MF P8 1/2018 Primárky Praha 8 - přihlášení a kandidátské řeči

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 8

Zamčeno
Uživatelský avatar
Karel.Ptacek
Příspěvky: 74
Registrován: 07 pro 2017, 00:22
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 8 - Karlín
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Re: MF P8 1/2018 Primárky Praha 8 - přihlášení a kandidátské řeči

Příspěvek od Karel.Ptacek »

Ahoj,

hlásím našeho sympatizanta, který se zajímá o Piráty a občas chodí i na naše členské schůze na 15. místo a dále Mgr. Lukáš Kost.

Narodil jsem se v Ústí nad Labem, dětství jsem prožil zde, poprvé jsem zažil Prahu v letech 1988-1992 na SOŠ "Chovatel cizokrajných zvířat" v Praze -Čakovicích. Od roku 1992 do roku 2004 jsem pracoval v Zoo Ústí nad Labem jako chovatel zvířat. Na začátku roku 2004 jsem odcestoval na studium německého jazyka do Berlína a po ukončení studia jsem se přestěhoval na trvalo do Prahy kde jsem v Zoo Praha rok pracoval opět jako chovatel zvířat. V polovině roku 2005 jsem nastoupil do SOŠ a SOU Praha Čakovice jako vedoucí učitel odborného výcviku, kde jsem pracoval až do konce loňského roku. Nyní jsem zaměstnán ve výchovném ústavu jako učitel na ZŠ. Během zaměstnávání v SOŠ a SOU Praha Čakovice jsem si doplňoval VŠ vzdělání nejprve na ČZU Praha a poté na KU Praha. Politicky činný jsem nikdy nebyl, ale o politické dění v rámci ČR jsem se vždy aktivně zajímal. Podpořit Pirátskou stranu jsem se rozhodl zcela dobrovolně a na základě souhlasu s myšlenkami, které její čelní představitelé velmi okázale hlásí a obhajují dnes již v parlamentu ČR.

Několik let jsem bydlel na Praze 8 - Libni a tuto část Prahy 8 jsem si velmi oblíbil.

Lukáš Kost
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel.Ptacek za příspěvky (celkem 3):
Martin.Stanek, Ivo.Slavka, Anna.Filinova

Karel Ptáček | zastupitel MČ Praha 8
člen Komise Rady MČ Prahy 8 pro územní rozvoj
+420 775 185 581 | https://www.facebook.com/karel.ptacek.praha8 |
karel.ptacek@pirati.cz

Uživatelský avatar
Anna.Filinova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 41
Registrován: 18 lis 2017, 22:21
Profese: projektový manažer, koordinátor
Bydliště: Praha 8
Dal poděkování: 144 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: MF P8 1/2018 Primárky Praha 8 - přihlášení a kandidátské řeči

Příspěvek od Anna.Filinova »

Hlásím Hanu Mádle na 24. místo a dále:

Dobrý den všem!

Narodila jsem se v a žila na Praze 1 a v roce 2007 jsem se přestěhovala do Libně, která se stala mým novým domovem. Tato městská část mi přirostla k srdci a vidím zde velký potenciál. Máme zde například využitou i nevyužitou městskou zeleň a klid (který mi prostě na Praze 1 chyběl) a zároveň blízko do centra. Proč toho tedy nevyužít a neudělat zde místo, kde se nemusíme bát jít parkem, kde se nastupování na MHD nestane bojem o to, zda zvítězí chodec, který chce nastoupit nebo vystoupit anebo řidič, který potřebuje projet…?
Prahu 8 mám, jako “matka nespavců”, prochozenou s kočárkem křížem krážem, ráda jsem navštěvovala a testovala různá zakoutí, abych zjistila, kolik je zde bariér a zároveň, jak je tu krásně!
Není mi lhostejný aktuální stav Prahy 8 a nechci patřit mezi ty, kteří si jen stežují. Máme tu spoustu pěkných míst a spoustu fajn lidí. Ráda tu žiji a každá změna, která nám pomůže, je dobrá změna.
Proto, je-li v mých možnostech, ráda pomohu a podpořím aktivity, které dávají smysl a kterým věřím. Pracuji v IT oboru, tedy jsem spíše realista než idelista. Jsem týmový hráč a Pražák každým coulem, ale který nechce bydlet v betonovém městě a hýčkat si jen tu svou domácnost…

Děkuji
Hana Mádle
Tito uživatelé poděkovali autorovi Anna.Filinova za příspěvky (celkem 2):
Martin.Stanek, Ivo.Slavka
Uživatelský avatar
Ivo.Slavka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 196
Registrován: 06 bře 2018, 20:15
Profese: právník
Bydliště: Bergerova 1115/2, 182 00 Praha 8 - Kobylisy
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 148 poděkování

Re: MF P8 1/2018 Primárky Praha 8 - přihlášení a kandidátské řeči

Příspěvek od Ivo.Slavka »

Ahoj,
hlásím Nicol Klembarovou na 35. místo a dál.
Nicola (29.7.1990) by ráda podpořila Piráty svou přítomností na kandidátce. Na Pirátech se ji líbí otevřenost a slušnost. Pochází z Klecan a na Praze 8 bydlí 2 roky, je ve vztahu a s partnerem vychovávají 1 dítě. Pracuje jako kadeřnice a v současnosti je na rodičovské. Její záliby jsou rodina, práva, cestování a sport.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Slavka za příspěvky (celkem 2):
Martin.Stanek, Anna.Filinova

Mgr. Ivo Slávka
777 973 573
ivo.slavka@pirati.cz

Uživatelský avatar
Ivo.Slavka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 196
Registrován: 06 bře 2018, 20:15
Profese: právník
Bydliště: Bergerova 1115/2, 182 00 Praha 8 - Kobylisy
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 148 poděkování

Re: MF P8 1/2018 Primárky Praha 8 - přihlášení a kandidátské řeči

Příspěvek od Ivo.Slavka »

Ahoj,
hlásím Michala Samce na 40. místo a dál.
Michal (19. 7. 1986) by rád podpořil Piráty svou přítomností na kandidátce. Je narozen v Praze a na Praze 8 bydlí 5 let, je ve vztahu a s partnerkou a spolu vychovávají 1 dítě. Pracuje jako obchodní zástupce. Jeho záliby jsou sport a to zejména fotbal, filmy a cestování.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Slavka za příspěvky (celkem 2):
Martin.Stanek, Anna.Filinova

Mgr. Ivo Slávka
777 973 573
ivo.slavka@pirati.cz

Uživatelský avatar
Ivo.Slavka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 196
Registrován: 06 bře 2018, 20:15
Profese: právník
Bydliště: Bergerova 1115/2, 182 00 Praha 8 - Kobylisy
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 148 poděkování

Re: MF P8 1/2018 Primárky Praha 8 - přihlášení a kandidátské řeči

Příspěvek od Ivo.Slavka »

Ahoj,
hlásím Markétu Valovou na 35. místo a dál.
Markéta (15. 10. 1981) by ráda podpořila Piráty svou přítomností na kandidátce. Už delší dobu sleduje Piráty a i v posledních parlamentních volbách je volila. Pochází z Havířova a na Praze 8 bydlí 6 let, je v registrovaném partnerství a spolu vychovávají 1 dítě. Pracuje jako technická podpora v Alze. Její záliby jsou PC, čtení a cestování.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Slavka za příspěvky (celkem 2):
Martin.Stanek, Anna.Filinova

Mgr. Ivo Slávka
777 973 573
ivo.slavka@pirati.cz

Uživatelský avatar
Ivo.Slavka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 196
Registrován: 06 bře 2018, 20:15
Profese: právník
Bydliště: Bergerova 1115/2, 182 00 Praha 8 - Kobylisy
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 148 poděkování

Re: MF P8 1/2018 Primárky Praha 8 - přihlášení a kandidátské řeči

Příspěvek od Ivo.Slavka »

Ahoj,
hlásím Romanu Kovačičovou na 40. místo a dál.
Romana (16. 1. 1974) by ráda podpořila Piráty svou přítomností na kandidátce. Už delší dobu sleduje Piráty a líbí se jí jejich otevřenost a slušnost. Pochází z Havířova a na Praze 8 bydlí 5 let, je v registrovaném partnerství a spolu s partnerkou vychovávají 1 dítě. Pracuje jako administrativní pracovnice. Její záliby jsou cestování.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Slavka za příspěvky (celkem 2):
Martin.Stanek, Anna.Filinova

Mgr. Ivo Slávka
777 973 573
ivo.slavka@pirati.cz

Uživatelský avatar
Martin.Stanek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 641
Registrován: 07 bře 2018, 11:05
Profese: geolog
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P8 1/2018 Primárky Praha 8 - přihlášení a kandidátské řeči

Příspěvek od Martin.Stanek »

Ahoj,
hlasím Honzu Peče na 19. místo a dál.

Ing. Jan Peč by rád podpořil Piráty svou přítomností na kandidátce, na Pirátech se mu líbí otevřenost, průhlednost, demokratičnost a slušnost. Dlouhodobě žije na Praze 8. Vystudoval VŠE, ovládá NJ a AJ, v současnosti pracuje v soukromé společnosti jako poradce pro implementaci podnikových informačních systémů SAP. Ve volném čase se stará o rodinu, hraje hokej, jezdí na kole, cestuje a poslouchá D’n’B hudbu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Stanek za příspěvky (celkem 2):
Ivo.Slavka, Anna.Filinova
Uživatelský avatar
Tereza.Vovesova
Člen KS Středočeský kraj
Příspěvky: 1328
Registrován: 01 pro 2017, 22:10
Profese: rozpočtář, referent EU fondů a strategie
Dal poděkování: 1412 poděkování
Dostal poděkování: 2100 poděkování

Re: MF P8 1/2018 Primárky Praha 8 - přihlášení a kandidátské řeči

Příspěvek od Tereza.Vovesova »

Zdravím všechny,

Ráda bych se ucházela o 40-45. místo na kandidátce.

Je mi 37 let, vystudovala jsem VŠCHT potravinářskou fakultu a v dnešní době pracuji jako monitor klinických hodnocení tj. dohlížím a zaobstarávám průběh celosvětových projektů na hodnocení léků pro farmaceutické firmy v rámci ČR. Po studiu na VŠ jsem se nějaký čas profesně věnovala biopotravinám a ekologickému zemědělství. Touto problematikou se ve svém volném čase zaobírám do dnes.

Pirátskou stranu jsem sledovala a voličsky podporovala už od jejího vzniku v ČR, aktivně jsem se zapojila po volbách v roce 2017, členem strany jsem od února 2018. V poslední době se věnuji především oblasti zemědělství. Ve spolupráci se spolkem Malorolníků podapřipravujeme webové stránky s poradnou pro malé a středně velké zemědělce.

Na Praze 8 bych ráda podpořila především programový bod Otevřená radnice a to nejen zavedením transparentního účtu, ale především snahou o maximální dostupnost radnice občanům. Veřejné jednání komisí a výborů by mělo být samozřejmostí, jsem také pro zefektivnění těchto jednání, což mi v městské části s více než 100 tisíci obyvateli přijde jako zásadní věc.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Vovesova za příspěvky (celkem 2):
Martin.Stanek, Anna.Filinova

Tereza Vovesová
Obrázek

Uživatelský avatar
Alice.Hamalova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 312
Registrován: 22 led 2018, 19:14
Dal poděkování: 364 poděkování
Dostal poděkování: 671 poděkování

Re: MF P8 1/2018 Primárky Praha 8 - přihlášení a kandidátské řeči

Příspěvek od Alice.Hamalova »

Po svolení vkládám představení kandidátky Petry Zíchové:

Jmenuji se Petra Zichová a pocházím z Hradce Králové. Na Praze 8 bydlím už 12 let a myslím si, že je to opravdu skvělá čtvrť Prahy.Vystudovala jsem dramaturgii na DAMU a od roku 2003 pracuji v divadle Minor, které se věnuje tvorbě pro děti a rodiny. Zajímám se o kulturu, ekologii a alternativní způsoby života. Chci podpořit Piráty, protože mi záleží na tom, v jakém prostředí a společnosti žijeme. Přijde mi skvělé, když se mladí lidé konečně rozhodnou konat a ne se jen distancovat. A to mi připadá, že se v řadách Pirátů děje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Alice.Hamalova za příspěvky (celkem 2):
Martin.Stanek, Anna.Filinova
Uživatelský avatar
Martin.Stanek
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 641
Registrován: 07 bře 2018, 11:05
Profese: geolog
Dal poděkování: 2930 poděkování
Dostal poděkování: 1084 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P8 1/2018 Primárky Praha 8 - přihlášení a kandidátské řeči

Příspěvek od Martin.Stanek »

Ahoj,
hlasím Míka Kavana na 20. místo a dál.

Ing. Mojmír Kavan by rád podpořil Piráty svou přítomností na kandidátce, na Pirátech se mu líbí otevřenost, průhlednost, demokratičnost a slušnost. Dlouhodobě žije v Praze 8. Vystudoval VŠE, ovládá AJ, v současnosti je zaměstnán jako IT manažer v soukromé společnosti, jako vedlejší činnost využívá IT dovednosti jako OSVČ. Ve volném čase se věnuje rodině, četbě, šíření moudrosti a lásky nebo třeba pěstování masožravých rostlin.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Stanek za příspěvek:
Anna.Filinova
Zamčeno

Zpět na „Místní fórum Praha 8“