Jakub Šperk, zájemce o členství

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Adam.Komenda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 132
Registrován: 06 zář 2017, 15:39
Profese: Student práv
Dal poděkování: 178 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Jakub Šperk, zájemce o členství

Příspěvek od Adam.Komenda »

Dobrý den,

jsem Jakub Šperk, 25, z Ústí nad Labem. Jsem člověk výbušné povahy, ale hodně inteligentní. Nedokončil jsem vysokou školu, protože jsem nechtěl pracovat někde na základě papíru a podporovat společnost, která se mi hnusí (ta dnešní). Přemýšlel jsem tedy, že bych se mohl přidat k politické straně a z aktuálních stran jsou lákaví pouze Piráti a TOP09. Raději bych se přidal k Pirátům, protože jsou mladší a energetičtější, zatímco TOP 09 mi přijde sice zodpovědná, ale nedostatečně "radikální".

Mojí předností je shromažďovat informace, analyzovat je a následně vyvodit závěry. Umím plynně anglicky (i když asi s příšerným akcentem) a mám zkušenosti s trhy.

V minulosti jsem psal články pro litoměřický hokej, překládal titulky k seriálům z angličtiny do češtiny, psal čláinky v angličtině pro Gaming4Good z počítačové hry Gwent, profesionální hraní Hearthstonu a Gwentu a obchodování na trzích.

Nemám příliš představu o vnitřním chodu politických stran, tudíž pokud si myslíte, že bych byl dobrý přídavek, tak mi prosím napiště co a jak.

Přeji hezký zbytek dne, J. Šperk
Uživatelský avatar
Maria.Vasickova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2453
Registrován: 01 úno 2010, 21:56
Bydliště: Jižní Morava
Dal poděkování: 1772 poděkování
Dostal poděkování: 1652 poděkování

Re: Jakub Šperk, zájemce o členství

Příspěvek od Maria.Vasickova »

Mohu se zeptat, v čem spočívá radikálnějskost Pirátů z tvého pohledu?

Štěstí spočívá ve svobodě a svoboda v odvaze.

Periklés
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“