Žádost o přijetí - Marek Valko

Moderátoři: PKS Olomoucky kraj, Odbor OlK - administrativni, Odbor - personalni, PMS Olomouc

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  • Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  • Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  • V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Místní předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Marek.Valko
Člen KS Olomoucký kraj
Profese: Manažer v administrativě
Dal poděkování: 4 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování

Žádost o přijetí - Marek Valko

Příspěvek od Marek.Valko » 02 lis 2018, 16:23

Zdravím všechny členy MS Olomouc.

Vzhledem k již proběhlému přijetí do MS chci tímto příspěvkem splatit dluh - představit se i zde.

Jmenuji se Marek Valko, je mi 26 let, a v současnosti pracuji v administrativě jako order correspondent zahraničního obchodu.
V tomto zaměstnání jsem na jednu stranu v intenzivním kontaktu se zákazníky, na druhou pracuji s databázemi.

Vzděláním a původním povoláním jsem však žurnalista, kterýmžto směrem bych rád napnul své síly v práci pro Piráty.
Rád bych implementoval své znalosti a nápady ve prospěch propagace strany směrem k veřejnosti, přicházel s novými nápady,
zlepšoval práci mediálního odboru, apod.

Smýšlením a hodnotami se k Pirátům řadím již přibližně tři roky, impuls ke vstupu do strany však přinesly až proběhnuvší komunální volby,
a především pak situace povolebního vyjednávání. Obecné názory zazněly na schůzi, tak alespoň bodově, ohledně aktuálních témat:

1. Cirkusy - jsem pro zákaz drezury zvířat.
2. EU a NATO - jednoznačná, nekompromisní podpora, s dílčími výhradami vůči fungování či realitě institucí EU.
3. Záliby - Fotbal, četba, psaní, společný čas s přítelkyní.
4. Církevní restituce - Podporuji zrevidování a zprůhlednění již schválených náhrad církvím, obecný princip ale podporuji, zdanění odmítám právě po zmíněnou revizi (nástroj "vymáhání přebytku.").

Časovými možnostmi asi nebudu patřit k nejaktivnějším členům, vzhledem ke střídavým odpoledním/ranním směnám,
přesto se budu snažit plnit zadané úkoly co to půjde.

V kostce to bude asi vše, pokud by někoho z Vás napadl nějaký dotaz, který nezazněl na "grilování," předneste ho prosím zde, rád odpovím.

Všem přeji hezký víkend a těším se na nové výzvy, které mé členství přinese.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Valko za příspěvky (celkem 6):
Vojtech.Pikal, Antonin.Stepan, Jan.Bednarik, Jakub.Nepejchal, Milos.Zmeskal, Jakub.Knapek
"Remember Red, hope is a good thing, maybe the best of things, and no good thing ever dies." - Andy Dufresne, The Shawshank Redemption (1994).

Jakub.Nepejchal
Místní předsednictvo
Profese: Vedoucí sociální služby
Dal poděkování: 1471 poděkování
Dostal poděkování: 1222 poděkování

Re: Žádost o přijetí - Marek Valko

Příspěvek od Jakub.Nepejchal » 05 lis 2018, 08:50

Ahoj Marku, díky za splácení :)
...Karotka. „Jsem dobrovolník!” „A do prdele...” prohlásil strážný. (Stráže, stráže!, Terry Pratchett)
1. místopředseda MS Olomouc, člen Sociální komise RMO, člen KMČ Nová Ulice
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Olomouc“