Evidence kontaktů a schůzek

Informace podle zákona č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.


Zamčeno
Uživatelský avatar
Olga.Richterova
Poslanec/poslankyně Parlamentu ČR
Příspěvky: 743
Registrován: 12 čer 2009, 20:40
Profese: expertka na sociální politiku/poslankyně
Bydliště: Vršovice, Praha 10
Dal poděkování: 705 poděkování
Dostal poděkování: 2032 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Olga.Richterova »

18.6. jsem se ještě za přítomnosti Z. Freitas sešla s J. Horeckým, prezidentem Asociace poskytovatelů sociálních služeb. Jednalo se o schůzku na mou žádost, zajímal mě pohled sdružení poskytujících soc. služby na aktuální změny zákonů.
Diskutovali jsme soc. problematiku obecně - poukázky v hm. nouzi pro klienty soc. služeb, chybějící prevenci - zejména roztříštěnost azyl. dům má soc. pracovníky, a potřebuje spolupracovat např. se soc. odborem obce (i s majetkovým/bytovým odborem) a s Úřadem práce, podobně chybí často podpora mladých lidí odcházejících z dětských domovů. Řešili jsme ale i příbuzenskou pěstounskou péči, povinnost vzdělávání a možnost měnit doprovázející organizace, a také systém úhrad zdravotnického materiálu a návrh spoluúčasti např. na inkontinenčních pomůckách.

Přijaté a poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Olga.Richterova za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Robert.Magni

Kontakt: nejlépe SMS či zpráva přes Signál nebo WhatsApp nebo Zulip. - Čtrnáctidenní osobní dopisy zde: www.olgarichterova.cz - Pirátská expertka na sociální a rodinnou politiku a trh práce.

Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 1894
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3120 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Zelení: Jiří Hruška, Monika Horáková / KDU-ČSL: Otto Schwarz / ČSSD: Michal Tobrman / Piráti: Jaroslav Němec, Magdalena Valdmanová, Lukáš Funk

18. 6. 2018, Praha 2 – Zašli jsme po zastupitelstvu MČ Prahy 2 na společnou večeři. Probírali jsme program zastupitelstva, primárky v jednotlivých stranách a celkovou situaci v Praze 2.

Přijaté a poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvky (celkem 2):
Filip.Krska, Robert.Magni
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Uživatelský avatar
Lukas.Mamula
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 247
Registrován: 09 dub 2016, 20:10
Profese: programátor, analytik
Bydliště: Brno
Dal poděkování: 199 poděkování
Dostal poděkování: 329 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Lukas.Mamula »

Ahoj
Dne 18.6 2018 jsem se účastnil akce Piknik pro zelené Brno v Tyršově sadu. Bylo zde několik zástupců různých organizací jako: Nesehnutí, Greenpeace, Zelení a další. Schůzka byla spíše seznamovací, ačkoliv se zde částečně řešila politika životního prostředí v Brně (hlavně se zástupci strany Zelených). Dohodla se další schůzka na 10. září, kde by se již měla řešit konkrétní témata. Já osobně jsem částečně představil svůj program do komunálních voleb v rámci mého tématu životní prostředí. Myslím, že reakce byly pozitivní.

Přijaté výhody: seznámení se s novými lidmi zabývajícími se podobným tématem jako já.
Poskytnuté výhody: možná budoucí spolupráce
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Mamula za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska
"Nemyslím si, že existuje větší vzrušení než to, které inovátor zažívá, když univtř cítí nějaký výtvor mysli, který povede k úspěchu… Díky těmto emocím muž zapomene na jídlo, spánek, přátele, lásku, všechno" Nikola Tesla

Lukáš Mamula
zastupitel města Brna
Uživatelský avatar
Jiri.Dohnal
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 98
Registrován: 10 kvě 2017, 21:18
Profese: Projektový manažer
Bydliště: Praha 11
Dal poděkování: 572 poděkování
Dostal poděkování: 262 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jiri.Dohnal »

V pondělí 18.6. jsem byl osobně dotázán po ukončení jednání Správní rady Kulturní Jižní Město o.p.s. zastupitelem MČ Praha 11 Ondřejem Prokopem za ANO 2011, zda Piráti (zastupitelé Filip Miler a Jiří Dohnal) podpoří ve čtvrtek 20.6.2018 program jednání ZMČ.

Poskytnutá výhoda: Možnost zařazení vlastního bodu na jednání ZMČ.

Na uvedenou otázku jsme deklarovali odpovědět v termínu do zahájení jednání ZMČ.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Dohnal za příspěvky (celkem 4):
Robert.Magni, Filip.Krska, Jan.Hora, Ivo.Vlasaty
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26151
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36906 poděkování
Dostal poděkování: 30040 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Dnes 20.6. jsem se právě setkal se zástupcem Arménie.

Briefnul mě o aktuálním vývoji v zemi a loboval za tisk 108 (mezinárodní smlouva mezi EU a Armenii o spolupráci ohledně jaderné energetiky) o jeho projednání a zařazení. Doporučil jsem zejména zkontaktovat ministra, aby tu byl, s tím, že dvě čtení jsou u smluv nutná.

Předal jsem info EZO týmu, ať víme, že to může přijít.

Přijaté výhody: Červené víno
Poskytnuté výhody: informace
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 4):
Filip.Krska, Robert.Magni, Jan.Hora, Ivo.Vlasaty

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Uživatelský avatar
Ales.Stibal
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 45
Registrován: 10 říj 2016, 09:14
Profese: IT
Dal poděkování: 13 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Ales.Stibal »

20.6. - sesel jsem se s p. Sarnovskym z mistniho ANO, diskutovali jsme pruniky v nasem programu (vzdelavani a podpora progresivnich technologii v LTM) - na predchozi schuzce vyvstaly otazky, ktere bylo treba jeste probrat.

Přijaté a poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ales.Stibal za příspěvek:
Filip.Krska
Uživatelský avatar
Tomas.Martinek
Republikový výbor
Příspěvky: 843
Registrován: 31 kvě 2012, 19:34
Profese: Student doktorského studia, OSVČ
Bydliště: Česká Lípa
Dal poděkování: 601 poděkování
Dostal poděkování: 1136 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Tomas.Martinek »

Dnes jsem se zúčastnil jednání, které jsme iniciovali společně s Marianem Jurečkou ohledně možné změny legislativy kvůli podvodům s CFD na investičním trhu (viz https://www.pirati.cz/tiskove-zpravy/pi ... -trhu.html ). Jednání se dále účastnili Pavel Strejc, zástupci Ministerstva financí, zástupci ČNB a další.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Martinek za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska

Ing. Tomáš Martínek, člen poradního týmu k důchodové reformě MPSV, člen resortních týmů Finance a Informatika. Více info zde.

Uživatelský avatar
Lukas.Kolarik
Příspěvky: 832
Registrován: 05 zář 2013, 21:08
Profese: OSVČ
Bydliště: Katovice
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 1112 poděkování

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Lukas.Kolarik »

Ve středu 13.7.2018 jsem se ve Státních aktech setkal s paní Bc. Carlou Cizovou, MBA a a panem Mgr. Pavlem Černým pplk. v.v. - autorem petice "Za zachování práv bezúhonných českých občanů v oblasti legálních zbraní" . Tématem debaty byla situace ohledně implementace Směrnice Evropského parlamentu a rady 2017/853 a možných řešení situace tak, aby nedošlo k odzbrojení legálních držitelů zbraní. Také se debatovalo o možnostech využití ozbrojených občanů k zajištění vnitřní bezpečnosti státu a případných možnostech úpravy ústavy a jiné legislativy.

Výhody: 0/0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Kolarik za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska
Nikdo není na světě úplně zbytečný, i ten největší hlupák slouží alespoň jako špatný příklad.
------------------------------------------

tel: 777279221, email: lukas.kolarik@pirati.cz, Profil
Uživatelský avatar
Jaroslav.Nemec
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 1894
Registrován: 24 dub 2009, 08:47
Profese: výtvarník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 3120 poděkování
Dostal poděkování: 2192 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Dnes 21. 6. 2018 jsem se v Poslanecké sněmovně sešel na předem domluvené schůzce s poslankyní a starostkou Prahy 2, Janou Černochovou (ODS). Tématem byla komunální politika Prahy 2, probírali jsme poslední zastupitelstvo a všeobecně situaci v našem obvodě.

Přijaté výhody: Jemně perlivá voda.
Poskytnuté výhody: 0
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26151
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36906 poděkování
Dostal poděkování: 30040 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Evidence lobbistických kontaktů

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Dnes 21.6. jsem se sešel se zástupci FORS (Pavel Přibyl) a Člověka v tísni (Tomáš Komm) z jejich iniciativy z důvodu mého členství v podvýboru pro rozvojovou spolupráci. Účastnit se měl i Franta Kopřiva, ale měl současně Zahraniční výbor, myslím, tak se omluvil.

Diskutovali jsem budoucnost podvýboru, příslušnou rozpočtovou kapitolu a stategii 2019 v dané oblasti.

Obdržel jsem výroční zprávy a další materiály. Budou mi zaslány též poznámky k diskutovaným organizacím.

Přijaté výhody : Nic
Poskytnut výhody: voda
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Robert.Magni, Filip.Krska

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Povinně zveřejňované informace“