práce koordinátora UsK

Moderátor: Personální odbor - celý

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jana.Kolarikova
Personální odbor
Příspěvky: 1846
Registrován: 03 srp 2012, 13:52
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1798 poděkování
Dostal poděkování: 2748 poděkování

práce koordinátora UsK

Příspěvek od Jana.Kolarikova »

Toto vlákno slouží k měsíčním reportům koordinátora UsK.

Jana Koláříková
https://www.facebook.com/JaninkaToofree
jana.kolarikova@pirati.cz
To, že nemůžeme změnit svět, neznamená, že bychom se o to neměli alespoň pokusit.

Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: práce koordinátora UsK

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

listopad_schůze.jpg
Ahoj Jani a kolegové :)

Report 11/2017

Příprava, rozesílka, fb událost a organizace I.povolební Krajské schůze (konaná 2.11. v Ústí nad Labem) + zápis
Příprava, rozesílka, fb událost a organizace II.povolební Krajské schůze (konaná 2.12. v Chomutově)
Organizace prvního setkání budoucícho MS Ústí nad Labem
Pravidelná komunikace s členy a předsednictvem
Komunikace s příznivci a zájemci o členství - i opakovaná z důvodu udržování zájmu, nebo zpracovávání dotazů k registraci do OVK, ke sponzoringu atd
Stálá agenda práce a plnění úkolů od PO
Mumble schůze PKS k rozpočtu a jednání PO/KoDo
Anketa za účelem zajištění termínu pro jarní teambuilding KS


Report 12/2017

Příprava, rozesílka, fb událost a organizace II.povolební Krajské schůze (konaná 2.12. v Chomutově) + zápis
Podání dvou projektů do PaRo (pro Regp z Usk)
Příprava dat pro tři MS a PKS
Pravidelná komunikace s členy a předsednictvem
Komunikace s příznivci a zájemci o členství - i opakovaná z důvodu udržování zájmu, nebo zpracovávání dotazů k registraci do OVK, ke sponzoringu atd
Účast na schůzi PRO!Ústí pro komunální volby
Pozvánka členům na Pirátský vánoční večírek a CF
Rozesílka kontaktů na příznivce z daných okresů jednotlivým MS
Administrace přihlášek nových členů
Spoluorganizace hledání krajského PiCe
Stálá agenda práce a plnění úkolů od PO
Tito uživatelé poděkovali autorovi Barbora.Pribylova za příspěvek:
Jana.Kolarikova
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: práce koordinátora UsK

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Report 1/2018

Stálá agenda práce a plnění úkolů od PO
Příprava, rozesílka, fb událost a organizace III.povolební Krajské schůze (konaná 13.1. v Ústí nad Labem) + zápis https://www.facebook.com/events/201941157031726/
Příprava, rozesílka, fb událost a organizace I.schůze MS Děčín (konaná 19.1. v Děčíně) + zápis https://www.facebook.com/events/170520113714549/
Správa nováčkovské databáze (docházka, grilování, pořadí, lokace atd)
Příprava dat pro PO a PKS
Procesování fakturace v PaRo s FO
Pravidelná komunikace s členy a předsednictvem
Komunikace s příznivci a zájemci o členství
Zajištění ubytování na teambuilding 2-4.3. 20 míst www.cyklohostel.cz
Účast na schůzi PRO!Ústí pro komunální volby 8.1.2018
Pravidelná rozesílka kontaktů na příznivce z daných okresů jednotlivým MS
Administrace přihlášek nových členů - dva nově přijatí
Spoluorganizace hledání krajského PiCe: zajištění termínů a prohlídek nemovitostí, účast při prohlídkách, jednání s majiteli v termínech: 8.1., 13.1.,16.1. a 27.1.
Report na fórum ustecky-kraj-f88/topic39407.html
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: práce koordinátora UsK

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Report 2/2018
Stálá agenda práce a plnění úkolů od PO
Správa nováčkovské databáze (docházka, grilování, pořadí, lokace atd)
Administrace přihlášek nových členů
Organizace a propagace aktivizačních schůzí (Děčín, Ústí, Žatec), zpracování výstupů
Organizace krajské schůze, zpracování výstupů
Procesování fakturace v PaRo s FO (snad už vyřešeno, uf)
Příprava dat pro PO a PKS
Tvorba krajského medialistu, podklady pro medialist MO
Pravidelná komunikace s členy a předsednictvem
Komunikace s příznivci a zájemci o členství
stručné krajské e-mailové newslettery
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Uživatelský avatar
Barbora.Pribylova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 364
Registrován: 27 říj 2013, 19:52
Profese: Koordinátor dobrovolníků
Bydliště: Ústí nad Labem
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 257 poděkování

Re: práce koordinátora UsK

Příspěvek od Barbora.Pribylova »

Report 3/2018
Stálá agenda práce a plnění úkolů od PO
Správa nováčkovské databáze (docházka, grilování, pořadí, lokace atd)
Administrace přihlášek nových členů
Organizace a propagace aktivizačních schůzí (Děčín 2x, Ústí), zpracování výstupů
Organizace krajské schůze, zpracování výstupů
Procesování fakturace v PaRo s FO a Mikim Fer.
Příprava dat pro PO a PKS
Tvorba krajského medialistu, podklady pro medialist MO
Pravidelná komunikace s členy a předsednictvem
Komunikace s příznivci a zájemci o členství
stručné krajské e-mailové newslettery
tel: 734370038xx

" I když lidé nevědí, co je dobro, mají ho v sobě. "
Adam.Komenda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 132
Registrován: 06 zář 2017, 15:39
Profese: Student práv
Dal poděkování: 178 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: práce koordinátora UsK

Příspěvek od Adam.Komenda »

Ještě před vybráním do funkce Koordinátora, jsem v měsíci březnu uskutečnil setkání se zájemci o členství v Kadani, na setkání se dala dohromady parta, která nejspíše bude kandidovat na Kadaňskou radnici, zařídil jsem pro ně vyčlenění 40 000 korun z krajského rozpočtu pro komunální kampaň. Následně jsem uspořádal setkání se zájemci o členství v Chomutově a jednu agitační akci v Mostě. Oficiálně jsem práci koordinátora zahájil přípravou podkladů pro grilovaní uchazečů o členství na krajské schůzi. Následně jsem samotnou krajskou schůzi 31. března v Ústí nad Labem pomáhal organizovat a pořizoval jsem zápis. Pro propagaci schůze jsem založil i událost: https://www.facebook.com/events/221213681957392/ Dne sedmého dubna jsem uspořádal úklidovou akci v Mostě v rámci akce Ukliďme Česko, událost zde: https://www.facebook.com/events/422534624841583/ Zařídil jsem rovněž dodej zelených vest pro úklid v Žatci. Posléze jsem dodal tiskovou zprávu o úklidu v Ústeckém kraji do Pirátských listů: https://www.piratskelisty.cz/clanek-195 ... e-zelenymi Do deníku Mostecka jsem dodal tiskovku o úklidu v Mostě, deník o našem úklidu napsal na první stránce, odkaz: https://mostecky.denik.cz/zpravy_region ... 80411.html V dubnu jsem se zúčastnil dvou koaličních jednání se Zelenými, kde jsme definitivně dohodli podmínky koaliční spolupráce. Posléze jsem se významnou měrou podílel na tvorbě povolební vyjednávací strategie ve městě Most a na tvorbě předvolebního programu. V měsíci dubnu jsem v Mostě taktéž uspořádal dvě agitační akce.

V následujících dnech jsem vyprocesoval přijetí dvou členů. Rovněž jsem sepsal a rozeslal informační mail o plánovaných pirátských akcích v Ústeckém kraji, mail jsem doručil krom členů i zhruba 460 podporovatelům Pirátské strany v Ústeckém kraji. Krátce na to jsem úspěšně podal žádost o proplacení nájmu za Krajské Pirátské centrum a taktéž jsem zařídil trvalý každoměsíční příkaz k proplácení nájmu za poslaneckou kancelář v Ústí nad Labem. Nechal jsem zaplatit várku pirátského merche od 1 Pirátské, následně jsem jí převzal na poště. Následně jsem nechal proplatit příspěvek na hip hopový koncert v Ústí nad Labem, nad nímž Piráti vzali záštitu, posléze jsem na tento koncert poslal poštou i várku pirátských propagačních předmětů. Odkaz na událost zde: https://www.facebook.com/events/152519752078078/ Zbytek ze zásilky merche se mi podařilo rozdat mezi jednotlivá města kde budeme kandidovat. Následně jsem vyřešil objednávku billboardu pro komunální volby v Děčíně. Posléze jsem aktualizoval svatou tabulku PO a vyřešil úkol pro AO, rovněž jsem se zúčastnil školení PO ohledně propagace na FB.

Dne 21 dubna jsem zorganizoval krajskou schůzi v Mostě, pořizoval jsem i zápis, událost zde: https://www.facebook.com/events/1662114110509773/ Pro grilování uchazečů o členství jsem opět připravil podklady. Čtyři uchazeči byli přijati, jeden ne. Novým členům jsem opět vyřídil zprocesování přihlášek. Den na to 22 dubna jsem uspořádal setkání se zájemci o členství v Teplicích, událost zde: https://www.facebook.com/events/2033907010198403/ Na setkání dorazilo 6 zájemců, což je v Ústeckém kraji úspěch. Posléze jsem zařídil proplacení nábytku do krajského Pirátského centra, taktéž jsem zařídil trvalé příkazy k proplácení elektřiny v poslanecké kanceláři a v Pirátském centru.

Učinil jsem kroky pro organizaci slavnostního otevření Pirátského centra v Ústí nad Labem, které proběhne 12 května, pozval jsem kapelu a několik významných hostů, odkaz zde: https://www.facebook.com/events/1036721993147913/ Posléze jsem připravil koaliční smlouvu mezi Piráty a Zelenými v Mostě. Taktéž jsem připravil smlouvu o podpoře senátního kandidáta Přemysla Rabase v Chomutově.

Poslední den v měsíci jsem dovezl pirátský merch do Kadaně, posléze jsem s pirátským stánkem agitoval v Chomutově, společně s Františkem Kindlem jsme rozdávali balonky. Zbytek dne jsem strávil propagací pirátů se stánkem na Valdštejnských slavnostech v Litvínově, kde jsme se úspěšně ubránili městské policii a na základě práva petičního jsme se nenechali vyhnat. Ke konci dubna jsem taktéž vyzval členy aby začali připravovat články do regionální části Pirátských listů, kterých jsme si jako kraj objednali 90 000 kusů. Sám jsem se pustil do psaní článků. Taktéž jsem se s Mikulášem Peksou podílel na sepsání tiskové odpovědi pro Deník Bohemia ohledně společné kandidatury Pirátů a Zelených v Mostě a Litoměřicích.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Komenda za příspěvek:
Jana.Kolarikova
Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: práce koordinátora UsK

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Report za činnost od přijetí - 9. 5.

Spolupráce při otevření SUPICE
Příprava Pirátských Listů
Agenta kolem distribuce Pirátských Listů.
Organizace a propagace zasedání (schůzí)
Příprava dat pro PO, AO
Komunikace a organizace s členy a příznivci (telefony, email, FB)
Založení mailingu a zahájení rozesílání hromadných emailů prostřednictvím Mailchimpu
Stálá agenda práce a plnění úkolů od PO
Zajištění merche a evidence požadavků jednotlivých oblastí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvek:
Michaela.Kleslova

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Adam.Komenda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 132
Registrován: 06 zář 2017, 15:39
Profese: Student práv
Dal poděkování: 178 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: práce koordinátora UsK

Příspěvek od Adam.Komenda »

V měsíci květnu jsem nejprve zorganizoval otevření Pirátského centra v Ústí nad Labem. Nejprve jsem na otevření zajistil a proplatil várku pirátského merche v
hodnotě 8 tisíc. Nasledne jsem zajistil tři kapely: Messenjah a DJ Hundread, Minimum a Definitivní Ententyk. Taktéž jsem zajistil veganské občerstvení z restaurace zahrada. Na otevření jsem taktéž zajistil účast hostů: Tomáše Martínka, Michala Nováka a Olgy Richterove. Ohledně otevření jsem založil 3 fb událostí( na každou kapelu a jednu hlavní událost), které jsem intenzivně propagoval.Celý jsem probíhající akci koordinoval. Během otevření jsem zorganizoval rozdej Merche na blízkých pivovarských slavnostech, kde jsme rozdali přes 300 kusů merche. Druhý jsem zorganizoval krajskou schůzi na kterou jsem vypracoval rešerši na 4 uchazeče o členství, kteří byli na schůzi grilování a posléze přijati, taktéž jsem vyprocesoval jejich přihlášky. Ze schůze jsem pořizoval zápis. V následujících dnech jsem úspěšně podal 5 žádostí o proplacení za faktury spojené s otevřením SUPICE. V polovině měsíce jsme s druhým koordinátorem korekturovali články a vybírali fotky a ilustrace do tří krajských mutací Pirátských listů. Sám jsem do Mostecké mutace napsal čtyři články. S druhým koordinátorem jsme následně domluvili i přivezení a vyložení 90 000 kusů Pirátských listů do našeho centra. V současné době se již více jak třetinu podařilo vydat k rozdeji v okresech kde kandidujeme. Zajistil jsem objednávku dalších vylepovych ploch pro Piráty v Děčíně. Rozdal jsem na pivních slavnostech v Mostě přes 130 kusů merche, den na to jsem rozdal přes 100 kusů merche v Terezíně. Ke konci měsíce jsem spolu s ostatními členy z Mostu zorganizoval zakládající schůzi MS Most. Vložil jsem na Forum potřebné podklady a v současné době probíhá hlasování o založení ms na krajském fóru. Taktéž jsem se s druhým koordinátorem zúčastnil schůze ms Ústí. V rámci Po jsem se zúčastnil mediálního školení a splnil úkol ohledně tabulek s dobrovolníky. Taktéž jsem odeslal komunální program Pirátů z Mostu Věře Murzinove. Zúčastnil jsem se koaliční rady Zelených a Pirátů v Mostě.V posledních dnech v měsíci jsem zorganizoval schůzku s dobrovolníky z Mostu, kteří budou rozdávat noviny v Mostě a Litvínově.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Komenda za příspěvek:
Michaela.Kleslova
Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: práce koordinátora UsK

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Report Červen:

Spolupráce při krajské scůzi, zápis
Agenta kolem distribuce Pirátských Listů.
Propagace akcí Pirátů i ostatích subjektů, které souvisí s programem Pirátů
Příprava dat pro PO, AO
Komunikace a organizace s členy a příznivci (telefony, email + mailing, FB)
Stálá agenda práce a plnění úkolů od PO
Příprava distribuce marche pro jednotlivé města s kandidátkami.

K tomu všemu "dovolená" 3 dny v době předání 1P. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvek:
Jana.Kolarikova

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Adam.Komenda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 132
Registrován: 06 zář 2017, 15:39
Profese: Student práv
Dal poděkování: 178 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: práce koordinátora UsK

Příspěvek od Adam.Komenda »

Výkaz práce za červen, organizoval jsem krajskou schůzi v Ústí nad Labem, připravil jsem rešerši pro prověření 7 uchazečů o členství, ti byli následně přijati. Pěti znich jsem již vyprocesoval přihlášku, další dva by měli být vyprocesoval hned jak zaplatí příspěvek. Prověřil jsem a vytvořil rešerši na dva kandidáty na senátora, kteří si řekli o podporu Pirátů. Vyridil jsem ve spolupráci s Františkem Navrkalem a Vítem Simralem formality ohledně kandidatury Přemysla Rabase s podporou Pirátů. Zorganizoval jsem schůzi místního sdružení v Mostě a také jsem zorganizoval primárky v Mostě a Litvínově. Zorganizoval jsem účast Pirátu na demonstraci Milion chvilek pro demokracii na Ústeckém náměstí Míru. Podílel jsem se na distribucí Pirátských listů do jednotlivých měst. Osobně jsem rozdal 2000 kusů novin. Zorganizoval jsem rozdej Pirátských listů na slavnostech Edvarda Kelyho, na závodech horských kol v Mostě a na Neckyade v Želenicích. Sepsal jsem tiskovku ohledně sporu s vedením města, které Pirátům neférově zakázalo využít vylepove plochy města. Posléze na základě tiskovky vyšlo několik článků v novinách. Splnil jsem většinu úkolů PO. Nejvíce času mi zabralo doplnění tabulky ohledně lídrů, zmocněnců a kontaktů na ně. Poskytl jsem poradenství při konání primárek a sestavování kandidátek nováčkům, kteří s tím nemají zkušenosti. Zařadil jsem finanční podporu od strany pro hudební festival v Žatci, včetně podepsání smlouvy, od bývalé koordinátorky jsem převzal dva projekty v Paro pro klub Budík v Žatci.
:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Adam.Komenda za příspěvek:
Jana.Kolarikova
Odpovědět

Zpět na „Koordinátoří“