3/2018 Primární volby obvod Střekov

Moderátoři: PKS Ustecky kraj, PMS Usti nad Labem, PMS Kadan

Zamčeno
Lukas.Blazej
Republikový výbor
Profese: Student
Dal poděkování: 438 poděkování
Dostal poděkování: 660 poděkování

3/2018 Primární volby obvod Střekov

Příspěvek od Lukas.Blazej » 21 bře 2018, 07:33

Na základě § 20a odst. 2 písm. a) volebního řádu zahajuji primární volby pro obvod Ústí nad Labem - Střekov. První skupinou hlasování primárních voleb je volba lídra.

Kandidáty lze navrhovat do 28. 3. 2018 9:00, kandidatura probíhá přihlášením. Návrhem postupu lze tuto lhůtu prodloužit. Pokud se nepřihlásí žádný kandidát, bude prodloužena automaticky.
Od konce doby pro navrhování do 30. 3. 2018 9:00 proběhne doba na rozmyšlenou. Rozhodující hlasování se bude konat na internetu od 30. 3. 2018 9:00 do 3. 4. 2018 9:30. Mezi jednotlivá kola hlasování se tato doba rozloží rovným dílem. Návrhem postupu lze hlasování s ohledem na státní svátky prodloužit či přesunout.

Jednat a hlasovat budeme na internetu.

Kandidáti v komunálních volbách jsou ke dni podání kandidátní listiny povinni:
a) podepsat čestné prohlášení, které obsahuje náležitosti podle volebního zákona a souhlas kandidáta s demokratickým minimem, kodexem pro danou veřejnou funkci, pokud byl vydán a programem pro dané volby, a
b) vystavit ve vyhrazené části webu strany svou prezentaci s fotografií, životopisem, případně osobními prioritami ve stanoveném formátu; prezentaci kandidáta může s jeho souhlasem vystavit i jiný člen nebo registrovaný příznivec, a
c) nekandidovat souběžně do více funkcí, jejichž neslučitelnost stanoví zákon nebo program strany,
v opačném případě se k jejich volbě nepřihlíží.

Splnění podmínky b) doložte před zahájením hlasování formou odkazu. Podmínka a) bude splněna dodatečně.

S volbou čelních kandidátů budeme pokračovat ve chvíli, kdy bude zřejmé, kolik míst kandidátní listiny máme obsadit.

OFFTOPICVzhledem k tomu, že nám AO ještě nepřidělilo zkratku, nelze splnit povinnost vyplývající z vyhlášky AO o spisových značkách. Z tohoto důvodu je spisová značka tvořena pouze číslem a rokem.
Tel. 778702712

Vojtech.Karban
Krajské předsednictvo
Profese: OSVČ - Czechseedbank.eu
Dal poděkování: 93 poděkování
Dostal poděkování: 62 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 3/2018 Primární volby obvod Střekov

Příspěvek od Vojtech.Karban » 26 bře 2018, 14:33

Hlásím se na pozici leadera Střekovské pirátské kandidátky.

Něco málo o mě:
Je mi 39 let, narodil jsem se a celý život mám trvalou adresu v Ústí nad Labem na Střekově, jsem tedy rodilý a kovaný střekovák. Základní školu jsem také absolvoval na Střekově a to u Karla IV v rámci matematické třídy. Mám ukončené střední vzdělání s maturitou v oblasti podnikání a managementu. 5 let jsem zároveň studoval Univerzitu Hradec Králové, obor Informační management, díky své mladické nerozvážnosti a počátku mého podnikání jsem však studia neukončil.
Moje pracovní kariéra začala jako asistent u Renault Truck, kde jsem pracoval cca. dva roky. Poté jsem nastoupil do GE Money Bank jako osobní bankéř, po roce následně jako oblastní hypotékář pro UnL, Litoměřice, Lovosice, Štětí.
Následně jsem další dva roky pracoval v segmentu prodeje u kamaráda v obchodě. Poté jsem se navrátil k realitní činnnosti, již ale jako makléř a cca. dva roky jsem fungoval pro nadnárodní realitní síť RE/MAX. Nyní již cca. 8 let provozuji kamenný a internetový obchod zaměřený na prodej semen všeho druhu a potravinových doplňků.
Jako občan jsem aktivní v o.s. Váš Střekov, kde již několik let, zatím úspěšně, bojujeme s výstavbou obchodního centra zde na Střekově. Dále se pohybuji jako aktivista v oblasti léčebného konopí, spolupracuji s Českou Zemědělskou univerzitou a dalšími vědeckými pracovišti.

Problematiku Střekova mám možnost sledovat celou dobu co zde žiji. Jako hlavní problémy této čtvrti v současnosti vidím:
1. Komunikaci úřad vs úředníci vs občané
2. Parkování
3. Doprava a stav místních komunikací
4. Sociální bydlení a podnikání s ním - nadměrná kumulace sociálních podnikatelů, díky nízkým cenám nemovitostí
5. Školství a volnočasové aktivity
6. Zápach ze Setuzy

Vzhledem k mojí dlouholeté občanské aktivitě jsem v kontaktu jak s místními úřady a organizacemi tak i s místními občany a aktivisty. Jak můj život, tak i mé podnikání je spjato s touto krásnou a starou čtvrtí a proto bych se i nadále rád podílel na jejím zvelebení, ale již na oficiální úrovni.
Co mohu nabídnout ? Svůj čas, vyjednávací a organizační schopnosti a spoustu dobré nálady....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Karban za příspěvek:
Jakub.Pribyl

Lukas.Blazej
Republikový výbor

Příspěvek od Lukas.Blazej » 01 dub 2018, 10:38

Ze sedmi oprávněných voličů se hlasování zúčastnilo pět, všichni z nich hlasovali pro Vojtěcha, který tak byl zvolen lídrem v prvním kole.
https://helios.pirati.cz/helios/electio ... 10005/view

Primární volby budou pokračovat po uzavření smlouvy o volební spolupráci.
Tel. 778702712

Lukas.Blazej
Republikový výbor

Příspěvek od Lukas.Blazej » 24 čer 2018, 10:45

Do dnešního dne nebyla schválena koaliční smlouva, dle harmonogramu bychom ovšem měli do 10. 7. 2018 předložit kandidátní listiny do podatelny RV. Z tohoto důvodu budou primární volby pokračovat, jako kdybychom kandidovali samostatně. V případě uzavření koaliční smlouvy budou místa náležící Pirátům obsazena kandidáty ve zvoleném pořadí.

V posledních volbách byl počet zastupitelů stanoven na 15, dle § 7 odst. 2 písm. b) volebního řádu tudíž nyní volíme 2 čelní kandidáty.

Kandidáty lze navrhovat do 27. 6. 2018 9:00, kandidatura probíhá přihlášením. Návrhem postupu lze tuto lhůtu prodloužit. Pokud se nepřihlásí žádný kandidát, bude prodloužena automaticky.
Od konce doby pro navrhování do 29. 6. 2018 9:00 proběhne doba na rozmyšlenou. Rozhodující hlasování se bude konat na internetu od 29. 6. 2018 9:00 do 3. 7. 2018 9:30. Mezi jednotlivá kola hlasování se tato doba rozloží rovným dílem. Návrhem postupu lze hlasování s ohledem na víkend prodloužit či přesunout.

Jednat a hlasovat budeme na internetu.

Kandidáti v komunálních volbách jsou ke dni podání kandidátní listiny povinni:
a) podepsat čestné prohlášení, které obsahuje náležitosti podle volebního zákona a souhlas kandidáta s demokratickým minimem, kodexem pro danou veřejnou funkci, pokud byl vydán a programem pro dané volby, a
b) vystavit ve vyhrazené části webu strany svou prezentaci s fotografií, životopisem, případně osobními prioritami ve stanoveném formátu; prezentaci kandidáta může s jeho souhlasem vystavit i jiný člen nebo registrovaný příznivec, a
c) nekandidovat souběžně do více funkcí, jejichž neslučitelnost stanoví zákon nebo program strany,
v opačném případě se k jejich volbě nepřihlíží.

Splnění podmínky b) doložte před zahájením hlasování formou odkazu. Podmínka a) bude splněna dodatečně.
Tel. 778702712

Jakub.Pribyl
Místní předsednictvo
Profese: hydrolog
Dal poděkování: 53 poděkování
Dostal poděkování: 19 poděkování

Příspěvek od Jakub.Pribyl » 25 čer 2018, 14:19

Ahoj,
Hlásím se do volby.

Lukas.Blazej
Republikový výbor

Příspěvek od Lukas.Blazej » 18 črc 2018, 22:07

Ze sedmi oprávněných voličů se zúčastnili čtyři, z čehož čtyři hlasovali pro Jakuba Přibyla. Jakub Přibyl byl tudíž zvolen v prvním kole.
https://helios.pirati.cz/helios/electio ... 10006/view

Vzhledem k tomu, že z potřebných dvou čelních kandidátů byl zvolen jeden, volba pokračuje.
Kandidáty lze navrhovat do 20. 7. 2018 9:00, kandidatura probíhá přihlášením. Návrhem postupu lze tuto lhůtu prodloužit. Pokud se nepřihlásí žádný kandidát, bude prodloužena automaticky. Pokud se žádný kandidát nepřihlásí do termínu pro odevzdání kandidátních listin, budou primární volby ukončeny.
Tel. 778702712

Vojtech.Karban
Krajské předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Karban » 23 črc 2018, 13:47

Po konzultaci s koaličními partnery a druhým Střekovským kandidátem ing. Jakubem Přibylem odstupuji z pozice leadera na Střekově. Věřím, že bude tento krok přijat v zájmu udržení 3. místa pro Piráty na střekovské kandidátce. Jakub je skvělý pirát a schopný člověk, vím, že bude Piráty na Střekově skvěle reprezentovat a prosím tedy zároveň o jeho podporu jako nového leadera.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Karban za příspěvek:
Jakub.Pribyl

Lukas.Blazej
Republikový výbor

Příspěvek od Lukas.Blazej » 23 črc 2018, 17:27

Vojtech.Karban píše:
23 črc 2018, 13:47
Po konzultaci s koaličními partnery a druhým Střekovským kandidátem ing. Jakubem Přibylem odstupuji z pozice leadera na Střekově. Věřím, že bude tento krok přijat v zájmu udržení 3. místa pro Piráty na střekovské kandidátce. Jakub je skvělý pirát a schopný člověk, vím, že bude Piráty na Střekově skvěle reprezentovat a prosím tedy zároveň o jeho podporu jako nového leadera.
Beru na vědomí. Přihlašuješ se do volby čelních míst?
Tel. 778702712

Vojtech.Karban
Krajské předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Karban » 23 črc 2018, 21:07

Ano, hlásím se do volby cela

Lukas.Blazej
Republikový výbor

Příspěvek od Lukas.Blazej » 25 črc 2018, 14:45

Ze sedmi oprávněných voličů se zúčastilo šest, z toho čtyři hlasovali pro Vojtěcha Karbana a dva se zdrželi. Vojtěch Karban byl zvolen v prvním kole.
https://helios.pirati.cz/helios/electio ... 10006/view

Vzhledem k tomu, že se žádní další kandidáti nepřihlásili a blíží se deadline pro podání kandidátních listin, ukončuji primární volby.
Výsledná kandidátní listina je následující:
1. Jakub Přibyl
2. Vojtěch Karban
Tel. 778702712

Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Ústí nad Labem“