Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Martin.Mareda
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 237
Registrován: 26 úno 2016, 13:47
Profese: místostarosta,adiktolog
Dal poděkování: 208 poděkování
Dostal poděkování: 176 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Martin.Mareda »

22.10. 2018 v 18:00 jsme se ve složení Václav Klecanda, Martin Mareda, Jan Příbramský sešli s paní Olgou Bastlovou (ČSSD) . Představili jsme jí naše vize koalice, ve kterých figuruje. S těsnou většinou koalice „14“ má velké problémy a nepodpořila by jí. Druhou variantu (17) by si dokázala představit, ale nyní preferuje konkurenční koalici s ANO a Tábor Sobě. Dál jsme konkrétně probírali programové body, kde byla víceméně stoprocentní shoda. Byli jsme jenom upozorněni na nutnost efektivnosti námi nabízených změn v otevřenosti a transparentnosti.
Přijaté výhody – 0
Poskytnuté výhody - voda
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Mareda za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Martin.Duska
Člen KS Praha
Příspěvky: 251
Registrován: 27 zář 2014, 00:05
Profese: Politolog
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 516 poděkování
Dostal poděkování: 553 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Martin.Duska »

22.10.2018 jazzová sekce. Hájil jsem Pirátské barvy při přednášce na téma 100 let armády. Zástupce zelených Štěpánek, dále SPD a KSČM. Kromě obligátního zlehčování zločinnů komunizmu celkem bez emocí. Na závěr za Piráty: Nechceme povinnou vojnu, investice mají jít do armádního výzkumu.

Přijaté výhody: možnost navázat spolupráci s organizací zastřešující studenty zabývající se sociálně právními tématy (sociální pracovníci)
Poskytnuté výhody: nic
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Duska za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Jan.Hora, Ivo.Vlasaty
„Každé skutečné dobrodružství vzniká nárazem fantazie na skutečnost.“ Karel Čapek
Uživatelský avatar
Marketa.Gregorova
Republikové předsednictvo
Příspěvky: 1179
Registrován: 15 dub 2012, 21:18
Profese: europoslankyňa
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 1224 poděkování
Dostal poděkování: 4283 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Marketa.Gregorova »

Dne 22.10. jsem se setkala v budově magistrátu města Brna s panem Miroslavem Foltýnem, vedoucím úseku sociálně-kulturního a dopravy, a Janem Polákem, vedoucím odboru sociální péče. Přítomna byla i Markéta Vaňková. Schůzka proběhla na základě domluvy s Markétou Vaňkovou, že chceme více informací k práci sociálního odboru a k projektům (primárně Rapid re-housing a Housing First), jak bylo uvedeno v záznamu mé minulé schůzky s pí. Vaňkovou, a domluvil nám ji Tomáš Koláčný.

Byly nám představeny oba projekty poměrně zevrubně (náklady, počty účastníků, úspěšnost, problémy, výzvy) a stručně ukázán i Strategický plán pro tuto oblast, který zahrnuje samozřejmě mnohem více projektů a oblastí. Doptaly jsme se na nějaké věci (především finance - kolik to stálo a kolik by to mělo stát pro pokračování, resp. další etapu; mě zajímal systém tzv. přímých plateb a jejich úspěšnost a jak je to s potřebou dalších bytů a jejich (ne)dostupností a postojem městských částí, jelikož to bude zásadní problém při snaze v tom pokračovat).

Přijaté výhody: informace, příslib zaslání dalších podkladů e-mailem
Poskytnuté výhody: nic
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marketa.Gregorova za příspěvky (celkem 4):
Vit.Fux, Ivo.Vlasaty, Jiri.Ulip, Marek.Necada

Europoslankyňa.
Místopředsedkyňa.
Vedoucí RT EZO.

Pravda bolí.
Politika je pro všechny.
NEklikat.
Píše se to AI.

Uživatelský avatar
Tomas.Dostalek
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 30
Registrován: 06 lis 2013, 11:07
Profese: daňový poradce
Bydliště: Chotěboř
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 61 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Tomas.Dostalek »

První kolo povolebního vyjednávání za naši chotěbořskou koalici Pojďme To Změnit (Piráti, TOPka, Zelení a nezávislí) proběhlo v neděli 7. října bez zástupců Pirátů.

Druhé kolo proběhlo ve čtvrtek 11. října. Za Piráty jsem se zúčastnil části jednání mezi naší koalicí (za nezávislé David Šafránek, za TOPku Petr Albrecht a za Zelené Martin Kovačka) a ODS (Ondřej Kozub, Stanislav Pavlíček a Stanislav Šíp) a celého jednání s ČSSD (Tomáš Škaryd, Břetislav Pour, Milan Žák a Milan Stránský). V obou případech byly probírány jednotlivé varianty složení rady a obsazení míst starosty a místostarosty, ale bez konkrétních závěrů. Žádné poskytnuté ani přijaté výhody.

Třetí kolo proběhlo v pátek 19. října. Probíhalo několik kol jednání mezi naší koalicí (za nezávislé David Šafránek, za TOPku Petr Albrecht a za Zelené Martin Kovačka a Michal Jakeš) a ODS (Ondřej Kozub, Zdeněk Janovský, Stanislav Pavlíček a Stanislav Šíp), ČSSD (Tomáš Škaryd, Luděk Benák, Oleg Sejfi a Zdenka Königsmarková) a KDU-ČSL (Milan Janda a Markéta Valtrová). Ze strany ODS a ČSSD byla nabídnuta jediná (jejich společná) varianta zastoupení v radě města (3 pro Pojďme To Změnit, 2 pro ODS, 1 pro ČSSD a 1 pro KDU-ČSL) s tím, že starostou by i nadále zůstal Tomáš Škaryd z ČSSD a místostarostou by se stal lídr naší kandidátky David Šafránek. Tuto variantu jsme odmítli, protože naprosto neodpovídá výsledkům voleb. Místo toho jsme nabídli tři alternativní návrhy spolupráce. Tyto návrhy ale byly ze strany ODS a ČSSD odmítnuty a jednání tak skončila bez vzájemné dohody. Na jednáních jsme dále diskutovali i naše volební programy, které mají všechny strany víceméně podobné, takže v nich by žádná překážka pro vzájemnou spolupráci neměla být. Žádné poskytnuté ani přijaté výhody.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Dostalek za příspěvky (celkem 3):
Ivo.Vlasaty, Michaela.Vodova, Jan.Posvar
Uživatelský avatar
Lukas.Mares
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 254
Registrován: 09 srp 2017, 15:41
Profese: lékař
Dal poděkování: 168 poděkování
Dostal poděkování: 291 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Lukas.Mares »

Ahoj,
v pátek 19.10.2018 jsem se sešli jako vyjednávací tým Pirátů v ČB se zástupci ANO na jednání ohledně případné podpory vznikající koalice bez účasti Pirátů. Konstatovali jsme naše stanovisko vyplývající z povolební strategie a stanovili podmínky, za kterých by byla naplněná. Hnutí ANO je vzalo na vědomí.
Za Piráty: Mareš, Mlčoch, za ANO Kubíček, Konečný, Holický, Nádravská.
0/0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Mares za příspěvek:
Josef.Spak
Uživatelský avatar
Denis.Rychtar
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 702
Registrován: 27 říj 2013, 15:38
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Bydliště: Valašské Meziříčí
Dal poděkování: 1066 poděkování
Dostal poděkování: 663 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Denis.Rychtar »

Dne 23.10. jsem byl pozván Taťánou Míčkovou-Muchovou ( SOUKROMNÍCI ) na schůzku k projednání spolupráce v oblasti životního prostředí. Řešili jsme programové průsečíky v této oblasti a podporu opozice v účasti výboru životního prostředí ( dále jako podpora Pirátů a podpora Soukromníků a Nezávislých do výborů města ).
Následně po ukončení debaty o životním prostředí přišli kandidáti za Soukromníky a Nezávislé:
Mgr. Jiří Pernický NEZÁVISLÍ
Ivan Klíma SOUKROMNÍCI
Petr Mikliš SOUKROMNÍCI
Miroslav Foltýn SOUKROMNÍCI
Mgr. Václav Chajdrna NEZÁVISLÍ (nový zastupitel)

V této sestavě jsme probírali, že dnes v 15:00 podepsali koaliční smlouvu ANO a KDU-ČSL. Představa této koalice je zamezit přístup jednomandátovým stranám do výborů města Valašského Meziříčí.
Shodli jsme se, že je to samozřejmě nemorální a nepřípustné, aby opozice neměla možnost být ve výborech a neměla přístup k informacím, které budou ve výborech projednávány. Dále ve finančním a kontrolním výboru by opozice měla mít alespoň polovinu členů opozice, jako kontrolní orgán zastupitelstva. Samozřejmě chceme být konstruktivní opozicí a chceme mít možnosti připomínkovat projekty a rozdělování financí do určitých výborů.

Výhody pro Piráty: Podpora od Soukromníků a Nezávislých do výborů města.
Výhody pro Soukromníky a Nezávislé: Podpora od Pirátů do výborů města.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Denis.Rychtar za příspěvek:
Robert.Magni
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
denis.rychtar@pirati.cz
Uživatelský avatar
Ondrej.Polansky
Člen KS Moravskoslezský kraj
Příspěvky: 1114
Registrován: 12 čer 2009, 12:13
Profese: ---
Bydliště: Dr. Šmerala, Ostrava
Dal poděkování: 1200 poděkování
Dostal poděkování: 1031 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Ondrej.Polansky »

V pátek 12.10. jsem se na obědě sešel s lobbistou Danielem Klímou. Hlavním tématem byl autorský zákon a problém vypršení desetiletých kontraktů mezi kolektivními správci a majiteli vysílacích práv. Vzhledem k tomu, že se nedaří najít shoda, je pravděpodobné, že nedojde k plynulému navázání na smlouvy končící. Řeč dále byla o problematice výstavby dopravní infrastruktury, problémech v zákoně o zadávání veřejných zakázek a rekodifikaci stavebního zákona.

přijaté výhody: pozvání na oběd
poskytnuté výhody: žádné

------------------------

Dne 23.10. jsem se sešel se zástupcem společnosti Cebia Martinem Pajerem. Tématem byla chystaná implementace systému Car-pass v České republice. Pan Pajer představil svou vizi fungování systému a nabídl jejich systém Autotracker jako platformu, na které by systém Car-pass mohl být založen.

přijaté výhody: žádné
poskytnuté výhody: žádné
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Polansky za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Denis.Rychtar
Uživatelský avatar
Ales.Stibal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 45
Registrován: 10 říj 2016, 09:14
Profese: IT
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Ales.Stibal »

V Pátek, 19.10 jsem se krátce sešel s Tomášem Sarnovským, diskutovali jsme nárok ANO a naší koalice na post předsedy kontrolního výboru. Oba jsme se shodli na tom, že obě naše strany o ní mají zájem a budou o ní nezávisle usilovat. Další část schůzky byla na téma návrhu ANO na nové uspořádání výborů a komisí.

přijaté výhody: 2x káva
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Stibal za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Denis.Rychtar
Uživatelský avatar
Ondrej.Profant
Technický odbor
Příspěvky: 7962
Registrován: 22 dub 2009, 23:55
Profese: Náměstek člena vlády
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 15004 poděkování
Dostal poděkování: 8366 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Ondrej.Profant »

Se zpožděním dodávám několik záznámů.

Po volbách jsem se zúčastnil několika vyjednávání na magistrátu Prahy, Praze 5, Praze 7 a Praze 8. Což zdokumentovaly media a místní vyjednávácí týmy. Též jsem se zúčastnil programového týmu vedení úřadu a IT v rámci vznikající koalice v ZHMP.

Opakovaně jsem se též setkal se Zdeňkem Zajíčkem prezidentem ICT unie s kterým jsem obvykle řešil připravovaný poslanecký zákon o digitální službě a náš pozměňovací návrh "e-spis". Občas jsme lehce zabrousili i do pražské politiky. Nicméně jen na velmi odměřené bázi.

24. 9. jsem se setkal s mým prastrýčkem Stanislavem Profantem, který působí v Nadačním fondu maltézského kříže. Mírně jsme zmínili mou i jeho práci a politické poměry. Nicméně naše setkání bylo převážně rodiné.

24. 9. jsem se setkal s Davidem Klímkem ohledně zákonu o digitální službě a našem pozměňovacím návrhu k "espis" k GDPR.

25. 9. jsem se setkal s Petr Říhou ohledně egovernmentu. Má zkušenosti MVČR. Dohodli jsme se i na budoucí volné spolupráci.

25. 9. jsem se setkal s Janem Vobořilem z Iure ohledně eprivacy. Pomůže nám zpracovat toto téma, abychom ho řešili včas (dokud lze v Evropě něco více měnit).

12. 10. jsem zašel na pivo s Jan Vojtěch Binder (IT P10) a Josef Listík (IT P2) a bavili jsme se o IT v Praze. O tom jak má vypadat spolupráce MČ a MHMP. Co se povedlo, co je beznadějné, jaku roli hraje OICT. Setkání bylo v přátelském duchu, doporučil jsem jim Artemis spaceship bridge simulator pro teambuildingy :-).

22. 10 jsem se setkal s panem Kořenem ze Suse a bavili jsme se o opensource ve veřejné správě. Dohodli jsme se na výměně podkladů.

22. 10. jsem se setkal s Bronislav Patočka z Rokytnice nad Jizerou. Řešili jsme digitalizaci úřadu jejich velikosti. Představil a doporučil jsem jim spolek Otevřená města.

23. 10. jsem se setkal s panem Kretcherem ohledně moderních výzev pro kulturu (eculture), jmenovitě knihovnictví, galerie a muzejnictví.

PS: s většinou lidí jsem se setkal u mě v kanceláři, čili obdrželi vodu a teplý nápoj pokud měli zájem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Profant za příspěvky (celkem 2):
Jitka.Novotna, Robert.Magni

profant.eu
náměstek vicepremiéra pro digitalizaci
vedoucí resortních týmů Informatika

Uživatelský avatar
Viktor.Tichak
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1091
Registrován: 04 úno 2018, 20:55
Profese: odborný asistent na FF UK
Dal poděkování: 1231 poděkování
Dostal poděkování: 1561 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Viktor.Tichak »

Dne 23. 10 v 18:00 jsme se zúčastnili ve složení Hynek Melichar (Piráti), Viktor Tichák (Piráti), Josef Suchánek (STAN) a Marek Zelenka (STAN) schůzky u budoucího primátora Olomouce Miroslava Žbánka (ANO).
Probírali jsme obecné záležitosti programové, ale také představy o obsazení kontrolního a finančního výboru zastupitelstva, odborných komisí a KMČ. Vzhledem k tomu, že se s ProOlomouc dělíme o místo druhého nejsilnějšího subjektu v zastupitelstvu (shodně po 6 mandátech), usilujeme o předsednictví finančního výboru.
Přijaté výhody: dvakrát čaj.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Viktor.Tichak za příspěvek:
Robert.Magni

Wenn dir ein Vogel aufs T-Shirt kackt, ärgere dich nicht. Freue dich, dass Kühe nicht fliegen können...

dosluhující předseda XOLKu (v rezignaci)
zastupitel v Olomouci
viktor.tichak(at)pirati.cz, OFFTOPIC777 152 528

Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“