Podpora ve 2. kole senátních voleb Prostějov

Místní sdružení pro okres Prostějov.

Moderátoři: Administrativní tým - OlK, PMS Prostějov

Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum místního sdružení Prostějov.
  • Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení a pro všechny, kdo se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - OlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Uživatelský avatar
Petr.Lysek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 733
Registrován: 01 úno 2012, 21:37
Profese: projektant
Bydliště: Belgická 3, 79604 Prostějov
Dal poděkování: 1495 poděkování
Dostal poděkování: 1007 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Podpora ve 2. kole senátních voleb Prostějov

Příspěvek od Petr.Lysek »

Byli jsme požádání o vyslovení podpory kandidátce do senátu Jitce Chalánkové ve 2. kole proti kandidátce ČSSD Boženě Sekaninové.
Z hlediska komunální politiky by tady byla výhoda, že bychom jako opozice měli svého senátora.
Z hlediska názorové kompatibility je otázka složitější, paní Chalánková má výrazně konzervativní názory, které jsou z mého pohledu značně problematické.
Prosím o reakce, jak to vidíte. Já osobně ještě nejsem rozhodnut, z celostátního hlediska je to celkem jedno, která z nich tam bude a z pozice naší komunální politiky si nejsem jist, zda ten přínos bude takový, abych kvůli tomu ignoroval některé, pro mě obtížně akceptovatelné, názory.
Místopředseda MS Prostějov
Zastupitel Statutárního města Prostějova
Krajský zastupitel v Olomouckém kraji
Email : Petr.Lysek@pirati.cz
Facebook : https://www.facebook.com/IgnaciusReilly
Profil: https://www.pirati.cz/lide/petr_lysek

"Lidé chtějí lži, aby měli podle čeho žít. Volají po nich." (Terry Pratchett:Národ)
Milan.Fladr
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 30
Registrován: 19 kvě 2015, 21:28
Profese: dispečer
Bydliště: Prostějov
Dal poděkování: 10 poděkování
Dostal poděkování: 27 poděkování

Re: Podpora ve 2. kole senátních voleb Prostějov

Příspěvek od Milan.Fladr »

Ač je Jitka Chalánková názorově mimo, alespoň nějaký názor má, to se u Boženky nedá čekat. S Boženkou jsem se setkal i osobně, je to naprostá hrůza. Tak je moje volba celkem jasná. Navíc mám k p. Chalánkové obdiv, že to vše táhla sama, jako nezávislá kandidátka.
Odpovědět

Zpět na „Prostějov“