Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Olga.Richterova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 746
Registrován: 12 čer 2009, 20:40
Profese: expertka na sociální politiku/poslankyně
Bydliště: Vršovice, Praha 10
Dal poděkování: 716 poděkování
Dostal poděkování: 2044 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Olga.Richterova »

16. 8. 2018 - schůzka s L. Kantorem, senátorem a neonatologem, který pracuje na zákonu o komoře porodních asistentek (PA)

https://www.olomouckadrbna.cz/rozhovory ... ivotu.html

Moje témata k tomu:
- systém vzdělávání PA (zejména přejímání zkušeností zkušených zahraničních PA)
- nastavení podmínek výkonu profese PA tak, aby postupně rostla její samostatnost a profesní hrdost

Přijaté a poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Richterova za příspěvky (celkem 3):
Robert.Magni, Filip.Krska, Jakub.Nepejchal

Kontakt: nejlépe SMS či zpráva přes Signál nebo WhatsApp nebo Zulip. - Čtrnáctidenní osobní dopisy zde: www.olgarichterova.cz - Pirátská expertka na sociální a rodinnou politiku a trh práce.

Uživatelský avatar
Olga.Richterova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 746
Registrován: 12 čer 2009, 20:40
Profese: expertka na sociální politiku/poslankyně
Bydliště: Vršovice, Praha 10
Dal poděkování: 716 poděkování
Dostal poděkování: 2044 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Olga.Richterova »

15.8. 2018 - v poslanecké kanceláři schůzka s F. Batystou, expertem na vzdělávání seniorů a dobrovolnickou práci s nimi a členem jihočeského krajského projektového týmu Implementace politiky stárnutí na krajích.

Probírali jsme Zprávu o plnění národního akčního plánu podporujícího pozitivní stárnutí a koncept virtuální univerzity 3. věku - kterou zprostředkovává mj. Klub aktiv, kde F. Batysta působí. http://www.klubaktiv.cz/vu3v

Dohodli jsme se na další spolupráci a vyžádala jsem si strukturované CV.

F. Batysta také projevil zájem o členství v Radě vlády pro seniory a stárnutí populace - vzhledem k tomu, že se dobrovolnicky i odborně seniorům věnuje 12 let a na osobním setkání na mě působil velmi konstruktivně, předložila jsem kontakt na něj na osobním setkání paní ministryni jako nezávislého experta, který je příznivcem Pirátů.

Jiné přijaté a poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Richterova za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska

Kontakt: nejlépe SMS či zpráva přes Signál nebo WhatsApp nebo Zulip. - Čtrnáctidenní osobní dopisy zde: www.olgarichterova.cz - Pirátská expertka na sociální a rodinnou politiku a trh práce.

Uživatelský avatar
Zuzana.Klusova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 284
Registrován: 01 lis 2014, 21:31
Profese: Asistentka, PR a média
Bydliště: Petrovice u Karviné
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 625 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Zuzana.Klusova »

1. 8. 2018 - Lukáš Černohorský se sešel s prezidentem NKÚ, Ing. Miloslavem Kalou. Tématem jednání byla Piráty připravovaná novela zákona o posílení pravomocí NKÚ. Lukáš Černohorský představil pirátský návrh a prodiskutoval jej. Předal kontakt na M. Archalouse, který se podílí na paragrafovém znění legislativního návrhu.
Příjaté vs. poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Klusova za příspěvky (celkem 4):
Robert.Magni, Filip.Krska, Vit.Fux, Jan.Mejsnar
Uživatelský avatar
Hynek.Melichar
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 300
Registrován: 24 led 2018, 11:13
Profese: odborný asistent na FF UP
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 309 poděkování
Dostal poděkování: 646 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Hynek.Melichar »

22. 8. 2018 jsem se jako lídr kandidátky volební koalice Pirátů a Starostů do olomouckých komunálních voleb spolu s Ing. Josefem Suchánkem, lídrem kandidátů za STAN, sešel se zástupci hnutí TOP09 panem Dr. Alešem Jakubcem, náměstkem primátora města Olomouce a Mgr. Dominikou Kovaříkovou. Nezávazně jsme hovořili o situaci na radnici, programových cílech a případné povolební spolupráci. Přijaté výhody žádné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hynek.Melichar za příspěvky (celkem 4):
Zuzana.Klusova, Robert.Magni, Filip.Krska, Jakub.Nepejchal
"But I tried, didn't I? Goddamnit, at least I did that." Randle P. McMurphy, One Flew Over the Cuckoo's Nest

předseda MS Olomouc
předseda zastupitelského klubu Piráti a Starostové Olomouc
člen KMČ 18 Olomouc - západ
Uživatelský avatar
Milan.Minarik
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 42
Registrován: 19 dub 2018, 22:47
Profese: pracující
Dal poděkování: 143 poděkování
Dostal poděkování: 54 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Milan.Minarik »

Ve středu 15.8.2018 jsem se sešel s Jakubem Lepšem (TOP 09, místostarosta Prahy 11, radní pro oblast školství, vzdělání, sportu, volného času a kultury). Šlo o přátelské seznamovací setkání. Probírali jsme osobní věci a udělali jsme krátké shrnutí úspěchů a neúspěchů současného vedení radnice. Probírali jsme téma školství. Pan Lepš mi vysvětlil jeho postoj k vypisování výběrových řízení na ředitele základních a mateřských škol zřizovaných městskou částí. Mluvili jsme také o stavu zeleně, parků, hřišť a vodních prvků na Jižním Městě. Pan Lepš vyjádřil zájem o jeho účast na veřejném setkání MS Pirátů z Prahy 11.

Přijaté výhody žádné. Nabídnuté výhody žádné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Minarik za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Robert.Magni
Uživatelský avatar
Ondrej.Chrast
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 620
Registrován: 04 led 2018, 17:38
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 6, Bubeneč
Dal poděkování: 1160 poděkování
Dostal poděkování: 1539 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Ondrej.Chrast »

I v srpnu jsme na Praze 6 pokračovali několika setkáními v místním politickém rybníčku (moři).

Petr Pavlík
Spolu s Janou Kabelovou jsme se krátce potkali se šéfem pražské ČSSD a zároveň lídrem stejné strany na Praze 6 Petrem Pavlíkem. ČSSD je v Praze 6, dle mínění mnohých na hraně volitelnosti, nikoliv však bez šancí. Řešili jsme tradiční témata jako je kampaň a povolební situace, kde jsem zopakoval to co na skoro každé schůzce, že Piráti na Praze 6 chtějí vést pozitivní a konstruktivní kampaň, mají silné a jasné programové priority a jsou připraveni po odborné stránce převzít spoluodpovědnost za chod radnice v následujících letech. Jinak se diskuze točila spíše na celostátních tématech v obecné rovině.

Petr Prokop
Sám jsem se pak setkal s Petrem Prokopem - dvojkou na kandidátce STANu na Praze 6. Nejdřív jsem sdělil své výhrady k některým projektům a radničním krokům, na kterých se koaliční STAN podílel hlasováním - jako je např. prodej Draček, k čemuž jsme i tady už několikrát psali. Po té jsme se víceméně shodli, že programově máme jako strany blízko a jde nám v podstatě o podobné věci a že spolu jako demokratické strany chceme a musíme hovořit. Sdělil jsem, že brzy představíme své priority pro volební období a povolební strategii, kterou právě v MS diskutujeme. Opět jsem zopakoval, že Piráti na Praze 6 představují v případě zvolení silný tým, schopný převzít odpovědnost a chtějí vést konstruktivní kampaň.

Petr Hejl
Společně s Viktorem Mahrikem, Janou Kabelovou a Michalem Zacharem jsme se setkali se starostou Suchdola Petrem Hejlem a naší velmi brzy členkou a kandidátkou na MHMP Gabrielou Lněničkovou. Oba jsou kandidáti platformy SOS, která letos kandidujte s podporou Pirátů. Řešili jsme výhradně kooperaci v rámci kampaně, zapůjčení stánku, rozdávání novin apod.

Přijaté výhody, kromě informací, u všech zmíněných schůzek žádné. Poskytnuté výhody, kromě informací a našich postojů, také žádné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Chrast za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska

Předseda Krajského sdružení Praha. Zastupitel Prahy 6.
Vedoucí Resortního týmu kultura Pirátské strany.
Politický náměstek ministra kultury (01/2022 - ?).
Blog; Pirátský profil; CV
Nevíte co pod stromeček, podpořte záchranu ukrajinského kulturního dědictví www.zapojmeukrajinu.cz

Uživatelský avatar
Jaroslav.Takac
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 555
Registrován: 24 pro 2017, 14:15
Profese: Projektový manažer
Bydliště: Přílepy / Holešov
Dal poděkování: 442 poděkování
Dostal poděkování: 619 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jaroslav.Takac »

Dnes 23.8. jsem byl ve 12:30 u okresního soudu v Kroměříži, na základě debat na FB ve skupině Kroměříž, kde se psalo o korupci na úřadě v KM a zmanipulování zakázek v IT. (obžalovaný Michal Navrátil)

V případě zájmu, dodám můj zápis z jednání, který je mým pohledem na danou věc, na základě soudního jednání. Předložil jsem jej i našemu MS.

Na výzvu státního zástupce i předsedající soudkyně, jsem se měl legitimovat a přihlásit do zápisu jako člen veřejného jednání… U předsedkyně soudu jsem se představil jako člen Pirátů, na což se mě dotazovala, za jakým účelem jsem přišel, protože by mě v určitých úsecích podle GDPR, musela vykázat. Uvedl jsem, že jsem u soudu, kvůli případného příspěvku do Pirátských listů, a jsem srozuměn s GDPR, přičemž svoboda slova nesmí být potlačena.

Po soudu za mnou utíkal Ing.Pšeja, který chtěl po mě vědět, co my Piráti na jejich soudu děláme. Tak jsem mu řekl, že nás Piráty zajímá vše. Jsme transparentní, a zajímají nás veškeré kauzy. No a jelikož jsme Piráti KM, tak Kroměříž si pohlídáme ve všech směrech.

Přijaté výhody: žádné
Poskytnuté výhody: žádné
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Takac za příspěvky (celkem 6):
Robert.Magni, Dalibor.Zahora, Filip.Krska, Vit.Fux, Petr.Vileta, Jan.Mejsnar
Nic už nebude takové jako kdysi, ale všechno múže být takové, jako ještě nikdy. :)
Jan.Polak
Místní předsednictvo
Příspěvky: 240
Registrován: 20 bře 2018, 18:27
Profese: strategie a transformační leadership
Dal poděkování: 417 poděkování
Dostal poděkování: 245 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jan.Polak »

Dne 31.7. jsem se sešel se zástupci strany Nová Budoucnost Pro Jablonec ve Slunečních Lázních u přehrady.
Za Piráty jsem byl sám
Za Novou Budoucnost: Pavel Žur, Stanislav Dubský a Petr Šikola.

Schůzka byla seznamovací, sdělil jsem pánům naše základní představy o tom, jak chceme, aby město fungovalo. Co pro nás znamená otevřená radnice, participativní správa a že chceme nastavit systém/koncept správy, na který se dá navazovat i do budoucna. Taky jsem uvedl, že pro nás je důležité, aby nebyli politici obsazováni do exekutivních funkcí v městských společnostech kvůli střetu zájmů.

O tom jsme chvilku diskutovali, pánové si myslí, že v některých případech to je oprávněné a prospěšné. Konkrétní takové příklady neuvedli, zůstali jsme v obecné rovině. Pan Žur ještě zmínil některé jednotlivé body, které jsou pro ně důležité, jako je revitalizace Slunečních Lázní u přehrady, nebo to, aby nemocnice zůstala pod kontrolou města.

Dostal jsem 2 piva.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Polak za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska
Jakub.Pribyl
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 159
Registrován: 11 úno 2016, 12:37
Profese: hydrolog
Dal poděkování: 347 poděkování
Dostal poděkování: 174 poděkování

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Jakub.Pribyl »

23.8.2018 jsme byl přítomen na schůzi Zelených Ústí nad Labem, jednání bylo svižné, zelení schválili koaliční smlouvu, poreferovali o dění v jednotlivých městských obvodech.
Nikdo nikomu nic neposkytl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Pribyl za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Robert.Magni
Uživatelský avatar
Mikulas.Ferjencik
Kontrolní komise
Příspěvky: 14653
Registrován: 24 dub 2009, 00:25
Profese: lektor kroužků zábavné logiky
Bydliště: Choltice, okres Pardubice
Dal poděkování: 12026 poděkování
Dostal poděkování: 20479 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence kontaktů a schůzek

Příspěvek od Mikulas.Ferjencik »

21.8. jsem se potkal se zástupkyněmi České ženské lobby (Hana Stelzerová, Diana Gregorová) ve věci Istambulské úmluvy. Dámy mne seznámily se svým pohledem na věc (chtějí úmluvu ratifikovat). Já je pozorně vyslechl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mikulas.Ferjencik za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska

Garant pro oblast veřejných rozpočtů, mikulas.ferjencik@pirati.cz, 737 943 770

Podporuji Rekonstrukci Pirátů www.rekonstrukcepiratu.cz

Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“