Jakub Horák

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Jakub.Horak.P12
Člen KS Praha
Příspěvky: 11
Registrován: 28 úno 2018, 11:52
Profese: Profi prudič
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Jakub Horák

Příspěvek od Jakub.Horak.P12 »

Ahoj,
zdravím všechny členy i příznivce. Rád bych se představil. Je mi 33 let a před 4 měsíci jsem začal podnikat s leteckým materiálem. Politiku sleduji již od střední školy. Před dvěma lety jsme se přestěhoval do Modřan (Praha 12). Zde se angažuji zatím jako příznivec Pirátů a mám na starosti dopravu a podporu podnikání.
Jakub.Horak.P12
Člen KS Praha
Příspěvky: 11
Registrován: 28 úno 2018, 11:52
Profese: Profi prudič
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Jakub Horák

Příspěvek od Jakub.Horak.P12 »

Ještě doplním, že jsem se narodil ve Slezsku. Převážnou část svého profesního života se věnují obchodní a manažerské činnosti v technických oborech.

Politiku sleduji dlouhodobě a s příchodem Pirátů do sněmovny mne nepadlo se začít více angažovat v tom, o čem se tak dlouho zajímám. Vzhledem k tomu, že jsem spíše pravicově orientován tak ale sám nemám příliš rád tohle nalepkovani. Jsem pro evropský a pro západně smýšlející. Zastávám morální a etické zásady k smrti nenávidím komunisty, nacisty, populisty a prospěcháře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Horak.P12 za příspěvek:
Radek.Strouhal
Uživatelský avatar
Annette.Heidlova
Člen KS Praha
Příspěvky: 318
Registrován: 03 led 2013, 02:11
Profese: Interní tester
Dal poděkování: 281 poděkování
Dostal poděkování: 220 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakub Horák

Příspěvek od Annette.Heidlova »

Ahoj,

děkuji Ti za představení se. Chtěla bych Tě poprosit, jestli by sis mohl do svého profilu přidat fotku. Ne každý Tě může znát a přeci jen, vždy je lepší vidět u příspěvku fotku človíčka, kterému druhý odepisuje. :) Děkuji. :)

Následující otázky připravilo předsednictvo pražského sdružení pro všechny zájemce o členství. Prosím odpověz na ně, ať jim uděláš radost. :) Předem děkuji. :)
1) Přečetl/a sis poslání Pirátů vyplývajících ze stanov a program? Co považuješ za nejdůležitější, s čím naopak nesouhlasíš, co tě moc nezajímá?

2) Konkrétní programové dotazy pro zajímavost:
  • a) Cítíš se jako Evropan? Je pro tebe zásadní, aby ČR zůstala v EU?
  • b) Podporuješ legalizaci konopí i pro rekreační účely?
  • c) Podporuješ manželství stejnopohlavních párů a adopci dětí stejnopohlavními páry?
3) Jak dlouho Piráty znáš, jak dlouho nás podporuješ a jakým způsobem?

4) Koho jsi volil/a předtím, než jsi volil/a Piráty? Proč? Pokud si to chceš nechat pro sebe, respektujeme to.

5) Byl jsi v minulosti členem nějaké jiné politické strany nebo hnutí? Pokud ano, co tě přimělo ji opustit?

6) Co byl pro tebe rozhodující impuls pro vstup do Pirátů? Proč chceš vstoupit zrovna teď? Co dalšího očekáváš od statusu člena oproti statusu registrovaného příznivce?

7) Na jaké úrovni by ses u Pirátů chtěl/a angažovat? Na úrovni městské části, celopražské nebo celostátní? Máš už představu o tom, jakým způsobem bys nám chtěl pomáhat (odborná pomoc s programem, organizační, analytické či administrativní práce, technická výpomoc, medializace činnost, rozdávání volebních materiálů...)?

8) Spojuješ si ve svých dlouhodobějších plánech s členstvím u Pirátů i možnost realizace vlastních politických cílů? Budeš chtít někam kandidovat?

Anet
Jakub.Horak.P12
Člen KS Praha
Příspěvky: 11
Registrován: 28 úno 2018, 11:52
Profese: Profi prudič
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 14 poděkování

Re: Jakub Horák

Příspěvek od Jakub.Horak.P12 »

1) Pirátská strana je po dlouhé době společenství lidí, kterému věřím. Když si přečtu stanovy či program, tak hned vidím, že mám co dočinění s transparentní a otevřenou politikou i samotným fungováním uvnitř strany. Jelikož jsou mi právě tyto myšlenky blízké, tak jsem se rozhodl právě pro Piráty a to nejen, že je budu volit, ale že se budu současně aktivně podílet na fungování naší země, kraje či městké části. Nechci, aby o mě rozhodovali nenávistné tety a strejci z SPD nebo KSČM. A ani nechci, aby o m rozhodovlai lidé odtržení od reálného života. A třešničkou na dortě je obžalovaný premiér s podporou senilního alkoholika.
A co se mi nelíbí? No zrovna u dopravy, které bych se rád věnoval, nesouhlasím s postojem, že nebudeme podprovat GPS v autech. Vím, že je tato technologie zneužitelná, ale to jsou i naše mobily. Navíc zrovna ve vozidle může GPS systém zachraňovat životy. Proto bych tenhle bod upravil.

2) a) Ano cítím se jako Evropan a vždy budu, bez ohledu na všechny bolesti, které pramení z členství v EU.
b) Ano jsem pro legalizaci a pro dekriminalizaci drog, boj proti nim stojí jen peníze a problém neřeší, proto by mělo dojít k revizi.
c) Ano podporuji vp lném rozsahu, mají na to zcela stejné právo jako heterosexuální páry.

3) Piráty znám zhruba 10 let, podpora spočívá v zapojení do místní buňky na Praze 12.

4) ODS a pak TOP09, ale již bohužel nikdy více. Tyhle strany smrdí jako ryba od hlavy.

5) Ne, nebyl.

6) Situace, kdy mi již není lhostejné co se děje kolem mě. Chci plně nést zodpovědnost za vlastní život a věřím, že i díky mému morálnímu a etickému postoji ji ponesu, i za ostatní občany této zěme. Je nás zde na Praze 12 málo a je tedy žádoucí, abych se členem stal.

7) V tuto chvíli bych rád kandidoval do podzimních komunálních voleb do zastupitelstva na Praze 12. Teprve začínám, proto si myslím, že tohle je správná cesta, jak s politikou začít.

8) Viz. odpověď výše.

Pokud bude třeba, rád odpovím na další dotazy.
anonym53077
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 805
Registrován: 13 čer 2009, 20:51
Dal poděkování: 874 poděkování
Dostal poděkování: 279 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jakub Horák

Příspěvek od anonym53077 »

Já jsem se těšil, že zakladatel hnutí Nevím migruje k Pirátům :-( To by byla docela legrace.
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“