13/2018 Zasedání MF 23. 9. 2018

Moderátoři: PKS Ustecky kraj, PMS Usti nad Labem

Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Republikový výbor
Příspěvky: 598
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Profese: Asistent v advokátní kanceláři
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 620 poděkování
Dostal poděkování: 874 poděkování

13/2018 Zasedání MF 23. 9. 2018

Příspěvek od Lukas.Blazej » 01 srp 2018, 10:09

Svolávám zasedání místního fóra na neděli 23. 9. 2018. Setkáme se v 18:00 v SuPiCe (Pařížská 1290/5, mapa).
Body k projednání můžete navrhovat zde, žádné hlasování na schůzi zatím není plánováno. Probírat budeme zejména volby a využití SuPiCe.

OFFTOPICVzhledem k tomu, že nám AO ještě nepřidělilo zkratku, nelze splnit povinnost vyplývající z vyhlášky AO o spisových značkách. Z tohoto důvodu je spisová značka tvořena pouze číslem a rokem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Blazej za příspěvek:
Jakub.Pribyl
Tel. 778702712

Vojtech.Karban
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 142
Registrován: 04 zář 2013, 09:43
Profese: OSVČ - Czechseedbank.eu
Bydliště: Mánesova 36, Ústí nad Labem
Dal poděkování: 121 poděkování
Dostal poděkování: 92 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 13/2018 Zasedání MF 23. 9. 2018

Příspěvek od Vojtech.Karban » 10 zář 2018, 21:41

Navrhuji k projednání tyto body:
1. Zástupce MS v krajském mediálním odboru
2. Školení zastupitelů v Praze
3. Možný dar Františkovi Kindlovi na kampaň
4. Propagační letáky od Františka Kindla

5. Zopakujeme na pivo s Piráty v UnL ?
6. Provozní řád SUPICE, návštěvní kniha, nová pravidla pro držení a sdílení klíčů

Uživatelský avatar
Lukas.Blazej
Republikový výbor
Příspěvky: 598
Registrován: 24 lis 2010, 18:04
Profese: Asistent v advokátní kanceláři
Bydliště: Ústí nad Labem - centrum
Dal poděkování: 620 poděkování
Dostal poděkování: 874 poděkování

Re: 13/2018 Zasedání MF 23. 9. 2018

Příspěvek od Lukas.Blazej » 24 zář 2018, 15:54

Přítomní členové MS: Vojtěch Karban, Lukáš Blažej, Ludmila Beutelová, Jakub Přibyl, Tomáš Macháček, Jan Kotas.
Přítomní hosté: Jiří Baudis, Jan Mareš, František Kindl

Program byl jednomyslně schválen v této podobě:
1) Propagační letáky Františka Kindla
2) Facebooková propagace
3) Dar (vnitřní převod) MS Děčín
4) Dar Františkovi Kindlovi na kampaň
5) Zástupce MS v krajském MO
6) Debata v Hraničáři
7) Školení zastupitelů v Praze
8) Zopakujeme Na pivo s Piráty?
9) Provozní řád SuPiCe, návštěvní kniha, držení klíčů
10) Výlep Pirátů
11) Fabiána Bytyqi
12) Mnichov
13) Různé

1) Propagační letáky Františka Kindla
František Kindl nabídl MS Piráti Ústí nad Labem možnost odkoupit propagační „skládačky“ se základními informacemi o Pirátech. Do budoucna byly vyjádřeny návrhy na změnu obsahu, především ve vztahu k možnosti zapojení nováčků (kontakty na předsedy místních sdružení, webové a facebookové stránky, koordinátoři apod.). Po diskusi bylo jednomyslně přijato následující usnesení: Místní fórum schvaluje nákup 500 propagačních letáků od Františka Kindla za částku 1,8 Kč/kus.

2) Facebooková prezentace
Lukáš Blažej informoval o dosavadních výsledcích propagace příspěvků na Facebooku, která je efektivitou srovnatelná s Pirátskými listy. Zároveň byly představeny příspěvky, jejichž propagace je do voleb plánována. Nikdo neměl námitky proti tomu, aby propagace na Facebooku pokračovala.

3) Dar (vnitřní převod) MS Děčín
Lukáš Blažej představil žádost Martina Strnada, hospodáře MS Děčín, o interní převod ve výši 5 000 Kč. Lukáš Blažej informoval o dosavadních výdajích v děčínské kampani a představil propagační materiály, které MS Děčín plánuje do konce kampaně pořídit. Ludmila Beutelová vyjádřila nesouhlas s proběhlou platbou Kohout Plaší Smrt ve výši 5 000 Kč v rámci kampaně MS Děčín, neboť František Navrkal ví, že se s nimi zná a mohli hrát zadarmo. Rozpočtová položka MS Děčín pro komunální kampaň by byla přečerpána, tudíž i po vnitřním převodu bude část kampaně placena děčínskými kandidáty ze soukromých prostředků. Bylo jednomyslně přijato následující usnesení: Místní fórum schvaluje vnitřní převod částky 5000 Kč z rozpočtové položky 221001150 Komunální kampaň Ústí nad Labem do rozpočtové položky 221004150 Komunální kampaň Děčín.

4) Dar Františkovi Kindlovi na kampaň
František Kindl představil požadavek na dar ve výši 2500 Kč z prostředků pro komunální kampaň v Ústí. Po diskusi svůj návrh pozměnil tak, že by místo daru ve výši 2500 Kč mělo MS Piráti Ústí nad Labem odebrat celkem 1000 kusů propagačních letáků. Následně bylo jednomyslně schváleno usnesení: Místní fórum revokuje své usnesení v 2. bodě schůze a namísto něj schvaluje nákup 1000 propagačních letáků od Františka Kindla za částku 1,8 Kč/kus.

5) Zástupce MS v krajském MO
Jako zástupce místního sdružení v krajském mediálním odboru byla navržena Ludmila Beutelová, která s návrhem souhlasila. Nikdo jiný se do volby nepřihlásil. Ludmila Beutelová byla zvolena v prvním kole (5 pro, 1 se zdržel).

6) Debata v Hraničáři
Jakub Přibyl informoval o chystané studentské debatě v Hraničáři, které by se měl účastnit Tomáš Vandas za stranu Čisté Ústí. Z diskuse vyplynulo, že pokud bychom debatu kvůli jeho účasti bojkotovali, mělo by to horší následky, než když se jí zúčastníme. Zároveň byli všichni vyzváni k účasti na cvičné debatě, kde budeme Karolině Žákovské pokládat otázky, které by se mohly v debatě objevit.

7) Školení zastupitelů v Praze
Vojtěch Karban informoval o termínu školení pro budoucí zastupitele v Praze. Ukázalo se, že většina členů MS nemůže z pracovních důvodů do Prahy, školení se zúčastní jen Vojtěch Karban, Lukáš Blažej a Jan Kotas, ostatní budou spoléhat na existenci záznamu či přenos zkušeností od účastníků.

8) Zopakujeme Na pivo s Piráty?
Vojtěch Karban navrhl zopakovat akci Na pivo s Piráty. Jako jediný vhodný termín byla vybrána středa 26. 9. od 18:00 v Pivotéce. Vzhledem ke krátkému času na šíření akce bude vytvořena událost na Facebooku a zaplacena její propagace.

9) Provozní řád SuPiCe, návštěvní kniha, držení klíčů
Vojtěch Karban informoval o přijímaném provozním řádu a doporučil všem členům MS jeho přečtení. Po přijetí provozního řádu bude v SuPiCe umístěna návštěvní kniha, do které se bude zapisovat každé otevření. Jakékoliv půjčování klíčů bude nutné nahlásit osobám dle provozního řádu. V SuPiCe bude umístěn trezor s klíči od schránek a dalších prostor.

10) Výlep Pirátů
Ludmila Beutelová upozornila na neproporční zastoupení Pirátů na billboardech a deskách umístěných na sloupech trolejového vedení. Po dlouhé diskusi bylo navrženo svolat jednání volebního štábu, což zajistí Jakub Přibyl.

11) Fabiána Bytyqi
Jan Mareš navrhl pogratulovat Fabiáně Bytyqi k výhře v boxu. Vzhledem k tomu, že Fabiána je kandidátkou UFO a kritizovali jsme přidělení prostředků na její zápas, byl vůči gratulaci vyjádřen nesouhlas.

12) Mnichov
Jan Mareš navrhl připomenout památku ústeckého politika, který byl ve funkci v době postoupení Sudet a málem přišel o život. Jeho pamětní deska je v prostorách Magistrátu. Na připomínce nepanovala shoda, tudíž žádná akce schválena nebyla.

13) Různé
V rámci bodu Různé nebylo navrženo žádné téma, schůze tedy byla ukončena ve 21 hod.
Tel. 778702712

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Ústí nad Labem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host