Představení - s čím můžete pomoci

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Personální odbor - celý

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.
Odpovědět
Marketa_Bacova
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Marketa_Bacova »

Dobrý den,

nabízím pomoc s organizováním akcí všeho druhu, mám zkušenosti jak s velkými mezinárodními odbornými kongresy a konferencemi, tak s menšími akcemi a business meetingy. Není mi cizí administrativní práce, mám organizační schopnosti.
Právě dokončuji doktorské studium na FSv ČVUT v oboru Inženýrství životního prostředí, mám tedy zkušenosti také se zpracováním dat, psaním rešerší a odborných textů, GIS analýzami apod.

Již jsem odeslala odpověď na inzerát pravá ruka piráta, nicméně o tuto pozici zas takový zájem nemám. Snažila jsem se však touto cestou odeslat můj životopis směrem k Pirátům. Žiji napůl v Praze a napůl v Karlových Varech. Mohu tedy nabídnout pomoc také v Karlovarském kraji, kde by se to doufám mohlo hodit.

S pozdravem
Markéta Báčová
Uživatelský avatar
Daniel.Galuszka
Mediální odbor
Příspěvky: 702
Registrován: 30 lis 2017, 19:52
Profese: social media team
Dal poděkování: 434 poděkování
Dostal poděkování: 790 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Daniel.Galuszka »

Ahoj!

přidám sem taky pár řádků. Už od 9 let se snažím psát a zatím to nevedlo nikam, než k vydání jedné nepopulární knihy (nemám na PíÁrko, žejo), založení satirického webu (Houpaciosel.cz <- nominován na Křišťálovou lupu, aha? AHA?!), vydání tištěné obrody stejné značky, a k vystudování žurnalistiky na UPOLu (v čemž se teď snažím pokračovat na FSV UK). Studoval jsem televizní politickou žurnalistiku, takže mám nějaké znalosti o ne/verbální komunikaci, teorii argumentace, mezinárodní i národní politice, apod. Dokážu rychle číst texty a taky je rychle pochopit a interpretovat (teda, asi). Nebojím se nikoho otravovat, ani kdyby to byl samotný Pánbůh, takže při zařizování věcí mě lze taky využít. Taky sedm let organizuju larpy se svým spolkem, který vedu (RealFiction z.s.). Jinak rád čtu (zejména články o politice v novinách, magazínech i na netu), dívám se na telku (kde vyhledávám hlavně čt24, ale kvůli bizáru občas i Barrandov, Novu a Primu) a chodím na různé semináře. Sám připravuju sbírku seminářů zaměřených na mediální výchovu mládeže, ale i seniorů. Mediální výchova je jeden ze ztyčných pilířů toho, čemu bych se chtěl věnovat i v budoucnosti.
V současné době pracuju v Poslaneckém klubu Pirátů jako HR asistent a taky sekretářka všeho druhu.

S úctou,
Daniel Galuszka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Galuszka za příspěvky (celkem 3):
Anonym104, Vit.Fux, Radek.Strouhal
Anonym104
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 13 kvě 2018, 16:26
Profese: stěžovatel
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Anonym104 »

Jako novinář s dlouholetou praxí, mohu pomoci s propagací strany na různých zpravodajských internetových portálech a rovněž v řadě tištěných médiích nejen v České republice ale i v zahraničních médiích. Rovněž mohu být nápomocen v administrativě a v organizačních záležitostech. Jako invalidní důchodce nejsem nijak časově vázán a přístup na internet mám neomezený. Bydlím sice v Brně ale rád cestuji a i přesto že jsem tělesně postižený mi cestování nedělá větší problémy. Mohu klidně a rád posloužit i jako pravá ruka piráta, pokud bude zájem.

S úctou
*** ***
Tito uživatelé poděkovali autorovi Anonym104 za příspěvek:
Rostislav.Matuska
Anonym104
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 13 kvě 2018, 16:26
Profese: stěžovatel
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Anonym104 »

Ahoj,

jako novinář mohu pomoci s mediální propagací, mediální prezentací stanovisek pirátů a snad trochu i s náborem nových členů. Za zkoušku by stálo být i pravá ruka piráta. Mohl bych i pomoci s mediální propagací poslanců, pokud by byl zájem.


*** ***
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Pardon, ale první věc co mi vyjela - je to shoda jmen nebo ne?
Zn: Hledá se asistentka a intimní společnice, zadal právník inzerát
https://byznys.ihned.cz/c1-51553460-zn- ... ik-inzerat

Muž, který v exekuční kanceláři podle vlastních slov pracuje na pozici právníka a v telefonu se ohlásil jménem Tomáš Rejtek
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Anonym104, Giuseppe.Maiello

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Anonym104
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 11
Registrován: 13 kvě 2018, 16:26
Profese: stěžovatel
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 8 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Anonym104 »

Ahoj Dalibore,

o tom článku který vyšel před deseti lety vím. Toho co ten článek napsal jsem tehdy žaloval u Městského soudu v Brně a soud jsem vyhrál. Dostal jsem směšné odškodné 5000 korun. Smutné je na tom to, že to byla msta kolegů. Tolik na vysvětlenou k uvedenému článku.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Anonym104 za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Giuseppe.Maiello, V__
Michalrada
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 35
Registrován: 27 kvě 2018, 16:16
Profese: EG architekt a legislativec
Bydliště: Blanická 13, Praha 2
Dal poděkování: 8 poděkování
Dostal poděkování: 31 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Michal Rada - představení a náměty

Příspěvek od Michalrada »

Ahoj všem,

No přiznám se, že tohle forum je místy trochu nepřehledné (myslím BB nikoliv obsah), tak ale snad to sem píšu správně.

Někteří mě znají, jsem Michal a hned na začátek, jsem úplně nevidomej. Což přináší nějaké ty bariéry, spoustu srandy a úplně jiný pohled na věci. Už dvacet let se věnuju egovernmentu u nás i na evropské úrovni, byl jsem v řadě funkcí i jsem chodil kolem řady věcí mimo své funkce a práci. Myšlenky pirátů se mi některé líbí, některé ne, ale mám hlavně mezi piráty pár kamarádů, takže jsem se rozhodl se taky přidat a taky přispět.

Abych předešel vášnivým debatám, nejsem člen strany pirátů, jsem v ČSSD, kde jsem dlouhá léta měl EG ve svých třech komisích, no teď se rozpadlo i tohle, ale snad bude líp. Budu velice rád diskutovat o egovernmentu, stále jsem jeho aktivní součástí a diskutovat témata s piráty mě přijde jako velice rozumnej nápad.

Časem se víc zapojím, až se s piráty dohodnu co a jak bych tady mohl řešit. Jinak jsem samozřejmě komukoliv k dispozici. Michal
Www.michalrada.cz (tam snad ani radši nechoďte)
Www.digilegislativa.cz
Www.pristupnostvs.cz
A na facebooku jsem facebook.com/michalradacz a na Twitteru jsem @michalrada a na skype jsem michal.rada a na Hangouts jsem kancelar.mr@gmail.com
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michalrada za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Ondrej.Profant, Vojtech.Pikal
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Vítejte,
byl jsem tak před 2-3 lety na jedné debatě v Liďaku a byl ste jeden z diskutujících, tak si vás pamatuju. Kdyby ste tu moc bloudil a potřeboval někam nasměrovat, tak mi bez váhání napište. Jestli se nepletu, tak na té debatě byl i Ondra Profant, což je k egovermentu osoba nejpovolanější, tak předpokládám, že se znáte. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Michalrada

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Anorien
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 27 dub 2018, 09:25
Profese: Celní deklarant
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Anorien »

Ahoj,

ráda bych se představila. Pracuji jako celní deklarant ve firmě GEFCO Česká republika. Mou náplní práce je kompletní zajištění proclívání z/do třetích zemí, a s tím spojená administrativa.
Mezi mé koníčky patří především četba (fantasy,sci-fi, detektivky, historické), hudba (vše kromě dechovek,techna a podobně) a hraní PC her (především adventury a World of Warcraft).
Další mojí zálibou je bitmapová grafika - Photoshop. Věnuji se práci s PS již třetím rokem. Mohu nabídnout v této oblasti své služby.
Na FB mě naleznete pod /Anorienka .

žijte dlouho a blaze,
Šárka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Anorien za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Michalrada
kytkaazz11
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od kytkaazz11 »

Jsem ekonom a vystudovaný elektro inženýr.... vše co s tím souvisí
Rozdávat noviny Pirátské, oslovovat při tom lidi a vysvětlovat politiku na Praze 3 ,
veškerá volební kampaň v Praze
Mohu pracovat fyzicky … příprava show (prezentace) Pirátů … jako byla v Riegráku, v Šárce
Pracoval v Humanitárních organizacích Život 90.. znám tyto spolky zevnitř a mohu pomoci se v tom vyznat a poradit potencionálním voličům ….
Jsem členem Zdravotní a sociální komise Rady Obv úřadu Praha 11 - oblast, sociální zdravotní . mohu využít zkušenosti pro voliče, uvnitř Pirátů...
Odpovědět

Zpět na „Chci pomoci s...“