Margarita Fotopulu

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Moravskoslezský kraj, KoKS Moravskoslezský kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
MargaritaF
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 10 čer 2018, 21:20
Profese: studentka VŠ
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Margarita Fotopulu

Příspěvek od MargaritaF »

Ahoj Piráti!
Jmenuji se Margarita Fotopulu, mám 21 let a celý život žiji v Ostravě. Vystudovala jsem střední průmyslovou školu chemickou, obor Přírodovědné lyceum. Nyní studuji na Ostravské univerzitě Český jazyk a literaturu. Jsem vášnivá čtenářka (zejména české literatury 19. století) a věnuji se také vlastní tvorbě. Píšu básně a občas také povídky. Před několika lety jsem vydala dvě básnické sbírky. První v roce 2012, druhou v roce 2015. V roce 2017 jsem vyhrála literární soutěž Tachovská reneta. Mimo jiné ve svém volném čase ráda moderuji (zatím jen akce pro kamarády v různých spolcích. Doufám však,že se časem dopracuji i mezi širší veřejnost). Účastním se různých charitativních akcí, podporuji UNICEF a Zdravotního klauna. Sama dobře vím, jaké to je, když člověk potřebuje pomoct - od narození jsem totiž na vozíku.

Co se týče politických stran, zprvu jsem se názorově přikláněla ke Straně Zelených, poslední rok si však můj volební hlas získala strana Pirátů. Už dlouho se zajímám o enviroment a ochranu životního prostředí a snažím se dělat vše proto, aby to šlo ještě zlepšit. Ráda bych v tomto snažení pokračovala a pomáhala tak i straně Pirátů. S radostí s nimi popluji v jedné lodi na širém moři. :) Dále mě oslovili především svou kampaní do Parlamentních voleb. Podporou svobodné tvorby, transparentností a eGovernmentem.

Od května 2018 se v rámci svých možností zapojuji do aktivit a schůzí s Jiho Piráty a Porubskými Piráty. Potkala jsem zde spoustu inspirativních a zajímavých lidí.
Děkuji za Váš čas a těším se na další spolupráci s Vámi.

Margarita Fotopulu
Tito uživatelé poděkovali autorovi MargaritaF za příspěvky (celkem 7):
Veronika.Murzynova, Sandra.Lamichova, Jakub.Dedek, Michal.Gill, Rostislav.Matuska, Pavel.Korizek, Petr.Kopecny
Uživatelský avatar
Jakub.Dedek
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1650
Registrován: 05 led 2017, 10:46
Profese: Student matematiky
Dal poděkování: 2666 poděkování
Dostal poděkování: 2319 poděkování

Re: Margarita Fotopulu

Příspěvek od Jakub.Dedek »

Díky za představení,

obvykle zde přidám odkaz na skupinu, ale ty už tam jsi. :-)
Jsem rád, že chceš jet s námi na jedné lodi a těším se na spolupráci!

Jinak příští středu máme v 8 večer školení v Opici, tak tě tam rádi uvidíme. Dozvíš se, jak to funguje vevnitř. ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Dedek za příspěvky (celkem 2):
MargaritaF, V__

První zásadou je, že nesmíte klamat sami sebe, a že vy jste ten nejsnazší člověk, kterého lze oklamat.

Richard P. Feynman

Uživatelský avatar
Zuzana.Klusova
Krajský zastupitel
Příspěvky: 284
Registrován: 01 lis 2014, 21:31
Profese: Asistentka, PR a média
Bydliště: Petrovice u Karviné
Dal poděkování: 127 poděkování
Dostal poděkování: 625 poděkování

Re: Margarita Fotopulu

Příspěvek od Zuzana.Klusova »

Ahoj Margarito, už ses potkala s ostravskými Piráty? Tvoje představení na mě udělalo super dojem, tak doufám za krajské předsednictvo, že se nalodíš:-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zuzana.Klusova za příspěvek:
MargaritaF
Uživatelský avatar
Veronika.Murzynova
Zahraniční odbor
Příspěvky: 689
Registrován: 02 lis 2017, 14:59
Profese: Expertka na energetickou transformaci
Bydliště: Lesní 800, 73514 Orlová - Lutyně
Dal poděkování: 1325 poděkování
Dostal poděkování: 1335 poděkování

Re: Margarita Fotopulu

Příspěvek od Veronika.Murzynova »

Jo, Maggie se účastní schlzek Jihu a Poruby a jsme moc rádi, že ji máme :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Veronika.Murzynova za příspěvek:
MargaritaF

Místopředsedkyně evropského Pirátstva.
Eurofederalistka. Podporuji myšlenky.
"What doesn't kill you, only makes you.... stranger."

MargaritaF
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 10 čer 2018, 21:20
Profese: studentka VŠ
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Margarita Fotopulu

Příspěvek od MargaritaF »

Zuzana.Klusova píše: 30 čer 2018, 11:09 Ahoj Margarito, už ses potkala s ostravskými Piráty? Tvoje představení na mě udělalo super dojem, tak doufám za krajské předsednictvo, že se nalodíš:-)
Ahoj, ano. Snažím se být aktivní a účastnit se co nejvíce akcí. Děkuji moc, jsem ráda, že se Ti líbilo a ještě víc si cením toho, že máš super dojem. Opravdu díky :) Děkuju, budu dělat všechno proto, aby se to podařilo. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi MargaritaF za příspěvek:
V__
MargaritaF
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 10 čer 2018, 21:20
Profese: studentka VŠ
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Margarita Fotopulu

Příspěvek od MargaritaF »

Veronika.Murzynova píše: 02 črc 2018, 08:36 Jo, Maggie se účastní schlzek Jihu a Poruby a jsme moc rádi, že ji máme :)
Děkuji Verčo. :) To je moc milé. Myslím, že hlavně já jsem ráda, že Vás mám :D
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Moravskoslezský kraj“