MF KM 1/2018/rozprava/lídr Primární volby (Komunálky Kroměříž)

Moderátoři: PKS Zlinsky kraj, Odbor ZlK - administrativni, PMS Kromeriz

Odpovědět
Yveta.Martinkova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: koordinátorka
Dal poděkování: 222 poděkování
Dostal poděkování: 298 poděkování

MF KM 1/2018/rozprava/lídr Primární volby (Komunálky Kroměříž)

Příspěvek od Yveta.Martinkova » 25 kvě 2018, 10:42

Vážení Piráti a příznivci z Kroměříže,
tímto zahajuji rozpravu o volbě lídra na kandidátní listinu do komunálních voleb zastupitelstva města Kroměříže.
Jednání bude probíhat na základně volebního řádu a jednacího řádu CF
Kandidát/ka by ve své kandidátské řeči měl/a uvést, jak chce funkci vykonávat, jaké pro ní má předpoklady a jaké předpokládá časové možnosti v průběhu kampaně a po ní.
Nominace bude probíhat ode dne 25.5.2018 od 11:00 do 1.6.2018 do 11:00

Poté bude zahájeno dvoukolové hlasování.
Volba kandidátů 2-27 bude probíhat na schůzi ohlášené minimálně 7 dnů před konáním.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvek:
Vratislav.Krejcir
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648

Vratislav.Krejcir
Místní předsednictvo
Profese: IT správce
Dal poděkování: 179 poděkování
Dostal poděkování: 104 poděkování

Re: MF KM 1/2018/rozprava/lídr Primární volby (Komunálky Kroměříž)

Příspěvek od Vratislav.Krejcir » 30 kvě 2018, 14:18

Dlouze jsem přemýšlel, co sem napsat. Dost lidí mě zná, a pro ty co ne, těm patří tento text:

Jsem 36letý chlap a stejně jako každý jiný člověk se ničím moc nevyčleňuji - mám jednu hlavu, jedno tělo 😉 Řekl bych o sobě, že jsem pozitivně naladěný a svůj optimismus rád předávám lidem kolem sebe. Rád se směji, užívám si života, posledních pár letech je to s mou krásnou rodinou, která je pro mě vším.

Možná to je také hlavní důvod, proč jsem se rozhoupal založit v Kroměříži místní sdružení Piráti Kroměříž a teď také kandidovat. Jsem rodilý Kroměřížák, mám naše město rád a chci, aby v nim lidé a má rodina žili spokojeně spousty dalších let a neodcházeli do větších měst. Za mě žiji v tom nejhezčím městě pod sluncem.

Vše má své neduhy, ale ty je potřeba postupně napravovat a měnit k našemu obrazu. Spousta se toho ve městě postupně mění k lepšímu a já se rozhodl, že přiložím ruku k dílu. Není asi zrovna na místě tu psát o tom, čeho všeho chceme jako Piráti ve městě dosáhnout, co chceme napravit... Lepší je potom za sebou vidět odvedenou práci a říct si, "děláme to dobře". Ale na druhou stranu je také potřeba mít dost sebereflexe a říct si, co jsme mohli udělat lépe, a poučit se z toho.

Jako hrdý otec 2 dětí, manžel a čestný člověk, který se již usadil, věřím, že mé postoje a názory jsou ustálené a mám co nabídnout. Nebudou to jen mé profesní zkušenosti, ale také lidský přístup a jiný pohled na věc, který bych chtěl využít v komunikaci města s občany a práci pro město.

Jako jedni z mála nejsou Piráti prospěcháři a sdílí své úspěchy s ostatními. Ctím pirátské myšlenky a postoje, které stojí za to předávat ostatním. Věřím, že Piráti budou čerstvou krví, která rozhýbe zastupitelstvo našeho města. Nechť nás provází síla 😉
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vratislav.Krejcir za příspěvky (celkem 3):
Hana.Ancincova, Petr.Stoklasa, Lubomir.Dolezal
i bez rumu, jsem pirátem :-)
+420 731 501 650
MS Piráti Kroměříž

Hana.Ancincova
Finanční odbor
Profese: účetní, ekonomka
Dal poděkování: 194 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování

Re: MF KM 1/2018/rozprava/lídr Primární volby (Komunálky Kroměříž)

Příspěvek od Hana.Ancincova » 01 čer 2018, 11:03

Ukončuji rozpravu, nyní poběží přes víkend doba na rozmyšlenou.
V pondělí bude zahájeno hlasování.

Děkuji Vraťovi za kandidátskou řeč.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Ancincova za příspěvek:
Vratislav.Krejcir

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Kroměříž“