Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Hynek.Melichar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 300
Registrován: 24 led 2018, 11:13
Profese: odborný asistent na FF UP
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 309 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Hynek.Melichar »

Dne 18. 9. 2018 jsem se jako lídr olomoucké kandidátky Pirátů a Starostů od 20:00 sešel v doprovodu Ing. Josefa Suchánka (dvojka kandidátky, STAN) se zástupci olomoucké ČSSD pány Mgr. Filipem Žáčkem, Ing. Romanem Váňou a Bc. Miloslavem Šmídou. Schůzka proběhla na jejich žádost. Neformálně jsme se bavili o současné komunální politice v Olomouci a nacházejících volbách. Nedošlo k žádnému konkrétnímu příslibu z žádné strany. Přijaté výhody žádné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hynek.Melichar za příspěvek:
Robert.Magni
"But I tried, didn't I? Goddamnit, at least I did that." Randle P. McMurphy, One Flew Over the Cuckoo's Nest

předseda MS Olomouc
předseda zastupitelského klubu Piráti a Starostové Olomouc
člen KMČ 18 Olomouc - západ
Uživatelský avatar
Eva.Horakova
Člen KS Praha
Příspěvky: 157
Registrován: 13 zář 2016, 23:13
Profese: expředsedkyně,učitelka,zdravotní sestra
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 60 poděkování
Dostal poděkování: 315 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Eva.Horakova »

Včera jsem si na Barrandově dne 18.září povídala s Machem za Svobodní, téma politika Prahy 5. Dále pak s panem Lachnitem, Brožem a Endalem (ANO) podepsali petici u našeho petičního stánku. S hnutím Praha Sobě jsme řešili stromy a životní prostředí.
Dnes 19.září Michal Bednář kandidát za ODS na Praze 5, téma možnosti povolební spolupráce čistě na teoretické úrovni.



výhody:0
nevýhody: neumějí se představit ani podat ruku
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Horakova za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Ivo.Vlasaty
Eva ❤️
Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 775
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 888 poděkování
Dostal poděkování: 1369 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Lukas.Blazej »

Včera (19.9.2018) jsem se setkal s Ivanou Kurljukovou, pětkou kandidátky ANO na ústecký magistrát. Hlavním cílem bylo zjistit, jak funguje současné ANO a zda hrozí, že se opět rozpadne, jakmile si část členů všimne korupčního potenciálu jako v minulém volebním období. Závěr je bohužel neradostný - členové se navzájem příliš neznají a nemají zkušenosti s politikou. ANO je pro nás nadále hlavní povolební koaliční partner, ale budeme si dávat větší pozor na to, že by se mohlo během pár zasedání zastupitelstva rozpadnout.

Přijaté výhody: žádné
Poskytnuté výhody: žádné
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Blazej za příspěvek:
Robert.Magni
Tel. 778702712
Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1427
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1392 poděkování
Dostal poděkování: 1236 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Ve středu 19.9.2018 se lídr plzeňské kandidátky Pavel Bosák zúčastnil jako divák besedy na téma sociální a školská politika města. Ta se konala v Moving station od 18 do 19:30 hod. Po jejím skončení se v sále a na chodbách Pavel postupně seznámil a krátce pohovořil s několika panelisty, včetně Lucie Kantorové za ANO, Davida Šloufa za ODS a Martina Dezorta za Starosty a nezávislé, kterého již znal jako kolegu z obvodního zastupitelstva. Vedle zdvořilostních konverzací a výměny kontaktů se krátce hodnotil zejména průběh a formát diskuze, jakož i témata v ní probíraná.
Přijaté výhody: žádné
Poskytnuté výhody: žádné
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Sramek za příspěvek:
Robert.Magni

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Jaroslav.Sida
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 49
Registrován: 12 lis 2014, 10:47
Profese: právník + kavárník
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jaroslav.Sida »

Dnes jsem se jako trojka pirátské kandidátky v JBC účastnil jednání pracovního komise jabloneckého zastupitelstva se zástupci DPMLJ. jednání se týkalo kauzy DPMLJ vs DSOJ vs BusLine.
Jednání proběhlo v Liberci v sídle DPMLJ.
Přítomna byla celá řada jabloneckých i libereckých politiků např. pánové Bajtl, Vele, Levinský, Žur, Zeman, Pleticha, Šedlbauer. Bylo přítomni též zástupci představenstva DPMLJ např. pan Zděnek.
Předmětem jednání bylo řešení dopravní obslužnosti v JBC na rok 2019 v návaznosti na vypovězení smlouvy ze strany BusLine. Jednání probíhalo věcně, byl zřejmý posun v nastolené problematice. Z jednání bude zveřejněn zápis.
Během jednání jsme snědl jeden chlebíček, žádnou další výhodu jsem nepřijal.
Uživatelský avatar
Frantisek.Kopriva
Mladé Pirátstvo
Příspěvky: 2472
Registrován: 10 říj 2013, 20:37
Profese: Engagement manager
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 5501 poděkování
Dostal poděkování: 3437 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Frantisek.Kopriva »

Schůzka se zástupci Asociace FalunGong České republiky 18. 9. 2018 v Poslanecké sněmovně

Hosté:
Veronika Sunová, Jaroslava Musilová, Wang Mercura Haiyan, Milan Kajinek

Za Piráty:
Dana Balcarová, František Kopřiva, Olga Richterová, Tomáš Martínek

Schůzku iniciovali zástupci Asociace FalunGong České republiky. Seznámili nás s problematikou pronásledování stoupenců meditací a cvičení Falun Gong a černým trhem s orgány v Číně. V PSP proběhne kulatý stůl na podnět petice, kterou Asociace FalunGong České republiky doručila. Přislíbili jsme, že se tématem budeme nadále zabývat a budeme dále spolupracovat.

Zdroje: publikace
Kilgour a Matas. Bloody harvest (Krvavá sklizeň)
Ethan Gutmann - Jatka.
David Matas a Torsten Trey: State organs. Transplant abuse in China.

Přijaté výhody: nic

Poskytnuté výhody: nic

Pirátský profil |< >| Engagement manager datově-analytických projektů |< >| začínající bubeník |< >| člen RT EZO & Lidská práva |< >| Emeritní politik, věčný aktivista

Uživatelský avatar
Tomas.Guth.Jarkovsky
Republikový výbor
Příspěvky: 411
Registrován: 01 pro 2017, 11:10
Profese: dělník lidských práv
Dal poděkování: 303 poděkování
Dostal poděkování: 1363 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Tomas.Guth.Jarkovsky »

Schůzka v Gruzii s místními agenturami co tam rozvojově pomáhají.

Hosté: zástupci Člověka v tísni a České rozvojové agentury

Za Piráty: Dana Balcarová

Témata: Mluvilo se o projektech, které čr podporuje, nepodporuje a "měla" by podporovat v Gruzii.

Přijaté výhody: nic
Poskytnuté výhody: nic

+420 728 jednajednatři 966

Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12339
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5384 poděkování
Dostal poděkování: 20692 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Dnes v 7:00 jsem se sešel v Hrzánském paláci s předsedou vlády Andrejem Babišem a vládním zmocněncem pro IT Vlado Dzurillou, a to na mou žádost v návaznosti na vystoupení pana Babiše v reakci na mou písemnou interpelaci na sněmovně, kde máchal svým papírovým notýskem alias "notebookem". Řešili jsme primárně spisovou službu ve státní správě a informatiku a fungování ministerstev. Pan Babiš se divil, že na spisové služby jde 6 miliard korun ročně, zajímal se o ty firmy. Říkal Dzurillovi, ať sníží výdaje na IT, shodli jsme se s panem Babišem na tom, že by bylo lepší mít jednu organizaci, která by IT dělala a posílit insourcing. Já jsem opět apeloval na jednu spisovou službu jako mají v Německu či Rakousku. V souvislosti se schopností státu realizovat potřebné projekty jsme diskutovali služební zákon. Také jsem je informoval o našem návrhu na zavedení elektronického oběhu dokumentů k e-spisům a certifikaci spisovek, který jsem jim zaslal, a nabídl podporu pro zavádění e-governmentu v ČR. Opět jsem dostal sodu, že jsme nešli do vlády a že si to máme zkusit. Dále jsem se ptal na to, jestli Babiš podpoří návrh zákona o právu na digitální službu a on řekl, že podpoří, co mu Dzurilla řekne a ten řekl, že jo, což hodnotím pozitivně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 8):
David.Wagner, Jan.Hora, Vaclav.Fortik, Petr.Vileta, Dalibor.Zahora, Ladislav.Koubek, Jan.Mejsnar, Ivo.Vlasaty

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Lubomir.Vlcek
Příspěvky: 328
Registrován: 21 črc 2017, 11:54
Profese: Výrobní inženýr v nadnárodní společnosti
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 263 poděkování
Dostal poděkování: 289 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Lubomir.Vlcek »

18.9.2018 jsem se zúčastnil veřejné debaty pod záštitou Mladých konzervativců Šumperk, jmenovitě pořádané Michalem Slavíkem (ODS). Ústředním tématem bylo "Mladí lidé v komunální politice". Celá diskuze se nesla v příjemném duchu, zúčastnění hosté a diskutující přednesli několik zajímavých postřehů, především z vlastních zkušeností.
Přítomen byl i kandidát do Senátu, pan Josef Ťulpík (ODS)
Přijaté výhody: občerstvení - voda a malý raut
Poskytnuté výhody: nic
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lubomir.Vlcek za příspěvek:
Vojtech.Pikal
Jan.Lipavsky
Republikový výbor
Příspěvky: 1265
Registrován: 21 srp 2013, 13:33
Profese: Analytik
Dal poděkování: 1627 poděkování
Dostal poděkování: 2326 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jan.Lipavsky »

25.9.2018 jsem se na Praze 2 neformálně setkal s Janou Černochovou, ODS, předsedkyní výboru pro obranu jehož jsem členem.
Bavili jsme se obecně o práci ve výboru.

Přijaté: Útrata za večeři
Poskytnutné: nic

-----
11.7. jsem se v PSP zúčastnil neformálního obědu nového ministra obrany Lubomíra Metnara a se zástupci výboru pro obranu (předsedkyně a místopředsedové).

přijaté: ministr nás pozval oběd
poskytnuté: nic

-----
Mezi 15.7. a 18.7. jsem na pozvání amerického think thanku Atlantic Council navšívil Washington a vystoupil na jejich konferenci "Kremlin’s Interference in Elections". Přijaté: letenka a ubytování
Poskytnuté: vystoupení na panelu

Při té příležitost jsem se v USA zúčastnil následujících schůzek:
- 16.7. česká ambasáda - Hynek Kmoníček, český velvyslanec v USA
přijaté: výborná vodní dýmka a malá přednáška o historii vystavených sbírkových předmětů v rezidenci velvyslance
poskytnuté: nic

- 17.7. state department - Jonathan P. Herzon, Desk officer pro Česko a Slovensko. Dále sektání se zástupci amerického (CFIUS - The Committee on Foreign Investment in the United States) Karen M. Sutter (Senior Policy Advisor Investment Security).
přijaté/poskytnuté: nic

- 17.7. kongres, kongresman Robert Pittenger, (R-NC), se kterým jsem diskutoval otázky spojené s fungováním meziresortního výboru pro posuzování zahraničních investic (CFIUS - The Committee on Foreign Investment in the United States)
přijaté/poskytnuté: nic

-----

19.7. neformální oběd s náměstkem ministra obrany Jakubem Landovským. Obecná debata o problematice obrany
přijaté/poskytnuté: nic

-----
12.8. krátké setkání s Benjamenim L. Schmittem (European Energy Security Advisor IEEE Science and Technology Policy Fellow) z americké administravy na téma nord stream 2.
přijaté/poskytnuté: nic

-----
Od 26.8. do 2.9. pobýval v Palestině a Izraeli na pozvání Dan Church Aid (DCA). Cesta mě byla zprostředkována skrze českou evangelickou Diakonii. Program cesty přikládám. Dovolím si poznamenat, že jsem měl jsem možnost se setkat se všemi stranami konfliktu.

Přijaté: Cesta tam a zpět, program akce, ubytování a strava na místě.
Poskytnuté: nic

------
Od 4.9 do 7.9 jsem se zúčanil polského ekonomického fora v Krynici. Vystoupil jsem zde na panelu.

Přijaté: Cesta mezi Krakovem a Krynicí, ubytování a strava na místě. Letenku do Krakova jsem hradil ze svého
Poskytnuté: vystoupení na panelu ke kybernetické bezpečnosti

------
Průběžně komunikuji s dalšími politiky a zástupci NGO:
- Jana Černochová (ODS) - předsedkyně VO
- Vít Dostál (AMO)
- Jakub Janda (EH)
- Petr Lang (PSSI)
- Helena Langšádlová (TOP 09)
- John D. Nylin - Politicko ekonomický rada US embassy
- David Ondračka (TI)
- Jevhen Perebyjnis - velvyslanec Ukrajiny v ČR
- Vít Rakušan (STAN)
- František Šulc (asistent J. Černochové, odborník na obranu)
- Lubomír Zaorálek (ČSSD) - předseda ZAV
- Pavel Žáček (ODS)
Přílohy
PROGRAM - MP Delegation - August 2018 - updated (1).pdf
(125.54 KiB) Staženo 57 x
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Lipavsky za příspěvky (celkem 2):
Ladislav.Koubek, Petr.Vileta
Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“