Evidence kontaktů a schůzek

Vstupy a výstupy činnosti strany, orgánů, sdružení apod.

Moderátor: Odbor - administrativni

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jarmila.Valesova
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 96
Registrován: 20 bře 2018, 09:40
Profese: ekonom
Dal poděkování: 31 poděkování
Dostal poděkování: 185 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jarmila.Valesova »

Jarmila.Valesova píše:
12 říj 2018, 09:02
Dne 7.10. se setkal náš kompletní klub zastupitelů se zástupci klubu zastupitelů Společně pro Jablonec (Jakub Macek, Petr Klápště, Štěpán Matek) a zástupci klubu zastupitelů ANO ( Milan Kroupa, Jan Zeman, Stanislav Říha, David Mánek). Jednání bylo seznamovací. Deklarovali jsme zájem o sestavení koalice v případě programové shody a shody na personálním obsazení vedení radnice.
Dohodli jsme se na vzájemném zaslání programových priorit nad kterými se sejdeme 8.10.
Přijaté výhody: káva a voda pro všechny zúčastněné
Poskytnuté výhody: žádné
Doplňuji že obsahem schůzky také bylo vysvětlení obchodních vztahů spol. Grepa (majitel Milan Kroupa) s městem

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 2061
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 3284 poděkování
Dostal poděkování: 2372 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jan.Novak »

Pátek 12.10.2018

První povolební meeting s koaličními partnery koalice v Týně: ODS, SSO, ČSSD, Tejňáci a Piráti.

Tuto schůzku domluvil David Slepička z ČSSD.

V úvodu jsme řešili své priority - vzájemně jsme U Pirátů šlo zejména o zapojení občanů do rozhodování, participativní rozpočet, rozklikávací rozpočet, modernizace v oblasti IT, řešení otázky bydlení, jmenovité hlasování rady a zastupitelstva. Všichni jsme se shodili na svých programových prioritách a stanovili harmonogram dalších koaličních vyjednávání.

Mimo Pirátského programu jsme se shodli např. na startovacích bytech pro mladé, výrazné usnadnění pro výstavbu nových bytů a domů v Týně, atp.

Přijaté výhody: 0
Poskytnuté výhody: prezentace Pirátských ideálů

Uživatelský avatar
Jan.Pribramsky
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 30
Registrován: 20 bře 2018, 15:08
Profese: vedoucí výroby, IT, radní Tábor
Bydliště: Tábor
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 23 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jan.Pribramsky »

Dne 17.10. jsme se v 17:00 sešli v penzionu Thir se zástupci vítězného sdružení Tábor 2020. Ti byli ve složení Jiří Fišer, Štěpán Pavlík a Petr Havránek. Za Piráty tam byli Jan Příbramský, Václav Klecanda a Martin Mareda. Cílem schůzky bylo projít programové body Pirátů a Táboru 2020. Během schůzky jsme prošli programové priority Pirátů Tábor. Na většině panovala shoda a nebo byla nalezena cesta, jak najít rozumný kompromis. Byla domluvena další schůzka na 19.10. dopoledne

Přijaté výhody: Voda
Poskytnuté výhody: 0

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 17.10. jsme se ve 21:00 (po schůzce MS ) sešli v kanceláři pana Tuháčka se zástupkyní volebního sdružení Jinak! Michaelou Petrovou. Za Piráty tam byli Jan Příbramský, Václav Klecanda a Miloš Tuháček. Během schůzky jsme se bavili o případných možnostech koalic v Táboře a případné naší účasti v některé z nich. Podobně jsme řešili i různá rozložení sil v radě města. Drobně jsme nastínili programové průniky. Během schůzky jsme kromě různých úvah nedospěli k žádnému závěru. V jednáních se sdružením budeme pokračovat.

Přijaté výhody: 0
Poskytnuté výhody: voda

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 19.10. se sešel na MÚ Tábor Václav Klecanda s tajemníkem městského úřadu Panem Lubomírem Šrámkem. Setkání bylo z důvodu zjištění, jak se dívá na priority Pirátů v oblasti digitalizace úřadu a zda už nějaká digitalizace neprobíhá, příp. zda na to není nějaká strategie. Vysvětli mu, že bychom rádi, pakliže vznikne koalice s naší účastí, zřídili pracovní skupinu, která posoudí možnosti v rámci jednotlivých agend a navrhne nejlepší postup realizace. Zdůraznil nutnost, aby v pracovní skupině figurovali jak odborníci zvenku - “čerstvý vítr” nezasažen provozní slepotou, tak i zástupci stávajících pracovníků, kteří proces dobře znají a dokážou upozornit na případná úskalí. Zároveň by ve skupině měl fungovat i pan tajemník, jako pojící článek mezi těmito dvěma skupinami. Zdůraznil nutnost dělat změny nikoli na sílu a překotně, ale postupně a rozhodně ve spolupráci s úředníky, ne je stavět před hotovou věc, které nerozumí. Z jednání si odnesl, že takovému způsobu digitalizace se pan tajemník nebrání a je rozhodně přínosný pro všechny zúčastněné strany.

Přijaté výhody: voda
Poskytnuté výhody: 0

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dne 19.10. jsme se sešli v penzionu Thir se zástupci vítězného sdružení Tábor 2020. Ti byli ve složení Jiří Fišer, Štěpán Pavlík a Petr Havránek. Za Piráty tam byli Jan Příbramský a Václav Klecanda. Řešili jsme především programové priority sdružení Tábor 2020. Na většině programu jsme našli shodu, na zbytku rozumný kompromis. Ve zbylé části setkání jsme řešili případné koalice a připadné rozložení sil v radě města. Jednalo se spíše o hypotetické úvahy a k žádnému závěru jsme nedospěli. Domluvili jsme se, že během víkendu v rámci MS a kandidátů přijdeme nejen s našimi návrhy, ale také vyčkáme návrhů Tábora 2020 jakožto vítězné strany voleb.

Přijaté výhody: voda
Poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Pribramsky za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Uživatelský avatar
Milan.Klajn
Místní předsednictvo
Příspěvky: 83
Registrován: 24 zář 2014, 17:54
Dal poděkování: 481 poděkování
Dostal poděkování: 74 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Milan.Klajn »

19.10. 2018 ve 13:30 Zlín, radnice
Přijali jsme nabídku k dalšímu setkání v rámci povolebního vyjednávání na Zlínské radnici od zástupců ANO a STAN. Přizván byl celý "trojblok", tedy ODS; KDU-ČSL a Piráti
za jednotlivé subjekty se schůzky účastnili za:
ANO: Ing. Roman Kaňovský MBA; Ing. et Ing. Jiří Korec; Mgr. Pavel Brada
STAN: Mudr. Miroslav Adámek; RNDr. Bedřich Landsfeld;
KDU-ČSL: Michaela Blahová; Mgr. Aleš Dufek a Mgr. Miroslav Kašný;
ODS: Miroslav Chalánek; Mgr. Hynek Steska
Piráty: Ing. Jiří Jaroš a Bc. Milan Klajn

V úvodu jednání bylo dosavadní vládnoucí koalicí oznámeno, že došlo k opuštění varianty vládnoucí koalice s uskupením Soukromníci Svobodní Nezávislí - ROZHÝBEJME.ZLÍN a také ukončení jednání se Zlín 21. Po vzájemném potvrzení přetrvávajícího zájmu na jednání o široké koalici všech zúčastněných subjektů, byla předložena k podpisu Dohoda o povolební spolupráci s dalšími stranami, která byla podepsána všemi subjekty, tedy jmenovitě: Hnutí ANO; hnutí Starostové a nezávislí, Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová; Občanská demokratická strana a Česká pirátská strana. Všechny subjekty dohodu podepsaly. Další, následující schůzky zástupců všech pěti zúčastněných subjektů byly sjednány na pondělí 22.10. 2018 v 16 hodin na Zlínské radnici a v úterý 23.10. 2018 rovněž v 16 hodin tamtéž. Následující jednání by měla obsahovat personální obsazení rady města Zlína.

Přijaté výhody: voda
Poskytnuté výhody: nic
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Klajn za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Petr.Tkadlec, Ivo.Vlasaty
„Je obtížné říci něco, co by bylo
aspoň tak dobré, jako neříci nic.“
(Ludwig Wittgenstein)

Uživatelský avatar
Zdenek.Hrib
Člen KS Praha
Příspěvky: 1451
Registrován: 03 říj 2013, 09:43
Profese: konzultant
Dal poděkování: 928 poděkování
Dostal poděkování: 2759 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Zdenek.Hrib »

opožděně, ale přece sem dávám celý můj poslední týden najednou:

15.10. oběd s předsedou pražského STAN Petrem Hlubočkem v Potrefené huse v Platnéřské - probírali jsme chystanou koalici v Praze, možné třecí plochy, potykali si a já zaplatil oběd za oba (minule platil on)

16.10. neformální setkání 39 zastupitelů Spojené síly pro Prahu, Praha sobě a Piráti ve Skautském institutu (aka Teambuilding), každý platil za sebe

17.10. večeře s Jiřím Pospíšilem a Janem Čižinským, potvrdil jsem naši předchozí nabídku "primátor+2/4/4" s tím že to opravdu myslíme vážně, proběhla diskuze nad tím zdali víc ručí primátor za partnery nebo partneři za primátora, prezentoval jsem svoji představu jak by měl fungovat primátor ve vztahu k radě, Jiří Pospíšil zaplatil za všechny

18.10. setkání s dosluhující primátorkou Adrianou Krnáčovou v její kanceláři nad tím, jak funguje magistrát a co by šlo dělat lépe

19.10. schůzka ke koaličním mechanismům v našem klubu zastupitelů na magistrátu s Jiřím Pospíšilem a Janem Čižinským, představili jsme s Adamem Zábranským naši vizi vnitřního fungování koalice, partneři řekli že si to musí nastudovat, s Janem Čižinským jsme pak ještě samostatně prošli část návrhu, zatím bez závěru

dále v průběhu týdne jsem se účastnil schůzek expertních týmů. výstupy byly prezentovány průběžně v médiích.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Hrib za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Uživatelský avatar
Vratislav.Krejcir
Předseda krajského sdružení
Příspěvky: 454
Registrován: 21 pro 2010, 20:44
Profese: Velitel panoptika ZLK
Bydliště: Kroměříž, Na Prasečím kopečku
Dal poděkování: 809 poděkování
Dostal poděkování: 675 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Vratislav.Krejcir »

21.10.2018 Jsme se setkali v kruhu 12ti zastupitelů a dál řešili další možné scénáře vývoje povolební situace, kdy jeden zastupitel z koaličního vyjednávání odešel (pan Kreml). Dohodli jsme se na společném postupu přizvání další strany, se kterou proběhnou jednání. Dohodli jsme se také na podpoře současného starosty na post starosty, ač tento post nabídl - pokud by to uvolnilo další možné jednání.

Za piráty: Vratislav Krejčíř, Petr Stoklasa

Přijaté výhody: Káva, voda, Poskytnuté výhody: 0
„Aby ses vyhnul kritice, nic nedělej, nic neříkej, ničím nebuď.“

Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Vedoucí resortního týmu
Příspěvky: 668
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Profese: Asistent v advokátní kanceláři
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 756 poděkování
Dostal poděkování: 1104 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Ve dnech 8. - 11. 10. 2018 jsem byl v Bruselu. Setkal jsem se mimo jiné s Klausem Röhrigem a Tomem Boylem z CAN Europe, Alexem Masonem z World Wildlife Fund European Policy Office, Martinem De Groote z Buildings Performance Institute Europe, Ansgarem Kienem z Greenpeace Europe, Raphaelem Hanoteauxem z CEE Bankwatch Network, úředníky z DG Clima a DG Energy a zástupci ekologických organizací působících v členských státech (zejména Laurou Krug z Deutsche Umwelthilfe e.V. a Wojciechem Kukułou z Fundacja ClientEarth Prawnicy dla Ziemi). Tématy byla hlavně realizace 2030 climate & energy framework, návrhu EU budget for the future, společné projekty a financování.

Při té příležitosti jsem se sešel také s europoslancem Pavlem Pocem, místopředsedou Výboru pro životní prostředí, veřejné zdraví a bezpečnost potravin, abych probral nedostatečnou implementaci vodní směrnice v ČR. Mnou popisované problémy byly vnímány jako závažné, výsledkem bude brzká schůze na úrovni Ministerstva zemědělství (pravděpodobně já + Pavel Poc + Miroslav Toman + náměstek a úředníci).

Dne 12. 10. 2018 proběhlo povolební jednání s ANO v jejich ústecké kanceláři. Za Piráty jsem byl přítomen já, za Zelené Karolina Žákovská, za nezávislé Martin Krsek a Martin Hausenblas. Za ANO byl přítomen lídr kandidátky Petr Nedvědický, asistent poslankyně Fialové Igor Babík a krajský manažer Jakub Komárek. ANO prezentovalo požadavky, za kterých je ochotno spolupracovat, velká část byla neakceptovatelná (např. absolutní většina v radě + pozice primátora). Při doplňujících dotazech bylo vidět, že nemají zkušenosti z komunální politiky, neuvědomovali si nemožnost realizace některých bodů či jejich konečné důsledky. Některé podmínky jsme odmítli rovnou, ke zbytku jsme přislíbili vyjádření na dalším jednání.

Dne 14. 10. 2018 proběhlo úvodní jednání s ODS v restauraci Labská bašta. Za Piráty já, za Zelené Karolina Žákovská, za nezávislé Martin Krsek. Za ODS více lidí, zejména Pavel Tošovský, Libor Turek, Miroslava Lazarová, Lenka Černá a Hilmi Mahmoud Al-Eraidi. ODS byla vstřícná, ale bylo poznat, že jednají i o koalici bez nás a nejsme jejich preferovanou variantou. Konkrétní podmínka zazněla pouze ta, že by v koalici chtěli 1-2 radní.

Následující schůzky s ANO se za Piráty účastnil Jakub Přibyl, další by měla následovat v tomto týdnu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Blazej za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Ivo.Vlasaty
Tel. 778702712

Uživatelský avatar
Pavlina.Novackova
Předseda místního sdružení
Příspěvky: 424
Registrován: 20 kvě 2016, 12:41
Profese: úředník
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka
Dal poděkování: 169 poděkování
Dostal poděkování: 259 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek-Ostrava-Jih souhrn

Příspěvek od Pavlina.Novackova »

HNUTÍ ANO
V Ostravě, Elmontex, 7. 10. 2018
Zúčastnění
Za Českou Pirátskou stranu - Bc. Pavlína Nováčková, Ing. Petr Kopečný, Gabriela Macečková, Ing. Michal Breškovec a Mgr. Arnošt Žídek, Ph.D.
Za hnutí ANO 2011 - Bednář Martin Bc., Tichánková Hana Ing., Langrová Markéta, Šimík Otakar Ing., Malík Karel Ing.
Druhé vyjednávání se uskutečnilo s vítězem voleb hnutím ANO. Ujasnili jsme si na základě výsledků z voleb, jaké jsou koaliční možnosti. Seznámili jsme je s naší povolební strategii. Úplně jsme se neshodli na průběhu jednání - chtěli jsme probírat náš volební program, naopak členové vyjednávacího týmu hnutí ANO 2011 spíš zajímalo, jak bychom si představovali nové složení radnice.
Seznámili jsme je s našimi prioritami v našem programu - školství, otevřená radnice, rozvoj obvodu a doprava, transparence, participace, bikesharing, MA21
Domluvili jsme se, že se v průběhu týdne starosta Martin Bednář ozve předsedkyni našeho klubu Pavlíně Nováčkové a domluví se na další schůzce k vyjednávání.
Přijaté výhody: nic
Poskytnuté výhody: nic

OSTRAVAK
V Ostravě, kavárna Provence, 7.10.2018
Zúčastnění
Za Českou Pirátskou stranu - Bc. Pavlína Nováčková, Ing. Petr Kopečný, Gabriela Macečková, Ing. Michal Breškovec a Mgr. Arnošt Žídek, Ph.D.
Za hnutí Ostravak - Hűbner Zdeněk Bc. MBA, Smoleň Petr Bc., Odstrčil Stanislav, Hrabovská Dagmar Mgr., Riger Břetislav Ing.
V rámci povolebního vyjednávání jsme se sešli s hnutím Ostravak. Probrali jsme náš volební program a nalezli jsme velké množství programových průniků, obzvláště v oblastech školství a směřování technických služeb.
Na základě kladného vyjednávání, jsme se shodli, že jsme pro sebe přijatelní jako potencionální partneři do koalice a je možné i nadále vyjednávat. Dotázali se nás, na podporu jejich kandidáta Leopolda Sulovského v druhém kole senátních voleb. Odmítli jsme.
Celkově vyjednávání bylo konstruktivní a věcné.
Poskytnuté výhody: žádné
Přijaté výhody: žádné

ODS
V Ostravě, 7. 10. 2018, Bazar
Zúčastnění
Za Českou Pirátskou stranu - Bc. Pavlína Nováčková, Ing. Michal Breškovec a Mgr. Arnošt Žídek, Ph.D.
Za Občanskou demokratickou stranu - Mgr. Ivona Klímová, Mgr. Jan Dohnal, Mgr. Radim Ivan
Ze schůzky bylo záhy výrazně patrno, že v radě obvodu bude pouze jeden ze subjektů (Piráti, ODS). Pouze jsme diskutovali programové průniky a možnosti spolupráce v tomto volebním období.
Přijaté výhody: nic
Poskytnuté výhody: tyčinky.

LEČO
V Ostravě, 8. 10. 2018, Kavárna Provence
Zúčastnění
Za Českou Pirátskou stranu - Bc. Pavlína Nováčková, Ing. Petr Kopečný a Mgr. Arnošt Žídek, Ph.D.
Za hnutí LEČO - Přikrylová Libuše Mgr., Mouka Dalibor, Lahoda Oldřich
Doplnit:
Jednali jsme o programových průnicích a sdělili, s jakými skutečnostmi máme u hnutí LEČO problém.
Přijaté výhody: nic
Poskytnuté výhody: nic

ANO
V Ostravě, budova radnice, 10. 10. 2018
Zúčastnění
Za Českou Pirátskou stranu - Bc. Pavlína Nováčková, Gabriela Macečková, Ing. Michal Breškovec a Mgr. Arnošt Žídek, Ph.D.
Za hnutí ANO 2011 - Bednář Martin Bc., Tichánková Hana Ing., Langrová Markéta, Ing. Otakar Šimík, neznámá osoba
Na druhé schůzce s hnutím ANO 2011 jsme se sešli v prostorách radnice. Krátce jsme zopakovali naše programové priority. Poté jsme představili za jakých podmínkem bychom byli ochotni vstoupit vstoupit do koalice a jaké odbory a oddělení jsou nám nejbližší a kdo by byl pro nás nejvhodnější jako třetí koaliční partner - hnutí Ostravak.
Poté se konverzace ubíhala směrem složení odborů a o jaké komise a výbory bychom měli zájem v případě naší účasti v koalici či opozici.
Přijaté výhody: nic
Poskytnuté výhody: nic

SPD
V Ostravě 10. 10. 2018, Nagano
Zúčastnění:
Za Stranu přímé demokracie - Ing. Tomáš Raždík
Za Českou Pirátskou stranu - Bc. Pavlína Nováčková, Ing, Michal Breškovec
Jednali jsme o společných programových průnicích, shodli jsme se na věcech ze sociální oblasti.
Přijaté výhody: mandle
Poskytnuté výhody: nic

OSTRAVAK
V Ostravě, restaurace Credo, 11. 10. 2018
Zúčastnění
Za Českou Pirátskou stranu - Bc. Pavlína Nováčková, Ing. Petr Kopečný, Gabriela Macečková, Ing. Michal Breškovec a Mgr. Arnošt Žídek, Ph.D.
Za hnutí Ostravak - Hűbner Zdeněk Bc. MBA, Smoleň Petr Bc., Odstrčil Stanislav, Hrabovská Dagmar Mgr., Štanglerová Hana Mgr.
Sešli jsme se v salónku restaurace Credo. Seznámili jsme je s naší představou složení koalice a o jaké odbory a oddělení bychom v návaznosti na naše programové priority měli zájem.
Neshodli jsme se v představě fungování struktury úřadu. Na závěr jsme diskutovali ještě o některých programových bodech, na jejichž prosazování se můžeme podílet v případné koalice i opozice.
Přijaté výhody: nic
Poskytnuté výhody: nic

ANO
Ostrava, 18. 10. 2018, radnice
ANO: Ing. Hana Tichánková, Bc. Martin Bednář, Ing. Otakar Šimík
Piráti: Mgr. Arnošt Žídek, Ph.D., Ing. Petr Kopečný, Bc. Pavlína Nováčková
Řešili jsme náměty na zlepšení fungování zastupitelstva, rady, výborů a komisí, podali jsme velké množství dobrých nápadů, Bc. Bednář slíbil, že prověří jejich proveditelnost.
Přijaté výhody: nic
Poskytnuté výhody: nic
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavlina.Novackova za příspěvky (celkem 3):
Ivo.Vlasaty, Petr.Kopecny, Gabriela.Maceckova
,,Když člověk dojde na konec života, měl by si při ohlédnutí říct víc než jen -Byl jsem tady-"

Uživatelský avatar
Zuzana.Kudlackova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 552
Registrován: 12 říj 2016, 17:18
Profese: Chůva
Dal poděkování: 701 poděkování
Dostal poděkování: 497 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova »

17.10 jsem se sešla na jeho žádost s doc. MUDr. Petrem Petrem, Ph.D. členem místní KDU-ČSL. Předmětem schůzky byl jeho pohled na možnosti Pirátů v povolebním uspořádání v Českých Budějovicích a příčiny neúspěchu kandidátky KDU-ČSL ve volbách. Jeho návrhy se s naším postojem neshodují a v některých bodech dokonce odporují naší povolební strategii, což jsem mu sdělila. Jeho názor na odštěpené Lidovce a jejich připojení ke kandidátce TOP09 považuji za pochopitelný, ale příliš vulgární.
Přijaté výhody: žádné
Poskytnuté výhody: žádné
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Kudlackova za příspěvky (celkem 2):
Dan.Lestina, Ivo.Vlasaty
Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."

Uživatelský avatar
Zuzana.Kudlackova
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 552
Registrován: 12 říj 2016, 17:18
Profese: Chůva
Dal poděkování: 701 poděkování
Dostal poděkování: 497 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Zuzana.Kudlackova »

22.10 se na půdě českobudějovické radnice se náš vyjednávací tým (L. Mareš, Sv. Mlčoch, Z. Kudláčková) sešel se zástupci vznikající koalice (za HOpB Juraj Thoma za ANO Jiří Svoboda). Předmětem schůzky byla naše role a vztah ke koalici ANO+HOpB+STAN, Čisté Budějovice+Společně pro Budějovice(TOP09, Lidovci a nez.) Deklarovali jsem, že hodláme být konstruktivní opozicí, a že se zapojíme do práce a rozvoji našeho města v souladu s naší startegií, zvláště v oboru IT a veřejné správy.
poskytnuté výhody: nic
přijaté výhody:nic
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Kudlackova za příspěvek:
Ivo.Vlasaty
Zuzana Kudláčková- MS Českobudějovicko
"Naděje není to přesvědčení, že něco dobře dopadne, ale jistota, že má něco smysl - bez ohledu na to, jak to dopadne."

Zamčeno

Zpět na „Vstupy a výstupy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů