Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1650
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2666 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Dne 17.9. jsme se po debatě v pantu setkali neformálně s lidmi kolek ODS. Od Pirátů (cca 10 lidí) tam jsem byl například já, Rostislav Řeha, Andrea Hoffmannová, Pavlína Nováčková a další. Za ODS tam byla Crkvenaš (kandidátka na senátorku) a Petr Hradil (16. místo MOAP), se kterým jsem se bavil o dopravě ve městě a zastavovaním proluk v rámci centra Ostravy, kde Petr Hradil je spoluvlastník pozemků, na kterých by rád realizoval některé z projektů, které mi taky představil. Bavili jsme se o tom, co jsou překážky realizace, co by jako potencionální investor chtěl a taky o přesunu Ekonomické fakulty do Poruby.

Nebyly přijaty ani poskytnuty žádné výhody ani závazky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Dedek za příspěvek:
Robert.Magni

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1840
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 3012 poděkování
Dostal poděkování: 1644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Dnes 4.10. po 18:00 jsme se za komunální koalici Společně pro Přerov a Piráti setkali se zástupci koalice KDU TOP09. Za SpPP já, Jan Horký a Helena Netopilová, za KDU TOP09 Tomáš Dostal a Ivo Lausch. Schůzku iniciovala protistrana a deklarovali ještě před zítřejším zahájením voleb ochotu spolupracovat v povolební koalici. Shodli jsme se vzájemně, že vylučujeme možnost spolupráce s SPD. Hovor se točil také kolem odhadů volebních výsledků.
Přijaté výhody - možnost spolupráce.
Poskytnuté výhody - nevyloučení této.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Tomas.Vymazal
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Uživatelský avatar
Tomas.Vymazal
Člen KS Jihomoravský kraj
Příspěvky: 4793
Registrován: 23 dub 2009, 16:31
Profese: designér legálních konopných produktů
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 6558 poděkování
Dostal poděkování: 5606 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Tomas.Vymazal »

23. 9. jsem se potkal s panem Zdeňkem Majzlíkem, který je známý tím, že už roky bojuje s VZP o hrazení léčebného konopí pro jeho dceru Martinu, která má roztroušenou sklerózu, ze zdravotního pojištění. Řešili jsme možnosti spolupráce, legalizační návrh Pirátů a vyhlídky na jeho prosazení. Citoval jsem udajny problem, ze neexistuje zadna placebem kontrolovana a dvojite zaslepena studie, ktera by prokazovala, ze je konopi nejefektivnejsi lecbou na jakykoliv konkretni neduh. VZP totiz ze zakona musi proplacet to, co je prokazatelne nejefektivnejsi pro daneho pacienta. V pripade roztrousene sklerozy by mely urednikum stacit oci, protoze efekty jsou naprosto jednoznacne, ale kdyz nekdo nechce, tak hleda duvody, takze by se ta studie fakt hodila. Dohodli jsme se, že si v nejbližší době oba zkusíme sjednat schůzku s ministrem zdravotnictvi a premierem, abychom se preptali, jak postupuji nebo v cem potrebuji pomoc. Ja jsem zaroven slibil, ze se znovu sejdu s lidmi, co se v lecebnem konopi angazuji (Sadilek, Kubu, Gabrielova, Kubalek, Voboril, Otipka a dalsi) a vymyslime plan nebo plany jak z toho ven.

Prijate vyhody: Espresso a prislib nepodrazeni nohou Piratum.
Poskytnute vyhody: Prislib setkani s ministrem zdravotnictvi.

27. 9. jsem se potkal s Radkem Hlaváčkem, čechokanaďanem, který v kanadě pěstuje konopí ve velkopěstírně o několika tisících rostlinách, vyrábí z nich CBD a THC extrakty, distribuuje je v Kanadě a do Česka by je chtěl distribuovat taky. Jednal už se SÚKL, tam se dozvedel, ze se ma prihlasit do dalsiho tendru na 5KG. Na to jim řekl, že 5KG je hrozně málo a nemůže se to nikdy vyplatit (stejný závěr, ke kterému já osobně docházím se všemi ostatními lidmi z oboru => Ekloplast na konopi musi tratit, ale ceka, ze trh poroste). Na to mu rekli, ze to ma smulu teda. Proto se rozhodl, ze sem zacne vozit alespon 99.8% CBD extrakty, protoze to, co se prodava na nasem trhu, je redeno treba na 2% a jeste to casto obsahuje ruzne latky, ktere by tam byt nemely: https://kopac.cz/varovani-spotrebitele- ... h-trhu-eu/ Krom toho si nasel konkretni dotacni titul, ktery ma slouzit pro vybudovani laboratore s komercnim zamerem. Tam prisel s pripravenym zamerem na vyrobu THC extraktu a zadal tedy o tu dotaci na vybudovani laboratore. Pani mu tam pry potvrdila, ze vsechno splnuje, ale ze to neni pro nej. Kdyz se ptal vickrat dokola, vyslo najevo, ze proste nezna spravne lidi. Me osobne zadal, abych se zasadil o to, aby SAKL udeloval vice nez jednu licenci na pestovani a zpracovani konopi. Na to jsem mu rekl, ze to stejne uz podle zakona ma SAKL delat a ze to samozrejme chceme uz roky sami od sebe. S mnozstvim zatim nedokazu hnout, protoze SUKL neustale argumentuje nedostatecnou poptavkou. A nedostatecna poptavka je kvuli astronomicke cene, ktera je zase dana tim malym mnozstvim poptavaneho konopi v tendru, cimz se kruh uzavira. Ja jsem se Radka zeptal, jestli nema k dispozici placebem kontrolovane dvojite zaslepene studie o konkretnich lecebnych ucincich konopi. On mi je slibil dodat, protoze pry urcite jsou.

Prijate vyhody: Radek mě obdaroval třemi e-cigaretami a třemi nahradními zásobníky s CBD extraktem, želatinovými 0.25mg CBD nano kostičkami (u kterych mi vysvetlil, proc se vyrabeji nanocastice s CBD) a nejakou dokumentaci k tomu CBD extraktu, ktery je v tech ecigaretach a ktery sem ted zacne vozit ve velkem, protoze je legalni. Prý ať mám představu, jak moc napřed ta Kanada je oproti ČR, kde se drti konopné palice, pečou se v troubě a dávají pacientům v tobolkách k perorálnímu užití, při kterém žaludek víc než půlku účinných látek zničí. Cenu těch věcí odhaduju někde kolem 100 USD. Nejhezčí e-cigo jsem si nechal, zbytek jsem rozdal.
Poskytnuté výhody: Zaplatil jsem za něj dvě mattonky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Vymazal za příspěvky (celkem 5):
Robert.Magni, Lukas.Dubec, Frantisek.Hagara, Vojtech.Pikal, Daniela.Weissova
Tom Vymazal, podporovatel phpBB a bojovník za legalizaci heroinu
Takovej ten stav, když seš uprostřed stavu a myslíš si, že nemáš stav. -- Michal Wagner, tč. garant programového bodu Drogy
Uživatelský avatar
Zdenek.Hrib
Republikový výbor
Příspěvky: 1626
Registrován: 03 říj 2013, 09:43
Profese: konzultant
Dal poděkování: 1063 poděkování
Dostal poděkování: 3288 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Zdenek.Hrib »

V úterý 2.10. jsem se setkal s předsedou pražských STAN Petrem Hlubočkem v restauraci U Glaubiců.

- představil jsem mu naši schválenou povolební strategii
- zdůraznil jsem náš požadavek eliminace střetu zájmů - starosta MČ nemůže být podle nás v celopražské radě (aktuálně je to např. Plamínková za STAN)
- vysvětlil jsem, že vyjednávat o magistrátu budeme až v neděli odpoledne, po ustavení vyjednávacího týmu
- ujistil jsem jej, že naším cílem není být v opozici, ale chceme se podílet na řízení města, pokud ta koalice bude dávat smysl
- společensky jsme poklábosili o situaci v ostatních stranách v Praze


přijatá výhoda: zaplatil za mě oběd (čtvrt kachny a pivo)
poskytnutá výhoda: slíbil jsem, že příští oběd platím já
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Hrib za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Ondrej.Vojta
Elizabet.Kovaceva
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 67
Registrován: 12 zář 2016, 09:08
Profese: překladatelka
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 77 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Elizabet.Kovaceva »

Tento zápis ze schůzky vkládám z pověření Dany Balcarové.

Dne 25. září proběhla v kanceláři Výboru pro životní prostředí schůzka s Helenou Vorbovou a Janou Gabrielovou z NKÚ.

Přítomni za Piráty: Dana Balcarová, Daniel Hendrych

Schůzka byla iniciována ze strany NKÚ. Zástupkyně NKÚ vyjádřily zájem na vystoupení poslankyně Balcarové na úvod jednání Řídícího výboru (Steering Committee), který je mezinárodním sdružením kontrolních úřadů. Konkrétně se jedná o pracovní skupinu pro kontrolu v oblasti životního prostředí (INTOSAI WGEA). Poslankyně Balcarová byla požádána, aby její vystoupení reflektovalo práci Výboru pro životní prostředí.

Poskytnuté výhody: kafe
Přijaté výhody: možnost vystoupení na úvod jednání řídícího výboru (Steering Committee)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Elizabet.Kovaceva za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Vit.Fux, Petr.Vileta
Uživatelský avatar
Olga.Richterova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 748
Registrován: 12 čer 2009, 20:40
Profese: expertka na sociální politiku/poslankyně
Bydliště: Vršovice, Praha 10
Dal poděkování: 719 poděkování
Dostal poděkování: 2044 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Olga.Richterova »

Dnes, 5.10.2018, jsem se v poslanecké kanceláři ve Francouzské sešla s Mgr. Radkem Jiránkem, bývalým ředitelem Agentury pro sociální začleňování.
Za Piráty: Olga Richterová, Zuzana Freitas.

Zajímal mne jeho pohled na činnost agentury v době jeho vedení a na její potenciál do budoucna.
Dále jsme hovořili o problematice vyloučených lokalit, možnostech zlepšení dlouho neřešené situace a mezery nekoordinovaného přístupu. Velkým problémem stále zůstává mezirezortní (ne)komunikace a to, že dobrá praxe jednotlivých obcí se často nepřenáší jinam.

Velká příležitost: sdílení zkušeností týkajících se sociálního bydlení a související sociální práce.

Přijaté a poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Richterova za příspěvek:
Robert.Magni

Kontakt: nejlépe SMS či zpráva přes Signál nebo WhatsApp nebo Zulip. - Čtrnáctidenní osobní dopisy zde: www.olgarichterova.cz - Pirátská expertka na sociální a rodinnou politiku a trh práce.

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34662
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31613 poděkování
Dostal poděkování: 25715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Petr.Vileta »

Včera jsem po sečtení všech hlasů na Plzeň, ÚMO2- Slovany, telefonoval s dosavadním starostou obvodu za ODS panem Lumírem Aschenbrennerem, který asi bude starostou i nadále, protože ODS zde celkem s převahou zvítězila (Piráti jsou třetí). Dohodli jsme se, že se dnes 7.10.2018 osobně sejdeme a projednáme naše představy o obsazení rady, komisí a výborů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Robert.Magni

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1840
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 3012 poděkování
Dostal poděkování: 1644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Dnes tj. 7.10. kolem 9:00 jsme se v rámci povolebního vyjednávání o možné koalici v Přerově setkali se zástupci ANO 2011 v poslanecké kanceláři ing. Petra Vrány. Za SpPP já, ing. arch. Jan Horký a Mgr. Helena Netopilová, za ANO ing. Petr Vrána, ing. Petr Měřínský a ing. Hana Mazochová. Schůzku jsme iniciovali my. Bavili jsme se jen velmi obecně o možném povolebním uspořádání, mj. jsme deklarovali ochotu spolupracovat v povolební koalici. ANO chce jednat se všemi ostatními zvolenými uskupeními, jako reálná se jim jeví domluva s ODS, která ve volbách skončila s cca 15% jako druhá.
Přijaté výhody káva, voda a - nevyloučení spolupráce.
Poskytnuté výhody - nabídka spolupráce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Pikal, Robert.Magni
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Uživatelský avatar
Martin.Svadlenka
Krajský zastupitel
Příspěvky: 1840
Registrován: 20 srp 2009, 22:24
Profese: elektromechanik
Bydliště: Přerov
Dal poděkování: 3012 poděkování
Dostal poděkování: 1644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Martin.Svadlenka »

Dnes tj. 7.10. v 11:30 jsme se v rámci povolebního vyjednávání o možné koalici v Přerově setkali se zástupci ODS v COWorkingu v Přerově. Za SpPP já, ing. arch. Jan Horký a Mgr. Helena Netopilová, za ODS Michal Zácha a Igor Kraicz. Schůzku jsme iniciovali my. Bavili jsme se opět jen velmi obecně o možném povolebním uspořádání, ochotu spolupracovat v povolební koalici jsme deklarovali spíše vlažně. ODS bude mířit ke stabilní, méněpočetné koalici, přičemž se striktně nevymezuje proti nikomu kromě KSČM.
Přijaté výhody - nic.
Poskytnuté výhody - nic.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Svadlenka za příspěvek:
Robert.Magni
Boj s dezinformacemi nelze vyhrát pomocí dezinformací.
Krajský zastupitel v OLK, pěšák v operaci "Hrajeme svobodnou hudbu!" a aktivista Hnutí za pravdu o 11. září 2001.
Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2445
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jan.Novak »

Zápis schůzek po volbách 2018 – Týn nad Vltavou 7/10/18

ZA Piráty: Jan Novák, Simon Kostadinov

Volební výsledky Týn nad Vltavou: https://volby.cz/pls/kv2018/kv1111?xjaz ... 0&xvyber=0

14:00 – Schůze s Jiřím Netíkem (lídr KDU)
Očekávali jsme plný vyjednávací tým, nicméně dorazil jen lídr p. Netík, šlo tedy spíše o neoficiální první oťukávání. Hledání programových průniků, konzultace možných scénářů skládání koalice. Konzultace dalšího postupu, bude následovat druhé kolo vyjednávání, kde bude přítomen celý vyjednávací tým KDU. KDU se chce začít jako první bavit s vítězem voleb – Protejn (sdružení nezávislých kandidátů).

16:00 – Schůze s Davidem Slepičkou (lídr ČSSD), Lucií Dudkovou (ČSSD) a Jiřím Šáleným (Tejnáci)
p. Šálený spojil síly s ČSSD - vyjednávají společně. První povolební meeting, hledání programových průniků, konzultace možných scénářů skládání koalice.

17:00 – Schůze s vyjednávacím týmem ODS (Tomáš Tvrdík, Lubomír Marek, Sudová Martina)
První povolební meeting, hledání programových průniků, konzultace možných scénářů skládání koalice.

18:30 – Schůze s vyjednávacím týmem SSO (Ivo Machálek, Karel Moravec)
První povolební meeting, hledání programových průniků, konzultace možných scénářů skládání koalice.

Od nikoho jsme nepřijali žádnou výhodu, poskytli jme výhodu prezentace Pirátských ideálů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Novak za příspěvek:
Robert.Magni

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“