Rozvrh pirátského informačního centra PIXEL

Moderátoři: PKS Liberecky kraj, Predsedajici

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Veronika.Drapalikova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 232
Registrován: 27 říj 2013, 16:29
Profese: konzultant O2 Guru, rodičovská dovolená
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Dal poděkování: 74 poděkování
Dostal poděkování: 172 poděkování

Rozvrh pirátského informačního centra PIXEL

Příspěvek od Veronika.Drapalikova »

Přátelé, Piráti a příznivci,
už za týden budeme mít "klid" po volbách a my z Jablonce bychom rádi poprosili celé krajské sdružení o pomoc s naším informačním centrem. Je pravda, že minimálně doteď do PIXELU chodili převážně jablonečtí v návaznosti na komunální volby. Centrum je ale celokrajské, takže by nebylo fér, abysme ho vedli jen my z Jablonce i nadále. PIXEL má zařízený kalendář zde: https://calendar.google.com/calendar/em ... e%2FPrague a bylo by fajn vyplnit co nejvíce volného času, ať je naše centrum co nejvyužívanější. Centrum můžete využívat pro přednášky, besedy, cokoliv vás napadne, nebo si tu jen ve volný čas sednout a mluvit s lidmi o čemkoliv. A že návštěvníci jsou! Bohužel nás není dost schopných, aby byl alespoň přes odpoledne plně otevřený a lidé se pak chodí ptát do La kavárny vedle. :-( Děkuji moc Markovi Försterovi a Helence Vondrákové, kteří si berou na základě svých pozic pravidelné hodiny, stejně tak i Daniele za setkání a všem jabloneckým. Jak vidíte na kalendáři, je to ale i tak málo. Tak prosím i třeba jen o nápady, jak náš program vylepšit a co budeme vytvářet do budoucna. :-)

Veronika Drápalíková

Odpovědět

Zpět na „Liberecký kraj“