Návrh na rozšíření PKS

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Pardubický kraj, PKS Pardubický kraj

Uživatelský avatar
Jiri.Jansa
Člen KS Pardubický kraj
Příspěvky: 324
Registrován: 13 bře 2012, 20:48
Profese: pojistný matematik
Bydliště: Pardubice
Dal poděkování: 251 poděkování
Dostal poděkování: 338 poděkování

Re: Návrh na rozšíření PKS

Příspěvek od Jiri.Jansa »

Osobně podporuji 1 předsedu a 4 místopředsedy. Sudý počet členů PKS (=předsednictvo krajského sdružení) bych si dovedl představit, pokud by rozhodování skrz krajské fórum bylo rychlejší a zabralo třeba jen 1 den, v současné situaci mi přijde značně neoperativní. Danův návrh se mi celkem zamlouvá, ale vyjma výše uvedeného neukotvení zmíněného Andrejem by navíc nyní utvoření místních sdružení (MS) zabralo nějaký čas a předsednictvo má být převoleno v krátké době. Proto je můj návrh na 1 předsedu a 4 místopředsedy, všichni voleni KF (krajským fórem).

Jenom připomenu, že ideálem je fungování bez předsednictva čistě skrz krajské fórum, tomu opět odpovídá více než méně členů v PKS.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Jansa za příspěvky (celkem 2):
Stanislav.Dufek, Jiri.Kratky
Uživatelský avatar
Martin.Herman
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 175
Registrován: 23 lis 2017, 09:12
Profese: Seřizovač lisu ( vyučen automechanik )
Bydliště: Klácelova 5 Česká Třebová
Dal poděkování: 96 poděkování
Dostal poděkování: 102 poděkování

Re: Návrh na rozšíření PKS

Příspěvek od Martin.Herman »

Zdenek.Kubala píše: 01 říj 2018, 22:19
Osobne si myslim, ze dava smysl premyslet o MS tam, kde je vetsi koncentrace clenu, dlouhodoby plan z pocatku tohoto roku byl mit cca 4 MS, pokud se nepletu tak: PCE, Chrudim, Orlicko a Svitavsko.

akorad u nas bude problem z nazvem orlicko , preferujeme cesko trebovsko ... bohuzel je to tu takovi letity spor ono vlastne mel betj okres ceska trebova , ale jisty vysoce postaveny komunista byl z uo :)) . jinak osobne jsem spise pro variantu 3 mist. a jeden predseda , ale jelikoz se obavam patoveho hlasovani spis bych se priklonil 4 a predseda a jamozrejmne by to bylo super mit mistopredsedy napric krajem jak bylo uz vise psano .
Uživatelský avatar
Jiri.Duchacek
Republikový výbor
Příspěvky: 300
Registrován: 16 dub 2018, 22:47
Profese: IT manager,zastupitel
Bydliště: Česká Třebová
Dal poděkování: 313 poděkování
Dostal poděkování: 312 poděkování

Re: Návrh na rozšíření PKS

Příspěvek od Jiri.Duchacek »

Jsem pro 4+1 lichý počet je lepší . Se založením MS počítáme po volbách až bude víc klidu. A jak psal Marin Orlicko-trebovsko u nás nemá moc podporu. Když už máme Českotřebovskou pahorkatinu :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Duchacek za příspěvek:
Jiri.Kratky
Nikdy neříkej, že to nejde. Vždycky se najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1667
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1025 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na rozšíření PKS

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

Andrej.Ramaseuski píše: 02 říj 2018, 11:35 jediny problemek - ta vazba mistopredsedy na okres nema zadne ukotveni v nasich predpisech - mistopredsedy jsou voleny KF, nikoliv MF, takze meli bychom, zrejme, uzavrit nejakou neformalni dohodu o zastupeni okresu v predsednictvu.
Jak jsem psal v prispevku vyse tzn. gentlemanska dohoda. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenek.Kubala za příspěvek:
Andrej.Ramaseuski

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3436
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2607 poděkování
Dostal poděkování: 5037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na rozšíření PKS

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Jiri.Duchacek píše: 02 říj 2018, 18:46 Jsem pro 4+1 lichý počet je lepší . Se založením MS počítáme po volbách až bude víc klidu. A jak psal Marin Orlicko-trebovsko u nás nemá moc podporu. Když už máme Českotřebovskou pahorkatinu :-)
no, ja teda ziji na vysokomytsku :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrej.Ramaseuski za příspěvek:
Jiri.Duchacek

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Uživatelský avatar
Filip.Varecha
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 342
Registrován: 02 úno 2018, 20:10
Profese: dev lead & agile evangelist
Dal poděkování: 615 poděkování
Dostal poděkování: 394 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na rozšíření PKS

Příspěvek od Filip.Varecha »

Osobně jsem taky pro lichý počet členů předsednictva v konfiguraci 4+1.
Uživatelský avatar
Jiri.Duchacek
Republikový výbor
Příspěvky: 300
Registrován: 16 dub 2018, 22:47
Profese: IT manager,zastupitel
Bydliště: Česká Třebová
Dal poděkování: 313 poděkování
Dostal poděkování: 312 poděkování

Re: Návrh na rozšíření PKS

Příspěvek od Jiri.Duchacek »

Andrej.Ramaseuski píše: 02 říj 2018, 20:14
Jiri.Duchacek píše: 02 říj 2018, 18:46 Jsem pro 4+1 lichý počet je lepší . Se založením MS počítáme po volbách až bude víc klidu. A jak psal Marin Orlicko-trebovsko u nás nemá moc podporu. Když už máme Českotřebovskou pahorkatinu :-)
no, ja teda ziji na vysokomytsku :)
No jo ono s tím názvem je to dost o zažitém soupeření Ústí -Třebová :-) , ale jelikož jsme demokraté, tak určitě vymyslíme název vhodný pro celý region..Můžeme shromáždit různé návrhy..
Orlicko-Třebovsko je již jako sdružení obcí http://www.orlicko-trebovsko.cz/o-regionu/ tak můžeme být třebovsko-orlicko :-) , ale aby to nevadilo Karstenovi ono těch Třebových je v okolí víc :-)
Nikdy neříkej, že to nejde. Vždycky se najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
Uživatelský avatar
Andrej.Ramaseuski
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 3436
Registrován: 28 srp 2016, 20:49
Profese: programátor
Bydliště: Sedlíšťka (Radhošť)
Dal poděkování: 2607 poděkování
Dostal poděkování: 5037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na rozšíření PKS

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Jiri.Duchacek píše: 03 říj 2018, 06:46 No jo ono s tím názvem je to dost o zažitém soupeření Ústí -Třebová :-) , ale jelikož jsme demokraté, tak určitě vymyslíme název vhodný pro celý region..Můžeme shromáždit různé návrhy..
Orlicko-Třebovsko je již jako sdružení obcí http://www.orlicko-trebovsko.cz/o-regionu/ tak můžeme být třebovsko-orlicko :-) , ale aby to nevadilo Karstenovi ono těch Třebových je v okolí víc :-)
na nazvu mi vubec nezalezi. ale, vzhledem k tomu. ze v usti nikoho nemame, tak asi trebovsko vyhraje. mj, mam v planu presunut svou obec do okresu pardubice. usti je daleko :)

0x8DE5F4739D2A2F0B | Ceterum censeo Facebook esse delendam

Uživatelský avatar
Pavel.Stepanek
Personální odbor
Příspěvky: 1397
Registrován: 29 pro 2010, 13:36
Profese: živnostník
Bydliště: U Stadionu 742, Chrudim
Dal poděkování: 1164 poděkování
Dostal poděkování: 1442 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na rozšíření PKS

Příspěvek od Pavel.Stepanek »

Držme se prosím tématu - rozšíření počtu členů PKS. Místní sdružení řešme, až budou na pořadu dne :) včetně jejich názvů

V tuto chvíli registruji dva návrhy s dostatečnou podporu KF a to 3+1 a 4+1. Nelze s jistotou zařídit, aby v PKS byly zastoupeny všechny regiony, protože to nemá oporu ve stanovách. Záleží tedy koho budeme nominovat a jakou získají kandidáti podporu. Volby jsou však otevřené a přihlásit se může kdokoliv, stejně jako kdokoliv může být nominován. Za mě by bylo super mít z každého regionu v PKS člověka, ale trvat na tom určitě nebudu.

Centrální volební manažer
pavel.stepanek@pirati.cz
telefon: 770113647

Karsten.Sachs
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 381
Registrován: 03 pro 2016, 12:17
Profese: manager v kamionové dopravě
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: Návrh na rozšíření PKS

Příspěvek od Karsten.Sachs »

V čem přesně je výhoda mít více členů pks? Když budou mska, budou mít předsedy, kteří budou snad s pks komunikovat, ne?
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“