Žádost o nezávislé vyšetření postupu

Rozhodčí komise rozhoduje ve stranických sporech, vydává předběžná opatření, rozhoduje o omezení práv člena za porušení předpisů a o jeho vyloučení, rozhoduje o platnosti právních aktů, odpovídá na předběžné otázky.

Moderátor: Komise - rozhodci

Pravidla fóra
Odpovědět
Hynek.Kliment
Místní předsednictvo
Profese: kreativec
Dal poděkování: 52 poděkování
Dostal poděkování: 72 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Žádost o nezávislé vyšetření postupu

Příspěvek od Hynek.Kliment » 14 zář 2018, 11:48

ŽÁDOST O NEZÁVISLÉ VYŠETŘENÍ POSTUPU KS OLK A RV V PŘÍPADU 62/2018
V minulých dnech jsem 3x žádal PKS Olk o vyšetření úniku informací do médií, které mě záměrně poškozovaly na cti, a následnou nápravu. Celá záležitost byla však „zametena pod koberec“.
Místo toho se rozeběhl „mostrproces“, jehož výsledkem byla moje veřejná dehonestace, ponížení, zmaření půlroční práce, demotivace a vynucené odstoupení od kandidatury v Hranicích.
Moje citlivé osobní informace visí veřejně jak na pranýři, odvolávajíce se na můj souhlas se zveřejněním a mnohé komentáře členů Pirátské strany na moji osobu jsou urážející a ponižující i v prostředí hospody, natož ve veřejném prostoru liberálně demokratické strany, zasazující se o respektování lidských práv.
Celý monstrproces, který mě velmi poškodil, byl vyprovokován relativně banální skutečností, která mohla být od samého počátku řešena civilizovaně a citlivě. Nikoho z aktérů procesu však po celou dobu nezajímaly faktické, ani moje osobní okolnosti, nýbrž celou záležitost řešili sofizmy a argumentací ad hominem, ad baculum.
Žádám proto o neodkladné vyšetření celého postupu nezávislým expertem, promptní nápravu a přiměřenou rehabilitaci. Rád bych byl o závěrech vyšetřování vhodnou formou informován.

PS: Existují ještě některé další okolnosti, které jsou prozatím pouhou nepodloženou (byť logickou) domněnkou, tudíž bych rád tyto okolnosti ventiloval diskrétněji, než moji oponenti.
...GUERRERO DE LA VIDA...

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 2296 poděkování
Dostal poděkování: 1950 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Žádost o nezávislé vyšetření postupu

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 14 zář 2018, 12:06

Doporučuji si to dát do podatelny KK. https://redmine.pirati.cz/projects/kk/issues/new
Tady již podatelny nějakou dobu nefungují.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 4):
Marek.Necada, Frantisek.Kopriva, Petr.Springinsfeld, Hynek.Kliment
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Odpovědět

Zpět na „Rozhodčí komise“