MF P3 2018/3 Hlasování o důvěře Martinu Ardenovi a Margitě Brychtové

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 3

Uživatelský avatar
Jakub.Michalek
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 12338
Registrován: 22 čer 2009, 14:54
Profese: poslanec
Bydliště: Žižkov - Praha 3
Dal poděkování: 5381 poděkování
Dostal poděkování: 20691 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2018/3 Hlasování o důvěře Martinu Ardenovi a Margitě Brychtové

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Hlavnim cilem ted je, aby vsichni tahli za jeden provaz. I kdyz nejsem ve sdruzeni, prosim nezklamte me. Bydlim tedy uz 3 rok a nerad bych volil ODS nebo TOP09. Pred rokem jsme volby na trojce vyhrali, kdyz jsem byl lidr, a lidi od nas neocekavaji zabomysi valky, ale tymovou praci.

Predne prosim, aby se hlasovalo o jednotlivych castech oddelene, bude-li to nakonec treba - viz dale.

S Martinem jsme se sesli, dohodli jsme se na tom, ze k vyreseni situace a obnoveni spolecneho ducha kandidatky nejlepe prispejeme tim, ze Martin rezignuje pote, co splnil to, co bral jako svuj hlavni ukol, tj. zajistit odvolani Michala Konvicky, a Martin nadale podpori kandidatku v teto upravene podobe - toto probehne nejpozdeji do pristiho pondeli - a bude nadale soucasti tymu kandidatky.

Chtel bych rici, ze mi dost vadi osobni utoky. Treba na Janu Belecovou, ktera je udajne nova tvar, ktera nikdy nic neudelala. Jana byla spolu s manzelem Rudou aktivni na celostatni urovni a dali dohromady balicek aktivisty, kterych jsme rozeslali stovky a ktere nam hodne pomohly sirit se a uspet na vesnicich. Neni to tedy fer takto do ni kopat. Zachovejte si tedy prosim pokoru a druhe nesudme, pokud o nich nic nevime. Diky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 8):
Petr.Daubner, Stepan.Strebl, Jan.Bartko, Jana.Belecova, Nikol.Marhounova, Ondrej.Kalis, Iveta.Pospisilova, Ivo.Vlasaty

Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů a vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Nenič mě, sloužím všem. :)

Uživatelský avatar
TomasMikus
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 594
Registrován: 15 úno 2017, 16:10
Profese: biolog
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 241 poděkování
Dostal poděkování: 372 poděkování

Re: MF P3 2018/3 Hlasování o důvěře Martinu Ardenovi a Margitě Brychtové

Příspěvek od TomasMikus »

Myslím že by byla škoda kdyby to dopadlo tak že se na Praze 3 nakonec Piráti nedohodnou souhlasím v tomto s Šumákem naštveme tím voliče. Každý by si měl sáhnout do svědomí, někteří mohli být aktivnější a jiní zase upřímnější. Pro vedení pirátů bych měl ale krátkou poznámku, Kdyby bylo přijímání nových členů důkladnější a pečlivěji zvážené, nemuselo k této situaci vůbec dojít. Přijímat nové členy o překot, aby jedni získali vrch nad druhými v regionech by se nemělo opakovat. A ještě jedna věc Piráti by měli podle mého názoru aktivně oslovovat osobnosti jak v regionech tak na celostátní úrovni, které v minulosti prokázali rovnou páteř a snažit se je získat jako své kandidáty. Když budete pasivně čekat kdo za vámi sám přijde pak se také nemusíte dočkat kvalitních kandidátů do zastupitelstev či celostátních funkcí. Příkladem mohou být někteří bývalí kandidáti/tky na presidenta a nebo politici/čky kteří aktivně bojují s korupcí na vlastní pěst.
Tito uživatelé poděkovali autorovi TomasMikus za příspěvky (celkem 2):
Martin.Arden, Iveta.Pospisilova
Martin.Sumerauer
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 84
Registrován: 01 čer 2017, 20:58
Profese: skladník
Bydliště: slezská 128,praha 3
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: MF P3 2018/3 Hlasování o důvěře Martinu Ardenovi a Margitě Brychtové

Příspěvek od Martin.Sumerauer »

já mám ještě jednu poznámku.byl jsem přítomen,když měl martin arden telefonát,kdy chtěl dobrovolně odstoupit,aby nepřekážel některým lidem v předvolební kampani.byl přemluven,at chvíli vydrží.nemyslím si,že by martin arden chtěl být lídrem za každou cenu.hodnocení martina choura na mě působí jako naprosto tendenční článek,který napsal aby vyhověl určité části lidí.píše o martinovi jako o člověku,který je příčinou všeho zla,a přitom ho vůbec nezná.můžu se zeptat,proč martin chour celou dobu mlčel a nepromluvil si s martinem osobně?absolutně se mi nelíbí podlé a hnusné výpady tohoto typu,a to nejen vůči martinovi nebo margitě,ale třeba i vůči janě belecové.místo abychom se stmelili,a navzájem se podporovali a získávali voliče na svou stranu,vedeme tu nechutnou žabomyší válku,plnou osobních invektiv.a nejhorší je na tom,že se vedou většinou s absolutní neznalosti osoby ,o které dotyčný píše.martin arden pravděpodobně jako lídr skonší,tím pádem bude lídr štěpán štrébl?bude tedy potřeba vyrobit nové letáky na pivo s piráty,s tváří nového lídra,a stáhnout je i z hospod,ve kterých letáky visí,z facebookových stránek atd.leták s podobiznou martina je už mezi lidma,tak co s tím?proto tvrdím,že odvolávat lídra,at je ve vašich očích jakýkoli,je v této části už rozjeté kampaně čistý nerozum.je taky potřeba nadále udržovat kontakty na senátora michálka,který přislíbil svou účast na naší kampani,a domlouval se s martinem,a který má zájem angažovat se v kauze parukářka.je třeba,abychom byli vidět v ulicích prahy 3,a to i s martinem,kterého už místní znají a začínal si získávat jejich důvěru.já osobně jsem mu přivedl něškolik zájemců o pirátskou stranu,kteří chtějí spolupracovat.řtakže chovejme se v první řadě jako profesionální tým,který chce pomoci praze 3 proti dnešnímu bordelu na radnici.howg
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Sumerauer za příspěvek:
TomasMikus
Uživatelský avatar
Jan.Bartko
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 372
Registrován: 24 kvě 2018, 16:08
Profese: radní městské části
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 293 poděkování
Dostal poděkování: 404 poděkování

Re: MF P3 2018/3 Hlasování o důvěře Martinu Ardenovi a Margitě Brychtové

Příspěvek od Jan.Bartko »

Přijde mi lepší zařídit znovu tisk letáků a mít o 20 procent víc práce, ale vyslechnout podnět většiny členů MS, než opak. A samozřejmě budu rád, když se bude Martin dále podílet na aktivitách MS a dělat dál ty věci, které umí perfektně - aktivizovat lidí venku, ale ne jako leader a politik, když sám říkal, že jim být nechtěl a chtěl odstoupit...

Naše MS hlavně není nijak nefunkční nebo v rozkladu, normálně fungujeme, akce na místní úrovni pořádáme, všichni se spolu bavíme a já věřím, že to tak bude dále pokračovat:)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Bartko za příspěvek:
Ivo.Vlasaty
“Triviality is evil - triviality, that is, in the form of consciousness and mind that adapts itself to the world as it is, that obeys the principle of inertia. And this principle of inertia truly is what is radically evil.”
― Theodor W. Adorno
Uživatelský avatar
Filip.Smoljak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 270
Registrován: 10 dub 2018, 20:19
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 273 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2018/3 Hlasování o důvěře Martinu Ardenovi a Margitě Brychtové

Příspěvek od Filip.Smoljak »

Ahoj Jakube, souhlasím s tím, co píšeš. Osobní útoky jsou v této rozpravě ale jediné, a to v návrhu Jany Belecové, která útočí na Martina.

Jak se jako právník díváš na oněch 10 identifikovaných lží, o kteých píšu a ke kterým se Jana dosud nevyjádřila. Na základě jejího difamačního textu má Martin rezignovat? To by bylo podle mě jaksi dost nefér a vypadalo by to tak, že se Štěpán Štrébl stal lídrem nikoliv v primárkách, jak je běžné v demokracii, ale s pomocí pomluv vůči oponentovi...

Jinak je pravda že ztráta důvěry tu je, to je zjevné. Také tvrzení, že Jana nic dobrého neudělala také není fér (to já třeba vůbec netvrdím). Ale její pomluvy nelze přejít jen tak.

Co si o tom myslíš?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Smoljak za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Martin.Sumerauer
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 84
Registrován: 01 čer 2017, 20:58
Profese: skladník
Bydliště: slezská 128,praha 3
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: MF P3 2018/3 Hlasování o důvěře Martinu Ardenovi a Margitě Brychtové

Příspěvek od Martin.Sumerauer »

mě by ještě zajímalo,jestli jste všichni kdo je pro odvolání martina z kandidátky obeznámeni s tím,že budeme mít kandidátku o jednoho člověka menší a tudíž nám budou odečteny 3% hlasů v celkovém součtu.čili to poškodí celou naši kandidátku.jste s tím všichni obeznámeni?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Sumerauer za příspěvek:
TomasMikus
Uživatelský avatar
Filip.Smoljak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 270
Registrován: 10 dub 2018, 20:19
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 273 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2018/3 Hlasování o důvěře Martinu Ardenovi a Margitě Brychtové

Příspěvek od Filip.Smoljak »

Martin.Sumerauer píše: 12 srp 2018, 21:38 mě by ještě zajímalo,jestli jste všichni kdo je pro odvolání martina z kandidátky obeznámeni s tím,že budeme mít kandidátku o jednoho člověka menší a tudíž nám budou odečteny 3% hlasů v celkovém součtu.čili to poškodí celou naši kandidátku.jste s tím všichni obeznámeni?
Takže v případě odvolání obou dvou, tedy i Margity (u ní nejsou k odvolání prakticky vůbec žádné důvody), to bude 6 % minus?!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Smoljak za příspěvek:
TomasMikus
Uživatelský avatar
Pavel.Kralicek
Člen KS Praha
Příspěvky: 103
Registrován: 26 úno 2017, 22:12
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 68 poděkování
Dostal poděkování: 118 poděkování

Re: MF P3 2018/3 Hlasování o důvěře Martinu Ardenovi a Margitě Brychtové

Příspěvek od Pavel.Kralicek »

Jen podotýkám, že to jsou 3 procenta, nikoli procentní body. Pokud bychom dostali 15 % ve volbách, tak je to mínus 0,45 %.
Uživatelský avatar
Filip.Smoljak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 270
Registrován: 10 dub 2018, 20:19
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 273 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2018/3 Hlasování o důvěře Martinu Ardenovi a Margitě Brychtové

Příspěvek od Filip.Smoljak »

Pavel.Kralicek píše: 12 srp 2018, 23:23 Jen podotýkám, že to jsou 3 procenta, nikoli procentní body. Pokud bychom dostali 15 % ve volbách, tak je to mínus 0,45 %.
Jenom?! Tak to je v poho, to bychom klidně mohli odvolat ještě pár lidí... 😀
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Smoljak za příspěvek:
TomasMikus
Uživatelský avatar
Filip.Smoljak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 270
Registrován: 10 dub 2018, 20:19
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 273 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2018/3 Hlasování o důvěře Martinu Ardenovi a Margitě Brychtové

Příspěvek od Filip.Smoljak »

Vážení diskutující, vzhledem k ohlášené rezignaci Martina Ardena na roli lídra kandidátky na Praze 3, navrhuji přijmout toto pozměněné usnesení:

Místní fórum Praha 3
bere na vědomí rezignaci Martina Ardena z kandidátní listiny do zastupitelstva MČ Praha 3
zamítá návrh na odvolání Margity Brychtové z kandidátní listiny do zastupitelstva MČ Praha 3
vyzývá Janu Belecovou k omluvě Martinu Ardenovi za nepravdivá nařčení, která ve svém návrhu uvedla
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Smoljak za příspěvek:
Margita.Brychtova
Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 3“