Akce v Čepici na září a rijen

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, PMS Českobudějovicko

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Zamčeno
Andrea.Protivinska
Příspěvky: 72
Registrován: 20 led 2018, 17:26
Profese: V domácnosti
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 344 poděkování
Dostal poděkování: 96 poděkování

Akce v Čepici na září a rijen

Příspěvek od Andrea.Protivinska »

Ahoj
Akce v Čepici: Zatím jen 19. nebo 20.9. diskuze o bydlení. Vše ostatní ( beseda s MP, angličtina pro děti zdarma) pouštim - nepodařilo se mi nakontaktovat lidi. Zkusím po volbách. (?)
Oslavy steho výročí založení ČR: předběžný nástrel, připomínky vítány. Týden duševního zdraví, taktéž.
1) Inspirace Živou knihou: osobnosti roku 1918 vypráví krátce něco o sobě na různých zastavenich. Kde? Venku už bude zima, ale nějak krátká naučná trasa mi proste sedí víc venku. Ale klidně i v Čepici. 🙂 Což znamená sehnat lidi a aspoň nějak byt schopni je ustrojit. Pan Piskač by byl schopny pomoci?
2) Výstava obrázků děti, chtěla jsem původně i zkusit navrhnout živou vlajku, ale to už je vysoký level. Leda byste měl někdo dostatek jednobarevnych trikotu- overalu😀- barvy státní vlajky. Pro děti: divadelní představení, říkal Míra Soldan, že by věděl ( zjistím).
3) Hudební večer - hudba z té doby.

Týdny duševního zdraví: je to mezi 10.9.-10.10. Lze požádat o propagaci akce na stránkách http://www.tdz.cz/ .Vymyslime něco? Co Petr Znoj ?Ze by koncert POTP a vybrané peníze by šly na dobrou věc? Nebo nápad číslo 2 - bubnování ( bonga by se sehnaly a lidi, co na ne umí hrát, taky, ze? Pozveme hosta na besedu? Koho?
Dále mě nic nenapadá. Ještě vlastně jedna věc: Piratsky swap, pokud stále platí, ze jej chcem udělat. Pokud ano, stačí říct, mám spolutvurkyni na to už zajištěnou. ( resp.doufam, ze je stále ochota mi pomoci). Omluvte preklepy, prosím. Dekuji za spolupráci a přeji všem hezky den. 🙂
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrea.Protivinska za příspěvek:
Josef.Spak
Počet vykřičníků je přímo úměrný vyšinutosti autora. ☺
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Českobudějovicko“