažovali. Nikde není zajištěno, že se do výborů dostaneme, ale za zkoušku to myslím stojí. Do toho!

Další diskuze ve vláknu ve FB skupině - Liberečtí piráti
Ladislav.Vondracek
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Nominace do výborů Zastupitelstva města Liberce

Příspěvek od Ladislav.Vondracek »

Ladislav Vondráček
Narozen 7.12. 1980 (letos mi bude 38)
Trvalým bydlištěm Halasova 896, Liberec 6 - Rochlice
Pracuji jako živnostník v oboru programování webových aplikací

Rád bych byl součástí některého z těchto výborů:
- Rozvoj a životní prostředí
- Kultura a cestovní ruch
- Sociální věci a bezpečnost

Chci být součástí fungování města, mít možnost z prvního místa vidět o ovlivňovat dění. Chci znát důvody, které vedou k rozhodnutí ovlivňující chod města a případně přispět svými postřehy.

Zajímám se převážně o technologie a postupy v mém oboru, ale mezi mé krajní okruhy zájmů patří i životní prostředí, sociální záležitosti a velmi okrajově i kultura a cestování.
Uživatelský avatar
ivan.dumek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 30
Registrován: 08 srp 2017, 21:07
Profese: obchodní zástupce Telco
Bydliště: Liberec
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Nominace do výborů Zastupitelstva města Liberce

Příspěvek od ivan.dumek »

Ing. Ivan Dumek, 37 let
Liberec XIV - Ruprechtice
konzultant v telekomunikacích

Zájem o jeden z těchto výborů:
- Kultura a cestovní ruch
- případně Finanční nebo Kontrolní

Kultura a cestování jsou mými velkými zájmy. Kultura v Liberci je již delší dobu na dost nízké úrovni, je zde velké množství zajímavých lidí, kteří mají zájem s tím něco udělat, bohužel podpora z města je myslím velmi malá. Rád bych tedy napomohl zlepšení v této oblasti. Stejně tak v oblasti cestovního ruchu, kde Liberec ani zdaleka nevyužívá svůj obrovský potenciál pro příliv návštěvníků.
Uživatelský avatar
Jana.Schlegelova
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 529
Registrován: 17 led 2018, 10:17
Profese: OSVČ, spolumajitelka sijemehrave.cz
Bydliště: Liberec
Dal poděkování: 606 poděkování
Dostal poděkování: 539 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace do výborů Zastupitelstva města Liberce

Příspěvek od Jana.Schlegelova »

Ing. Jana Schlegelová
Narozena: 13. června 1984 (34)
Trvalé bydliště: Liberec 15 - Starý Harcov.
Toho času programátorka na rodičovské dovolené.

Nenajdemeli jiného vhodného kandidáta, mohu se upsat do toho kontrolního výboru. Ale klidně toho kandidáta ještě hledejme. :)
Dlouhá léta jsem byla libereckou aktivistkou a to především v místě mého minulého trvalého bydliště - ve Vratislavicích nad Nisou, kde jsem zakládala web nasevratislavice.cz a část volebního období 2010 - 2014 jsem vyplnila funkcí v tamním kontrolním výboru. Velmi dobře se orientuji v zákonu o svobodném přístupu k informacím, můj dlouhodobý záměr je otevřená radnice. A protože jsem se z Vratislavic přestěhovala, mojí hlavní pozornost získává nově velká radnice. Mým heslem je: "Ač z výsledků voleb nemusíme být vždycky šťastní, když budeme budeme držet mocné pod kontrolou, přežijeme to." Já přežívám... :)
”My, co jsme vypluli, nemůžem zpátky - tak jako do láhví šampusu zátky." (M. Horáček)
Milan_Nemec
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Nominace do výborů Zastupitelstva města Liberce

Příspěvek od Milan_Nemec »

Ing. Milan Němec
Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
Projektant vodohospodářský staveb a zařízení
Zaměstnanec společnosti Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.

Mám zájem stát se členem výboru Rozvoj a životní prostředí

Vystudoval jsem Českou zemědělskou univerzitu v Praze faklutu životního prostředí obor vodní hospodářství, ve kterém v současně době pracuju a to návrháním vohospodářské infrasktůry ve městech. Moje zkušenosti a názory v oblasti životního prostředí a rozvoje by pomohli zlepšit jejich stav v Libreci, který se určitě zlepšit dá. Mám zájem stát se členem výboru Rozvoj a životní prostředí, protože se chci v těchto oblastech podílet na jejich zlepšování a růstu.
Milan_Nemec
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Nominace do výborů Zastupitelstva města Liberce

Příspěvek od Milan_Nemec »

Jsem roční 1988, takže je mi 30
Uživatelský avatar
Ondrej.Kolek
Příspěvky: 1878
Registrován: 20 pro 2011, 17:05
Profese: chemik (manažer vývoje)
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 1652 poděkování
Dostal poděkování: 1326 poděkování

Re: Nominace do výborů Zastupitelstva města Liberce

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

Dekuji vsem za zajem a nabidku. Bohuzel, neclenove a neregistrovani priznivci, se kterymi nemame osobni zkusenost, nemohou zastupovat Piraty.
Radi se seznamime s panem Vondráčkem i Němcem.

"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Uživatelský avatar
Milan.Nemec
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 38
Registrován: 04 lis 2018, 21:55
Profese: Projektant
Bydliště: Zámecký vrch 1398, Liberec XXX - Vratislavice nad Nisou
Dal poděkování: 39 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Nominace do výborů Zastupitelstva města Liberce

Příspěvek od Milan.Nemec »

Ahoj, rozmím tomu, že nemám důvěru, ale něco málo jsem už pro piráty udělal. V létě jsem roznášel v Jablonci Pirátské listy, to jsem komunikoval s Helenkou Vondráčkovou. Na jaře jsem s piráty v Liberci zúčastnil akce Ukliďme česko. Jsem dobrovlník ve vratilasvické zauhlovačce, které vede Jitka Jakubíčková a piráti s ní sympatizují. No není toho hodně. Mohl bych mít odmakáno daleko víc.
Uživatelský avatar
ivan.dumek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 30
Registrován: 08 srp 2017, 21:07
Profese: obchodní zástupce Telco
Bydliště: Liberec
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Nominace do výborů Zastupitelstva města Liberce

Příspěvek od ivan.dumek »

Ondrej.Kolek píše: 05 lis 2018, 07:37 Dekuji vsem za zajem a nabidku. Bohuzel, neclenove a neregistrovani priznivci, se kterymi nemame osobni zkusenost, nemohou zastupovat Piraty.
Radi se seznamime s panem Vondráčkem i Němcem.
Milan i Láďa se zúčastňovali pirátských srazů v Liberci v uplynulém roce (pravda nebylo jich mnoho). Prosím tedy o vyjádření, koho lze do výborů nominovat a zda nominaci pošle Ondra za PKS nebo mám poslat já.

Díky I.
Uživatelský avatar
Ondrej.Kolek
Příspěvky: 1878
Registrován: 20 pro 2011, 17:05
Profese: chemik (manažer vývoje)
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 1652 poděkování
Dostal poděkování: 1326 poděkování

Re: Nominace do výborů Zastupitelstva města Liberce

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

Kdepak. Jde o to, že zastupovat Piráty by měli alespoň registrovaní příznivci. Pomáhá nám to lépe koordinovat chod krajského sdružení.
Ale už jsem to řešil s krajskou koordinátorkou a určitě se nějak domluvíme.

Někdo z Liberce, třeba Ivan Dumek, by měl udělat prioritizaci pirátského obsazení ve výborech (kdo, kde). Je totiž možné, že nám dovolí méně míst, než dáme nominací.
Členové výborů pak budou muset aktivně vstupovat do dění a stažit se získávat zkušenosti, které budou sdílet v rámci krajského sdružení.

"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“