Obsazení komisí a výborů Plzeň 4

Moderátoři: Komunální zastupitelé, Krajští zastupitelé, Zastupitele - HMP

Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Obsazení komisí a výborů Plzeň 4

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

V tomto úvodním příspěvku bude vždy aktuální nominace (a později členství) za Piráty v komisích a výborech zastupitelstva a rady Plzně 4.

Při budoucí změně vždy přidám nový příspěvek a upravím tento.

Dne 26.10. se Tomáš Pastirčák, Jana Tomšíková a Jiří Hanousek jako zastupitelé Plzně 4 sešli a dohodli na těchto nominacích:
Finanční výbor: Tomáš Pastirčák
Kontrolní výbor: Jiří Hanousek, Kateřina Nováková
Bezpečnostní výbor: Ondřej Čechura

Komise rozvoje: Jiří Hanousek
Komise majetková: Kateřina Nováková Marek Pelc
Komise životního prostředí: Miroslav Vaňáček
Komise pro sport, kulturu a investiční příspěvky: Jan Hutter
Komise školská, sociální a zdravotní: Jana Tomšíková
Komise pro zadávání veřejných zakázek: Blanka Beranová

Jako kritérium jsme si určili, že nominant musí bydlet v Plzni 4 (ne nutně "papírově trvalé bydliště", stačí fakticky), musí být ochoten aktivně řešit záležitosti výboru se zastupiteli z Plzně 4 a musí být ochoten transparentně informovat členy MS Plzeň o dění v daném výboru/komisi (tady na fóru, ať už osobně nebo přes prostředníka).
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obsazení komisí a výborů Plzeň 4

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Nepředpokládám hlasování celého MS o nominaci do komisí, pokud tedy nebude nikdo proti tomuto postupu, považuji tyhle nominace za finální.

Pokud máte výhrady k postupu nebo k jednotlivým nominantům, dejte samozřejmě vědět.
Uživatelský avatar
Frantisek.Hagara
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 250
Registrován: 07 říj 2016, 22:10
Bydliště: Plzeň 1
Dal poděkování: 599 poděkování
Dostal poděkování: 348 poděkování

Re: Obsazení komisí a výborů Plzeň 4

Příspěvek od Frantisek.Hagara »

Mohl bys prosím ty lidi, kteří nejsou členy, alespoň trochu představit nebo k nim napsat nějaký info, a případně i informaci, kdo daného člověka navrhnul?

mail: frantisek.hagara@pirati.czOFFTOPIC Děda kouká z okna paneláku a říká: „Ti studenti jsou dneska tak chudý, že kouřej jednu cigaretu v pěti lidech a ještě se tomu smějou.“

Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obsazení komisí a výborů Plzeň 4

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Dodáme. Asi to nestihneme dnes, ale dodáme.

Jinak - v nominacích je ještě jedna změna. Máme jedno nové místo v kontrolním výboru, takže v něm bude Jiří Hanousek a Kateřina Nováková a místo Kateřiny Novákové v majetkové komisi bude Marek Pelc.
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obsazení komisí a výborů Plzeň 4

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Marek Pelc píše:Dobrý večer všem.

Jsem Marek Pelc, 43 let, ženatý, dvě malé děti. Vyrůstal jsem a chodil do školy v Plzni - Újezdě, kde bydlí i moje matka. Nyní žiji s rodinou na Doubravce, kousek od Havránka :-D. Jsem na vlastních nohách prakticky od roku 1994, když jsem se živil jako plzeňský fotograf a novinář a následně od roku 1998 jako realitní makléř ve své firmě. Jsem vystudovaný právník. Mám praktické zkušenosti z působení v Kontrolním výboru v Chrástu u Plzně, kam jsem byl nominován jako nezávislý na základě shody napříč politickým spektrem. Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany. S Piráty sympatizuji a ve volbách jsem je podpořil. O účast v komisi mě požádal Jirka Hanousek.
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obsazení komisí a výborů Plzeň 4

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Blanka Beranová píše:Dobrý večer,
na základě požadavku posílám pár vět o sobě. Jmenuji se Blanka Beranová, je mi 42 let, jsem vdaná a má dvě děti 12 a 15 let. Vyrůstala jsem v Plzni-Újezdě, kde stále bydlí moji rodiče.
Vystudovala jsem SPŠ stavební v Plzni, pracovala jsem jako konstruktérka v oboru dopravních staveb, také jako projektant CATV, multifunkčních sítí a telekomunikací - OSVČ.
V současné době pracuji jako administrátor projektu - řízení výstavby Čechy západ, u firmy GridServices s.r.o.
Bydlím na Zábělské ul., v Plzni na Doubravce.
Věnuji se sportu, hraji aktivně volejbal, jezdím ráda na kole a mým zájmem je také jezdectví. Vedu kroužek Beach volejbalu při 28.ZŠ v Plzni.
V letech 2011-2013 jsem byla členkou komise pro sport a prevenci kriminality na ÚMO 4.

Případné dotazy k mojí osobě ráda zodpovím.
S přáním krásného dne
Blanka Beranová, tel 603 744 466
(dovolil jsem si upravit a odebrat číslo popisné, to asi opravdu není nutné zveřejňovat :) )
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obsazení komisí a výborů Plzeň 4

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Kateřina Nováková píše:Jmenuji se Kateřina Nováková a je mi 45 let, jsem vdaná a mám 2 děti (10 a 16 let). Pocházím z Moravy, v Plzni žiji 20 let.
10 let jsem pracovala jako ředitelka taneční školy a nyní se věnuji práci v marketingu a obchodu.
Bydlím s rodinou na Doubravce, v Hrádecké.
Mezi mé koníčky patří cvičení, turistika, kolo, cestování a knihy.
Nejsem a nebyla jsem členem žádné politické strany, s Piráty sympatizuji a do Kontrolního výboru mě navrhla Jana Tomšíková a Jirka Hanousek.

Pěkné odpoledne všem.

Katka Nováková
tel.: 732 230 121
(Opět jsem si dovolil alespoň umazat číslo popisné)
Ondřej Čechura píše:Jmenuji se Ondřej Čechura a je mi 28 let. Narodil jsem se v Plzni a do svých 11 let jsem své dětství trávil na Doubravce. Od 11 let do současnosti žiji v Červeném Hrádku, kde jsem také zástupcem velitele SDH Červený Hrádek a členem TJ Sokol Červený Hrádek. Úspěšně jsem absolvoval střední průmyslovou školu elektrotechnickou v Plzni, obor správa počítačové sítě. Od této doby se věnuji počítačové grafice a reklamě, což je zároveň i mým koníčkem. V období 2014-2016 jsem si odskočil do Německa získat nové pracovní i životní zkušenosti. Realizoval jsem kampaně pro Pilsner Urquell, Město Plzeň, FC Viktorii Plzeň a další. V součásné době mám vlastní reklamní agenturu, reklamní dílnu a pronajímám reklamní plochy napříč Plzní. Nejsem a nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany.
Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Administrativní odbor
Příspěvky: 1544
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik, student práv
Dal poděkování: 483 poděkování
Dostal poděkování: 3151 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Obsazení komisí a výborů Plzeň 4

Příspěvek od Tomas.Pastircak »

Clenove vyboru byli dnes na zastupitelstvu odhlasovani. Clenove komisi budou odhlasovani zrejme 29.11.
Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Plzeň 4“