8/2018 Nominační vlákno kandidátky 2.-41. místo

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, PMS Zlín

Martina.Urbankova
Příspěvky: 440
Registrován: 13 říj 2017, 13:02
Profese: asistentka
Dal poděkování: 595 poděkování
Dostal poděkování: 528 poděkování

Re: 8/2018 Nominační vlákno kandidátky 2.-41. místo

Příspěvek od Martina.Urbankova »

Vzhledem k malé obsazenosti kandidátky rozpravu prodlužuji. Děkuji za pochopení
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: 8/2018 Nominační vlákno kandidátky 2.-41. místo

Příspěvek od Jakub.Stacke »

Ahoj Piráti,
vzhledem k tomu že jsem neuspěl v boji o leadra. Tak se hlásím do boje o čelo kandidátky. Moje představení najdete v nominačním vláknu na leadera.
Na čele kandidátky chci pracovat na kampani, kontaktce. Hlavně mi jde o to aby jsme se drželi Pirátských principů a postupů a neupadli do klasického stylu politických stran, které říkají líbivé řeči, ale skutek utek.
A taky využiju této příležitosti abych poděkoval všem co mě podpořili.
Prostě Stacke
77nula157333
MarianLehocky
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 15 bře 2018, 10:23
Dal poděkování: 21 poděkování
Dostal poděkování: 7 poděkování

Re: 8/2018 Nominační vlákno kandidátky 2.-41. místo

Příspěvek od MarianLehocky »

Čau,
jelikož, dle mého názoru, podvodník a tunelář Sekula začíná roznášet v podstatě lživé pomluvy a drby o mojí osobě, on to ostatně ani jinak neumí, tak bude lepší, abych nekandidoval a nemuselo se řešit vysvětlování všelijakých těch lží. Koneckonců, nikam jsem se necpal a bylo by škoda, kdyby dobré myšlenky byly narušovány výlevy Sekuly, který chce za korunu městský byt. Samozřejmě dál platí, že kde můžu, tak tam pomůžu. ;-)
Jakub.Stacke
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 739
Registrován: 21 dub 2012, 09:27
Profese: Obchodní cestující
Bydliště: zlín
Dal poděkování: 568 poděkování
Dostal poděkování: 822 poděkování

Re: 8/2018 Nominační vlákno kandidátky 2.-41. místo

Příspěvek od Jakub.Stacke »

MarianLehocky píše: 03 črc 2018, 14:55 Čau,
jelikož, dle mého názoru, podvodník a tunelář Sekula začíná roznášet v podstatě lživé pomluvy a drby o mojí osobě, on to ostatně ani jinak neumí, tak bude lepší, abych nekandidoval a nemuselo se řešit vysvětlování všelijakých těch lží. Koneckonců, nikam jsem se necpal a bylo by škoda, kdyby dobré myšlenky byly narušovány výlevy Sekuly, který chce za korunu městský byt. Samozřejmě dál platí, že kde můžu, tak tam pomůžu. ;-)
Vím že vlákno neslouží k diskusi, ale přesto.
Mariáne díky za tento přístup. Je to škoda, ale co se dá dělat. Každopádně nekončíme, ba naopak. Tuto epizodu se zmíněným pánem, věřím na podzim ukončíme. Ještě jednou díky, hlavně za podněty a nápady.
Prostě Stacke
77nula157333
Uživatelský avatar
Jiri.Robenek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 79
Registrován: 27 črc 2018, 10:40
Profese: Radní - město Zlín
Dal poděkování: 67 poděkování
Dostal poděkování: 189 poděkování

Re: 8/2018 Nominační vlákno kandidátky 2.-41. místo

Příspěvek od Jiri.Robenek »

Ahoj,
všechny Vás zdravím. Mám 28let a jsem živnostníkem v oboru IT marketing se specializací na SEO. Rád bych se ucházel o osmé místo na kandidátce. Ze stejného místa jsem jako nezávislý kandidát podpořil i společnou kandidátku PS+SZ+NK v komunálních volbách 2014. Krátce bydlím na Jižních Svazích, ale předchozích 20 let jsem prožil v Malenovicích. Tam také dlouhodobě působím ve skautském hnutí, což je mou hlavní mimopracovní aktivitou, drobně ještě podporuji olomoucké Maendeleo.
Předem Vás chci poprosit, aby má skautská činnost nebyla součástí popisku kandidáta a podobně. Skauting se ostře vymezuje proti totalitním režimům, ale jinak je striktně nestranický a to chci ctít. Díky za pochopení.

Září jsem si vymezil na kontaktní kampaň v ulicích. Kontakovat mne můžete v případě potřeby na 608 63nula 003. Jirka ;)
Odpovědět

Zpět na „Zlín“